Jump to content

Usb Donma Sorun

interesting

Recommended Posts

arkadaslar elimde MSİ RS-482M4 anakart var usb ye ne takarsam takıyım ekran donuyor kilitleniyor yani aynı cihazı yeniden cıkartıp taktıgımda donma ortadan kalkıyor (mouse hareket ediyor)ne denediysem olmadı fikri olan arkadaslar varmı

yaptıgım şeyler

hdd yi kople silip yendien xp kurdum

anakartın bütün drivelerini güncelledim bios dahil

biosdan usb controlleri aktif hale getiriyorum yani bios ayarlarınıda kurcaladım

windows güncellemeleride yaptım

sorunu bulamıyorum

çift çekirdekli işlemcimi onlarda oluyor bu sorun

kasa benim değil yapmak için bir arkadasım rica etti amd işlemcilerdende fazla anlamıyorum

işlemcisi amd athlon 64 processor 3200+ buyuk ihtimalle teşiş anakart arızası deyip teknik servise yaptırmaya gönderecegiz galiba ne yaptıysam olmadı cünki

windows üzerinde sp1 veya sp2 kurulu mu acaba cünkü sp1 içinde gelen microsoftun usb driver gibi paketi olması lazım tam ismini hatırlayamadım onun yuklenmemesinden kaynaklanıo olabilir

windows üzerinde sp1 veya sp2 kurulu mu acaba cünkü sp1 içinde gelen microsoftun usb driver gibi paketi olması lazım tam ismini hatırlayamadım onun yuklenmemesinden kaynaklanıo olabilir

sp2 ve windows update sitesindeki butun guncellemeler yuklu usb yi tanıyor bilgisayar onda sorun yok sorun flash bellek bluettooth veya kamera usb sini taktıgımda donma yapıyor olması

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...