Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 7 Sp1 Home Premium X86 Türkçe - 01.01.2018

Erdal1980
 Share

Recommended Posts

home_premium.png

Orjinal Microsoft ISO suna 01.01.2018  tarihine kadar olan tüm güncellemeler entegre edilmiştir (İnternet explorer 11 dahildir) , ISO ya Netframework sürümleri kurulumu yavaşlattığı için bilerek entegre edilmemiştir , kurulumdan sonra 3-4 güncelleme bulacaktır. kurulum sırasında Aktivasyon sorar , Bu adımı atla deyip kuruluma devam edebilirsiniz , herhangi bir modifikasyon içermez , güncelleme sorunu yoktur.

home_prem.png

yada

https://cloud.mail.ru/public/CfMm/e5q7wS2BB
https://cloud.mail.ru/public/4v3m/QdMcdHh1k

Kurulum Testleri yapılmıştır sorunsuzdur

Edited by Erdal1980
  • Like 1

Bunu bir arkadaşa lazım oldu diye entegre ettim , biraz zahmetli bir iş , sıfırdan windows 7 sp1 kurup tüm güncelemeleri tespit edip microsoft ISO suna modifiye etmeden entegre ediyorum , yamaları toplaması en zahmetli kısmı şimdilik 64 bit yamamayı düşünmüyorum ama belli de olmaz.

Gider , üsttekini kuran arkadaşın sistemi :  laptopu celeron 1,6 GH  - 1 GB ram , 40 GB HDD , zaten özel olarak Home premium u tercih ettim , üstteki windows 7 ile  sistem boştayken RAM kullanımı 250 -300 MB civarı   gayet rahat kullanıyor.

Edited by Erdal1980

asd720, 15 saat önce yazdı:

pentium 4 sisteme gidermi 1 gb ram 80 gb hdd ekran kartı 128 mb

Sürücülerin destekliyorsa 8.1 yada 10 Pro 32 bit sürümleri denemeni tavsiye ederim. 250-300 mb ram kullanan Windows 7'de hiç görmedim <_<

Arkadaştan rica ettim boştayken ekran görüntüsü al diye oda attı sağolsun , sanırım değerleri yüksek yazmışım  boştayken  226 MB kullanıyormuş , birde işlemci Celeron  değil Pentium M olacak , 1 Gb ramlı makinaya 8.1 veya 10 kurarsan  O makinanın kafasına kurşun sıkmış olursun hareket edemez. çünkü 8.1 veya 10 masaüstü işletim sistemi değildir , dokunmatik ekranlar için dizayn edilmiş , dokunmatik ekranı olmayan cihazlarda kullanıcıyı sağ eli ile sol kulağını tutturmaya zorlayan reklamla birgüzel yutturulmuş Direct-x ile göz boyaması yapılmıiş birer hucubedir

ram.png

Edited by Erdal1980
  • Sad 2

@makpolat76 : Şansa sistemim bozulmak üzere , haliyle kendim için bir x64 entegresi yapabilirim , zaten yaparsam da paylaşırım - Kısmet

@EgeGrkn : Elbette tercih meselesidir ben kullanım olarak Windows 7 beğenirim başkası windows 10 a en iyi sistem diyebilir ve ikiside doğrudur. 

• Like 1

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Fenerbahceli59, 25.01.2018 - 01:29 yazdı:

Windows 7 bütün sürümleri denedim hicbirinde Internete baglanamadim.

Kulandigim Sistem Lenovo ve Asus ve Samsung ve HP hicbiri #Windows7 internete girmedi.

Burasi almanya Köln. Türkiye Windows 7 Sistemlerini Windows 10 olarak kulanmalidir Siber Güvenlik tedbiri olarak.

Windows 7 için Ethernet driver yüklemeniz lazım.

• 1 ay sonra...