Jump to content

nLite 1.4 RC işleme başladıktan sonra kapanıyor

TosunPASA

Recommended Posts

merhaba dostlar

dün gece yeni versiyonu çıktığını gördüm

1.4 RC

eskisini silip .. arşiv dosyası halindeki indirdim

1.4 Beta ya ait bütün dosyaları sildim bu arada.

kurulum için parametre ve özellikleri belirledikten sonra (hotfix. sp, driver, özellikler vs)

işleme başladıktan 1 dak dolmadan program hata mesajı vermeden kapanıyor

acaba deneyen veya bende oluşan bu hata hakkında bilgisi olan... birileri varsa sevinirim

selamlar

valla arkadasım ben kulanıyorum ama bende ole bi sorun yok bide.exe uzantılı olanı indir istersen oyle dene eger gene olmazsa nlitenin eski versiyonlarından kalma bi reg ayarı yapıo olabilir

bide baska bir xp cdsi uzerinde dene cdden de kaynaklanıyo olabilir

• 4 hafta sonra ...

arkadaslar bu katılımsız xp yapımı anlatılırken zaman zaman kullanılan programlar dile getiriliyor yanlız kimse bu programı su linkten indirebilirsiniz demiyor ya su nlite programını temin edemedim nlite ad-on maker programı nlite ile aynımı yoksa farklı işlevler mi görüyor yazılım kısmı dediler bulamadım biliyorum [shadow=undefined]bazen cok oluyorum[/shadow]

link verebilirseniz bende su işi elime gözüme buulaştırmadan bitirsem.

birde mümkünse linkleri özelden atın.

:lol::D:D

kardeş nliteyi bulamaman garip yani google a yazman yeterliydi ama yinede sayfanın linkini yazıyorum

Please register to see this content.

bu sayfaya gidersen eski sürümlerde dahil download edebilrisin.

Ad-on maker ile ilgili forumda yeterli yazı var. ad-on maker hazırlanan programları windows cd sine entegre edilebilecek hale getirmen içindir. yine nlite ile eklersin. ama resimli kullanımla ilgili dökümanlarda mevcut onlardan faydalanırsan zorluk çekmezsin. kısaca windows kurulurken bazı programların kullanıcının seçimine kalmadn yüklenmesini istiyorsan bu programı kullanırsın.

Kafam karışık yazdığım iki satır yazıyı üç kez düzelttim :-) başka biri yazsın

evet biraz daha ayrıntılı olarak arattım ve buldum ama form içi arama yaptıgımda sadece konular cıkıyordu burda linkin verilmesi iyi oldu cünkü yeni üyelerimiz merak edipte arastırırlarsa burada ulaşacaklar saol.emegine saglık

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...