Jump to content
TNC-TR
karadurak

K.m.10 Pe 1703 (x86_x64) / 2018 V2.1 (01.01.2018)

Recommended Posts

Bundan bahsediliyorsa ben grub2 dosya yöneticisi içerisen ekledim denedim iso ları bulmuyor iso yu kendi iso içeriğinde aradığından bulamıyor ben de

autoiso.cfg yi içerisine koydum bunda flash taki Linux tabanlı iso ları buluyor fakat kendi komutlarıyla çalıştırmaya çalıştığı için kullanışlı değil grub2 dosya yöneticisi iso çalıştırma seçenekleriyle çalıştırma özelliği verse ben buradan paylaşacaktım yine de ilgilenen varsa paylaşabilirim.

hacihocahafiz, 2 saat önce yazdı:

programı ilk defa duyuyorum. tabi deneyeyim. yapmam gereken ayarlar konusunda yardımcı olursanız memnun olurum. bu denemede başarılı olursam demek ki legacy pcde bu çalışmayı da boot edebileceğim demektir

Müsait olunca resimli anlatım yapayım, kolaydır aslında. Ben kendi multibootumu bu program ve km10pe yi birleştirerek yaptım, gayet başarılı oldu. Sergei strelec i de eklemiştim ama km10pe varken gereksiz olduğu için çıkardım. Memnun kalırsın diye düşünüyorum. 

hacihocahafiz, 2 saat önce yazdı:

programı ilk defa duyuyorum. tabi deneyeyim. yapmam gereken ayarlar konusunda yardımcı olursanız memnun olurum. bu denemede başarılı olursam demek ki legacy pcde bu çalışmayı da boot edebileceğim demektir

Müsait olunca resimli anlatım yapayım, kolaydır aslında. Ben kendi multibootumu bu program ve km10pe yi birleştirerek yaptım, gayet başarılı oldu. Sergei strelec i de eklemiştim ama km10pe varken gereksiz olduğu için çıkardım. Memnun kalırsın diye düşünüyorum.