Jump to content

volfied efsane oyun geri döndü

refqref
 Share

Recommended Posts

Arkadaşım sağolasın ama oyunu indirip kurdum bir yerde takılıyor ilerlemiyor siyah bi ekran çıkıyor ve o ekrandaa yanıp sönen bir eksi işareti (Sol üst köşede). Mario oynunda da benzer bir sorun oluyor. Bunu nasıl düzeltebiliriz. Yardımlarınızı bekliyorum.

Arkadaşım sağolasın ama oyunu indirip kurdum bir yerde takılıyor ilerlemiyor siyah bi ekran çıkıyor ve o ekrandaa yanıp sönen bir eksi işareti (Sol üst köşede). Mario oynunda da benzer bir sorun oluyor. Bunu nasıl düzeltebiliriz. Yardımlarınızı bekliyorum.

uyumluluktan 95/me yi seç dene.. sorun yok aslında canavar gibi açılıyor..

• 4 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Volfied benzerlerini sonraki yıllarda gördüm ama onu aratmayan sadece xoid oldu. demosunu bile haftalarca oynamıstım :

Please register to see this content.

Volfiedde bicok kisi 99.9 icin tırmalamıstır eminim ve kolay da oluyor tecrübe kazanınca ama

bu xoid de 99.9 yapın da görelim hadi ; )

yapan cıkmazsa söz, ipucu verecegim..

ben oyunu indirdim ama oyunun amacı ne ve nasıl oynanıyor acaba

volfied ve xoid her ikisinde de amaç, her bölümde görülen alanın enaz yüzde 80 ini ele gecirmek.. Alandan bir parça koparabilmek icin yön tuşlarını kullanıyorsun. Space/boşluk tusu ile birlikte yön tuşlarına basıcan. Ortaya dogru çıkmak icin fırsat kollaman gerekiyor. Cünkü açıga cıkınca zırhın kaybolur ve hedef olup hak kaybedersin. Reflex gelistirmek ve acemilerin yön tuşlarıyla pratik yapması icin bence en iyi oyunlardan biri..

Bu arada xoidde 99.9 yapan oldu mu ; )

Please register to see this content.

• 1 ay sonra...

Virtual pc diye bişi var, kullanmak, dos ortamında yada 9x de açmak tecrübe ister ama ilgilenen baksın, bu adres 64bit vista için olanı, isteyen forumda xp olanınıda bulabilir virtualbox olarak ararsa.

http://cds-esd.sun.com/ESD42/innotek/VirtualBox-1.6.0-Win_amd64.msi?AuthParam=1210194446_fea31b09ad5b6655931b4fd3315beeef&TicketId=B%2Fw4kByDTFJJTBFAPFZekw%2Fn&GroupName=CDS&FilePath=/ESD42/innotek/VirtualBox-1.6.0-Win_amd64.msi&File=VirtualBox-1.6.0-Win_amd64.msi[/CODE]

• 2 hafta sonra ...

ben lisede öğrenciyken laboratuvardan öğretmenler çıkınca hemen açıyoduk bunu :D Şimdi benim okula ******üreyim de bilgisayarlara yükleyeyim. Sınıfta yokken oynasın benim öğrenciler :D

Kim verdi bu linki :p.

teşekkürler.