Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

2000 Tl Değerinde Laptop

Share

Recommended Posts

lord_figo18, Bir saat önce yazdı:

Toshibanın hangi modelini önerirsiniz ya da başka bir marka var mı aklınızda

Mogokce arkadaşın attığı laptopta 6 nesil i5 işlemci var 940m ekran kartı var hdd 500 gb 32 mb önbellekli  2599 TL

Benim attığımda ise ondan daha iyi 7 nesil i5 işlemci 930mx ekran kartı var hdd 1 tb 64 mb önbellekli 2279 TL

320 Lira fark verip benim attığımdan daha kötü laptop almanızı tavsiye etmem.

Ekleme

Marka bazında Bana göre en iyiler Asus-Lenovo-Dell-HPdir. Toshiba-Acer-Packardbell-casper-vestel gibi markalar2- 3.sınıftır.13 yıllık bilgisayarcıyım tecrübeyle sabittir.

Edited by RaZoRWounD
  • Like 1

RaZoRWounD, 58 dakika önce yazdı:

Mogokce arkadaşın attığı laptopta 6 nesil i5 işlemci var 940m ekran kartı var hdd 500 gb 32 mb önbellekli  2599 TL

Benim attığımda ise ondan daha iyi 7 nesil i5 işlemci 930mx ekran kartı var hdd 1 tb 64 mb önbellekli 2279 TL

Ekleme

Marka bazında Bana göre en iyiler Asus-Lenovo-Dell-HPdir. Toshiba-Acer-Packardbell-casper-vestel gibi markalar2- 3.sınıftır.13 yıllık bilgisayarcıyım tecrübeyle sabittir.

Bende lenovo vardı sıfı temasını servis tamir edememişti laptop çöp oldu asus kasa bakımından iyi değil diyorlar hp ve dell arasında kaldım siz hangisini önerirsiniz

lord_figo18, 12 saat önce yazdı:

Bende lenovo vardı sıfı temasını servis tamir edememişti laptop çöp oldu asus kasa bakımından iyi değil diyorlar hp ve dell arasında kaldım siz hangisini önerirsiniz

Asusun kasa bakımından gayet güzel malzeme kalitesi baya iyi sadece tamiratı zor çok fazla vida sökmek gerekiyor basit bir fan temizliği için bile 30 küsür vida sökmek gerekiyor anakarta ulaşmak için derdiniz buysa bence düşünmeden alın çünkü ASUS kolay bozulabilen bir laptop değil elimde 2 senelik ve 3 senelik şuan yazdığım 5,5 senelik olan 3 farklı laptop var daha şuana kadar hiçbiri arıza çıkarmadı.Dell ve HPnin 2side çok iyi marka hangisinde daha iyi özellikle uygun fiyatlı laptop bulursanız onu alın derim.

• Like 1

RaZoRWounD, 08.12.2017 - 19:57 yazdı:

Ekleme

benim tavsiye ettiğim model full katlanabilir dokunmatik ekrana da sahip. yani tablet olarak da kullanılabiliyor. kasası da çok sağlam çalışılmış. bir kaç kere düştü hatta bir keresinde sırt çantamın ipi kopunca göğüs hizamdan yere düştü tıkır tıkır çalışıyor. menteşeleri de gayet sağlam çalışılmış. klavyede ışığı var. üstelik daha hafif ve ince.

5.nesil oldukça farklı ama 6.nesil ile 7.nesil işlemciler arasında da çok büyük bir performans farkı olmuyor: 

Please register to see this content.

yani son sözüm şu olur ki evde masamın üzerinde kullanacağım ağırlığı kabalığı önemli değil üstün özellikli ama ucuz bir şey olsun derseniz arkadaşın tavsiyesi daha mantıklı. ama ben mobilim beni rahat ettirsin kullanım kolaylığı sunsun pili iyi gitsin, işlerimin çoğunu da görsün diyorsanız benim tavsiye ettiğim model daha mantıklı duruyor.

• Like 1