Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

1500-2500 TL Bazından Notebook Tavsiyesi

Share

Recommended Posts

• Moderator

Sayın arkadaşlar bir teknik öğretmen arkadaşım laptop almak istedi. Bana danıştı yalnız piyasayı takip edemediğimden yanlış yönlendirmek istemedim. Bilgisi olan arkadaşlardan Office uygulamaları AutoCAD, SolidWorks gibi programları kullanabilceği bir notebook tavsiyesi istiyorum. Bir iki model ben baktım yorumlarınızla bilgilendirirseniz sevinirim.

https://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/hp-250-g6-2xy72es-156-i5-7200u-8gb-256gb-ssd-2gb-r5-m330-fdos-P208558443

https://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/lenovo-ideapad-320-a12-9720p-27ghz-36ghz-8gb-1t-r530m-w10-156-P188383399?rf=one-cikanlar

https://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/lenovo-v510-80wq024mtx-i5-7200-156-4g-1t128ssd-2g-dos-P216193744

https://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/asus-x542ur-gq276-i5-7200u-4gb-1tb-2gb-gt930mx-156-freedos-P215760326

• Like 1

• TornadoEffect changed the title to 1500-2500 TL Bazından Notebook Tavsiyesi

amd r5 m330 ekran kartı olan cihazdan kaçın derim abi :D son güncellemesi bile kurulmuyor. kurunca pc sapıtıyor, kendi kendine kasmaya başlıyor. diğer cihazlar gerçekten güzel duruyor. teşekkür ederiz paylaşımlar için. 

Edited by makpolat76

TornadoEffect, 18 dakika önce yazdı:

HP'nin geçmişi olumsuzdur genelde son zamanlarda durumu biraz düzelttiğini duydum özellikle ısınma sorununu, aşağıdaki modeli fiyatıyla dikkatimi çekmedi değil:

Please register to see this content.

HP'nin geçmişi gerçekten ısı konusunda problemliydi dediğin gibi. Yeni nesillerde düzeltilmiş gibi, benim şuan kullandığım cihaz da HP ve amd işlemci amd ekran kartı ile. Bunlara rağmen oyun oynadığımda ısınma olayı 80 derecelerde sabit.

• Moderator

Bilgisayara hızını veren bu devirde depolama teknolojisidir. Bende Lenovo Ideapad 700 modeli var adamlar SSD  yerine 5400rpm HDD koymuşlar resmen bilgisayarın hızını kesiyordu. M.2 SSD taktım on numara oldu. Evet bir bütün bilgisayar ama donanımların hızını hep kesen depolama olmuştur. Bilgi işlemeyi ne kadar kısa süreye düşürürsen o kadar performansı iyi görürsün. Genel anlamda ilk bakışta muhteşem dörtlüye bakılır: İşlemci+Grafik Kart+RAM+Depolama bunlar bir pcde iyiyse genel anlamda zaten diğer parçaları da iyi oluyor..

• Like 3

• 1 ay sonra...
TornadoEffect, 27.12.2017 - 00:59 yazdı:

Bilgisayara hızını veren bu devirde depolama teknolojisidir. Bende Lenovo Ideapad 700 modeli var adamlar SSD  yerine 5400rpm HDD koymuşlar resmen bilgisayarın hızını kesiyordu. M.2 SSD taktım on numara oldu. Evet bir bütün bilgisayar ama donanımların hızını hep kesen depolama olmuştur. Bilgi işlemeyi ne kadar kısa süreye düşürürsen o kadar performansı iyi görürsün. Genel anlamda ilk bakışta muhteşem dörtlüye bakılır: İşlemci+Grafik Kart+RAM+Depolama bunlar bir pcde iyiyse genel anlamda zaten diğer parçaları da iyi oluyor..

Hocam ne yaptınız ne aldınız. Bizim arkadaşada alacağız aynı sizin öğretmen gibi oda buna benzer bi leptop istiyor. Ona leptop arıyoruz
Konu içinde bu paylaşılmış güzele benziyor alalım mı acaba

Please register to see this content.

• Like 1