Jump to content

Webtasarım ve asp'ye yeni başladıysanız sorularınızı sorabilirsiniz.

Recommended Posts

html,css,javascript,php dillerini öğrenmek demek web üzerinde yapamayacağınız hiçbirşeyin olamıyacağı anlamına gelir.Yani ilk olarak html,css,javascript öğrendikten sonra asp yerine php öğrenin :excl:

Php programlama dili çok güçlü ve geniş bir dil zaten php yi öğrenmeyi beceremeyenler asp ye geçiyor...

Sözüm meclisten dışarı

• Replies 91
  • Created
  • Last Reply

@maresal ;

ASp biras daha kolay olduğu için onu tavsiye ediyoruz.

Ben asp - php - C# - asp.net - css - html- Xhtml- Xml .. . . .biliyorum.

Eğer arkadaşlar direk zordan başlasalar mantığını da anlamayacaklar zaten.

Ama biz asp de başlatarak, zor bişey olmadığını kanıtladıktan sonra

php yi önerebiliriz.

bende kendıme normal bı sıte yapmak ıstıyorum uzantısı ne olabılır nasıl yapabılırım notepaddan yardım edersenız mınnetar kalıcam basarılar

Arkadaşım sitende ziyaretçi defteri, forum, üyelik sistemi gibi şeyler istiyor musujn ?

html,css,javascript,php dillerini öğrenmek demek web üzerinde yapamayacağınız hiçbirşeyin olamıyacağı anlamına gelir.Yani ilk olarak html,css,javascript öğrendikten sonra asp yerine php öğrenin :angry:

Php programlama dili çok güçlü ve geniş bir dil zaten php yi öğrenmeyi beceremeyenler asp ye geçiyor...

Sözüm meclisten dışarı

:angry: :angry: :)

...

Öyle bir yorum yapmışsın ki sanki C++ öğrenemeyenler C#.net öğreniyor der gibi :angry:

PHP ile ASP nin kodlama düzeni de bir etken, kişinin kod anlayışı da bir etken, php ile asp arasındaki hız da bir etken, ... Öğrenmeyi becerememekle bir alakası olacağını sanmıyorum. Fakat birini öğrenen diğerini de öğrenebilcek seviyeye gelmiştir bence.

• 1 ay sonra...
  • 1 yıl yıl...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...