Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Teşekkür Mesajı Yazmak Yasaktır!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

• Administrator

Arkadaşlar sitemizde teşekkür iletisi yazmak yasaktır. Tek bir buton ile bildirilebilecek bir mesajın veritabanımızda yer kaplaması gerçekten can sıkıcı bir durum. Ayrıca postta da kötü duruyor ve konuyu kirletiyor.

Lütfen "teşekkür ederim, sağol, eline sağlık, güzel olmuş, harika bunlar, aradığım buydu... vb." mesajlar yazmak yerine konu veya iletilerin sağ altındaki Iw3kd.png butonunu kullanalım. Bundan sonra bu kurala uymayanlara uyarı verilecektir. Dikkatinize.

Sistem değişikliği nedeniyle Teşekkür butonu kaldırılmış olup onun yerine Beğen butonu koyulmuştur. Bütün teşekkür ve beğeni dilekleriniz için konuya ileti yazmak yerine bu butonu kullanın lütfen.
  • Thanks 1

iyide sevigili sk8er_boi kardeşim admin root koordinatör moderatör ve benzeri YETKİLİ KİŞİLERİN asli görevleri bu ve buna benzer şeyler değilmidir ( hatalı konuların taşınması , müsvettelerin silinmesi , ahlak polisliği , paylaşımların kontrolü , zaralı kişilerin engellenmesi , eşkonuların birleştirilmesi yada yönlendirilmesi falan)

ben gecikmiş bir karar diyorum arkadaşım! Bende hergün teşekkürler ve yardım pls yazısı görmekten bıktım açıkcası! Hem özgünlük hemde akıcılık adına eksiklik belirtileri bence. Saygılarımı sunarım beyler...

iyide sevigili sk8er_boi kardeşim admin root koordinatör moderatör ve benzeri YETKİLİ KİŞİLERİN asli görevleri bu ve buna benzer şeyler değilmidir ( hatalı konuların taşınması , müsvettelerin silinmesi , ahlak polisliği , paylaşımların kontrolü , zaralı kişilerin engellenmesi , eşkonuların birleştirilmesi yada yönlendirilmesi falan)

peki bizim günlük işlerimiz yok da sürekli hatalı konu mu taşıyoruz?

ve bu şekilde hatalı konular açılmasa her iki kişi de yorulmasa daha iyi olmaz mı?

ben gecikmiş bir karar diyorum arkadaşım! Bende hergün teşekkürler ve yardım pls yazısı görmekten bıktım açıkcası! Hem özgünlük hemde akıcılık adına eksiklik belirtileri bence. Saygılarımı sunarım beyler...

Dikkatli bakarsanız bu tarz yazılara izin veremediğimizi görürsünüz! Ayrıca sizede iş düşüyor madem görüyorsunuz raporlayın!

Polislerde bir söylem vardır; Halk polisin yanında olmaz ona yardım etmezse polisin elinden gelen en fazla kendini korumak olur. Biz zaten bu işi yapıyoruz, Sk8er_boinin yazdıkları bu işi yaparken artık uyarı verilecek şeklinde dikkat ederseniz.

Konu kapanmıştır. Başlığı çöpe çevirmeyelim.

• 7 ay sonra...
  • 1 yıl yıl...

Forumdaki konularda şu an o kadar çok teşekkür mesajı varki, bence "Emeğine Sağlık" gibisinden mesajlar da yasaklanmalı.. Zaten teşekkür eden emeğe de saygısını belirtmiş olur..

Öyle mesajlar gördümki Thank dostum emeğine sağlık demiş adam

Edited by Mertgrkm

forum kuralları başlığını aslında herkes okusa mod arkadaşlarımız bu tür başlıkları açıp ikaz gereği duymazlar, ne yazık ki forum kuralları formalite görülüp okunmamaktadır, kaliteli paylaşımlar için mod. arkadaşlardan ziyade forumdan yararlanan bizler bu duyarlılığı göstermeli ve mod arkadaşların işlerini kolaylaştırmalıyız. Saygılarımla

• 2 ay sonra...
  • 7 ay sonra...

Bugünlerde yine coştu millet. Arkadaşlar teşekkür iletisi yazan üyelerimiz sadece Teşekkür butonunu kullanırlarsa gereksiz iletilerle konular çöpe dönmez. Hem bizim yükümüz hafifler, hem siz bir konuya girdiğinizde ikinci sınıf bir forum görünümünden kurtulursunuz; aradıklarınızı daha çabuk bulur, sorunlarınıza daha hızlı yanıt alırsınız. Ek olarak uyarı almamış olursunuz.

Lütfen biraz daha dikkat edelim.

Bugünlerde yine coştu millet. Arkadaşlar teşekkür iletisi yazan üyelerimiz sadece Teşekkür butonunu kullanırlarsa gereksiz iletilerle konular çöpe dönmez. Hem bizim yükümüz hafifler, hem siz bir konuya girdiğinizde ikinci sınıf bir forum görünümünden kurtulursunuz; aradıklarınızı daha çabuk bulur, sorunlarınıza daha hızlı yanıt alırsınız. Ek olarak uyarı almamış olursunuz.

Lütfen biraz daha dikkat edelim.

Teşekkür mesajı yazmamaya dikkat ediyorum.Artı olarak bundan sonra raporlayacağım.

Raporla butonu orada boşuna durmuyor.Tüm arkadaşlara öneriyorum, teşekkür mesajı görünce raporlayın.

Belirli mesajları yazan üyeler otomatik uyarı alsa işler biraz daha kolaylaşabilir.

Örneğin bir kişi şöyle bir mesaj yazdı:

teşekkürler[/CODE]

veya şöyle:

[CODE]teşekkür ederim :)[/CODE]

Yani demeye çalıştığım, sansür gibi, belirli mesajlarda kullanıcıları uyaracak bir sistem. Umarım anlatabilmişimdir.

• Administrator
Belirli mesajları yazan üyeler otomatik uyarı alsa işler biraz daha kolaylaşabilir.

Örneğin bir kişi şöyle bir mesaj yazdı:

teşekkürler[/CODE]

veya şöyle:

[CODE]teşekkür ederim :)[/CODE]

Yani demeye çalıştığım, sansür gibi, belirli mesajlarda kullanıcıları uyaracak bir sistem. Umarım anlatabilmişimdir.

tskrlllll yazana ne yapacağız o zaman? veya eywalllaaa kardesh?

tskrlllll yazana ne yapacağız o zaman? veya eywalllaaa kardesh?

işler biraz daha kolaylaşabilir.

Bu şekilde diyeceğinizi bildiğimden böyle söylemiştim.

• 1 ay sonra...

arkadaşın biri güzel bir paylaşım yapıyor. indirmeden once yorumları okuyayım diye yorumlara bakıyorum. teşekkür ve gereksiz yorumdan geçilmiyor. istediğimi elde etmekte zorlanıyorum. şimdi gönüllü olarak teşekkür mesajlarını raporluyorum inşallah bu yüzden uyarı almam.

Herşey açık ve güzel. O konuyu raporlayacağımızı farz edelim, dediğiniz gibi Teşekkür Et butonunu kullanmak yerine Teşekkür ederim vs. şeklinde yorum yazmışlar.

Bildiğim kadarıyla konuyu raporladığımız zaman konu görünmez oluyor. Eğer böyleyse, raporlamış olduğumuz konu çoğu kişinin işine yarar bir paylaşımsa ve konu raporlandığında görünmez hale gelirse diğer kişiler o konudan nasıl faydalanacaklar ? Bunu açıklayabilir misiniz ?

Saygılarımla..

Herşey açık ve güzel. O konuyu raporlayacağımızı farz edelim, dediğiniz gibi Teşekkür Et butonunu kullanmak yerine Teşekkür ederim vs. şeklinde yorum yazmışlar.

Bildiğim kadarıyla konuyu raporladığımız zaman konu görünmez oluyor. Eğer böyleyse, raporlamış olduğumuz konu çoğu kişinin işine yarar bir paylaşımsa ve konu raporlandığında görünmez hale gelirse diğer kişiler o konudan nasıl faydalanacaklar ? Bunu açıklayabilir misiniz ?

Saygılarımla..

Buğra konuyu değil sadece teşekkürün olduğu iletiyi raporlayacaksın. :) Ve sadece o ileti kaybolacak.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...