Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Recommended Posts

• TornadoEffect changed the title to Avira Phantom VPN Pro 2.11.3.29834
tapfer, 6 saat önce yazdı:

forjest usta emeğine sağlık. Ama bende full sürüm olmuyor. Bir dosya kopyalama denenirken hata çıktı: C:/program filesi (x86) Avira/VPN/AviraService.exe bu hatayı alıyorum.

Farklı bir yöntem kullanılarak konu,setup+link yenilendi eklendi! | Bilgilendirme için teşekkür ederim! :) 

Avira Phantom VPN 2.11.3.29834 | Katılımsız

.: Kurulum Notları :.
# Kurulumdan Önce Eski Sürümü Otomatik Kaldırır.
# Limitsiz Kullanımdır.( Crack ve Limitsiz Kullanım Eklenmiştir. )
# Host Dosyasından Güncelleştirmeler Kapatılmıştır.
# "Kurulum Tamamlandı" yazısını görene kadar bekleyiniz...

Please register to see this content.

Edited by ronaldinho424

forjest, 2 saat önce yazdı:

Avira Phantom VPN Pro 2.12.4.26090 versiyonuna güncellendi.

Update:31 Ocak 2018

Uygulamanın pro versiyonuna sahibim onda da bundada vpn bağlantısından sonra hangi serveri seçtiysem hız acayip düşüyor orijinal versiyonda ayrıca program bir launcher dosyasından başlatılıyor ve o olmayınca calışmıyor bunda onu aşmış olmaları güzel ama kurulum sonrası tr dil olarak gelebilirdi bunun için 

Avira.WebAppHost.exe.config   dosyasının 57. satırını                 <value>tr-TR</value>  yapmanız yeterli 

Teşekkürler hız olayını çözebilen varsa memnun olurum birde kendi hesabımızla giriş yapma şansımız var mı hocam malum o buton çalışmıyor şuan ?En azından kendi hesabımı launchersiz kullanırım.

Edited by harock

Avira Phantom VPN 2.12.4.26090 | Katılımsız

# Kurulumdan Önce Eski Sürümü Otomatik Kaldırır.
# Limitsiz Kullanımdır.( Crack ve Limitsiz Kullanım Eklenmiştir. )
# Host Dosyasından Güncelleştirmeler Kapatılmıştır.
# "Kurulum Tamamlandı" yazısını görene kadar bekleyiniz...

• Like 2

ronaldinho424, 7 saat önce yazdı:

Avira Phantom VPN 2.12.4.26090 | Katılımsız

# Kurulumdan Önce Eski Sürümü Otomatik Kaldırır.
# Limitsiz Kullanımdır.( Crack ve Limitsiz Kullanım Eklenmiştir. )
# Host Dosyasından Güncelleştirmeler Kapatılmıştır.
# "Kurulum Tamamlandı" yazısını görene kadar bekleyiniz...

kurdum inşallah uzun süreli olur, daha öncekiler en fazla 3 gün gitti.

Teşekkür ederim, ilk posttaki google drivedeki bende çalışmadı yönetici olarak kurdum ama ne yaptıysam fix dosyası başlata gelmedi, uploaddan indirdim kurdum çalıştı,

@harock teşekkürler düzelttim türkçe oldu, linkten klasörü indirip rardan çıkartın program kapalı olmasına dikkat edin  C:\Program Files (x86)\Avira\VPN klasörüne yükleyin 

• Like 1

caprice77, 30 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim, ilk posttaki google drivedeki bende çalışmadı yönetici olarak kurdum ama ne yaptıysam fix dosyası başlata gelmedi, uploaddan indirdim kurdum çalıştı,

@harock teşekkürler düzelttim türkçe oldu, linkten klasörü indirip rardan çıkartın program kapalı olmasına dikkat edin  C:\Program Files (x86)\Avira\VPN klasörüne yükleyin 

Rica ederim hız durumu sizde nasıl pro versiyon da kırılmış bu sürümdede 35 mbit intenet vpn bağlantısından sonra ping 90 lara uçuyor hız 1-2 mbitlerde Cyberghost cracklisi bile en az 16 mbit hız veriyor var bundan bir sunmara ama siz hangi sunucuyu kullanıyorsunuz programda @caprice77

harock, 30 dakika önce yazdı:

Rica ederim hız durumu sizde nasıl pro versiyon da kırılmış bu sürümdede 35 mbit intenet vpn bağlantısından sonra ping 90 lara uçuyor hız 1-2 mbitlerde Cyberghost cracklisi bile en az 16 mbit hız veriyor var bundan bir sunmara ama siz hangi sunucuyu kullanıyorsunuz programda @caprice77

Modem den kontrol ettiğimde testleri yaptığımda 8 tan ebağlantı mevcut, bi tanesi oğlan online oyun oynuyor zaten diğerleri pc ve cep

• 2 hafta sonra ...

Avira Phantom VPN 2.12.5.31589 Update:13Şubat2018

Alıntı
Spoiler

rO2VMP.png

7MB  Zipnopass! Katılımsız

BilGi:Sınırsız 1yıllık lisans eklendi varsayılan dil Türkçe ayarlı gelir.Başlat menüsünden her yeni versiyonunda lisansı kullanabilirsiniz.

• Like 3
  • Thanks 1

• TornadoEffect changed the title to Avira Phantom Vpn Pro 2.12.5.31589
  • 4 hafta sonra ...
forjest, 27.12.2017 - 06:55 yazdı:

AVIRA PHANTOM VPN PRO 2.15.2.28160  FİNAL TÜRKÇE

SINIRSIZ + ÖMÜRBOYU LİSANS + GÜNCELLEME SÜRÜM KONTROLLERİ KAPALI TÜM ÜLKELER AÇIK GELİR!

DÜZENLEME:

- Direct Türkçe gelir

- Lisans dosyası yapılandırılarak setup'a gömüldü! (Crack patch içermez!)

EKRAN GÖRÜNTÜSÜ

[ Kurulum sonunda alınan görüntüdür değerli arkadaşlar Esenlikle Kalınız! :)

2aqb2O.png

Özetle Ne işe yarar?

Güvenli WiFi bağlantıları, anonim sörf yapma olanağı ve favori web içeriklerinize kısıtlamasız erişim ile siber saldırılardan uzak, izlenemez ve sansür uygulanamaz bir deneyim yaşayın.

Elinize sağlık bir iki denemeden sonra çalıştı. Fakat ben virüs programı olarak Nod 32 kullanıyorum vpn yi kurduktan sonra Nod 32 çalışmaz duruma geçti. bir türlü çalıştıramadım.

Nod 32 yi silip tekrar kurdum . Virüs programını tekrar kurmadan nasıl çalıştırabilirim. 

Birde Relevant Knowledge diye bir program yüklenmiş bu nedir anlıyamadım. Bilgileriniz için teşekkürler.

oder, Bir saat önce yazdı:

Elinize sağlık bir iki denemeden sonra çalıştı. Fakat ben virüs programı olarak Nod 32 kullanıyorum vpn yi kurduktan sonra Nod 32 çalışmaz duruma geçti. bir türlü çalıştıramadım.

Nod 32 yi silip tekrar kurdum . Virüs programını tekrar kurmadan nasıl çalıştırabilirim. 

Birde Relevant Knowledge diye bir program yüklenmiş bu nedir anlıyamadım. Bilgileriniz için teşekkürler.

Genel açıklamalarım:

Hassas antivirüs programları pc'lerin yanı sıra, internet network veri trafiğininde güvenliğini sağlamakta olduğunu hepimiz bilmekteyiz,dolayısı ile katılımsız uygulamalar vb.dosyaları çalıştırmadan evvel,windows'un firewall,defender,antivirüs programları (herhangi biri olsun farketmez) geçici olarak deaktif konuma almak lisans,uygulamaların kurulumları vb.durumlara etki etmesin işlemler sonunda geçici konuma alınan koruma programlarını tekrar'dan aktif edin.

Antivirüs koruma uygulamaları:

-Nod32 ve diğer koruma programlarının,ayarları menüleri üzerinden istisnaalar yani taramadışı birimi üzerinden listeye ekleme işlemi yaparsanız eğer,herhangi bir engel vpn vd.programlar olsun eklendiğinden ötürü es geçecek sorun yaratmayacaktır.Beraberin tahminim Nod32'nin kullandığı arka plan şifreli internet protokolünü,güncelleme kanalı vs.vpn programından etkilenmişte olabilir.üsttede belirttiğim gibi aramadışı istisnaalara eklenince sorun hallolur denemek gerekli.

Zararlı içerik ( Relevant Knowledge )

"Relevant Knowledge" casus yazılım olarak bilinen,bilgisayarlar üzerinden kendini klonlayarak sürekli çoğalan zararlı bir içerik.Sisteminizi sağlam güncel güvenilir olan bir antivirüs programı ile tarama yapın.Program ekle kaldırda  görünüyor ise,iobit uninstaller program kaldırıcıları vb.program kullanarak kalıntısız sistemten kaldırmayı deneyin.Kaldırma işlemi ile ilgili resimli bir blog sayfası var inceleyin isterseniz (

)

Uygulama Tavsiye

Farklı antivirüs programı kullanarak avast free , panda home free tarama yapmayı ayrıca deneyin kaldırma işlemi iobit uninstaller.

En önemlisi dosyaların güvenliğinden emin olduktan sonra,av.tarama vb.kişisel olan dosyaların_yedekleme işlemlerini yapıp sisteminizi sıfırdan yeniden kurmanızı öneririm.Oyle zannediyorumki farklı sorunlar ihtimaline karşı en sağlamı bu seçenek olacaktır.Kolay gelsin.

Burak47, Bir saat önce yazdı:

forjest kardeşim vermiş olduğunuz linkten üç defa indirdim free olarak her üçünde de dosya mp4 video uzantılı iniyor, bir çözümü varmı?

Mp4 çevirme işlemi bir kaç tane var dosya yükleme sitelerinden kaynaklı açıkcası buna bir anlam veremedim,normalde içerisinden çıkartma yapılabilmekte 7zip vb.uygulamalar ile bu gibi sorunlar için farklı dosya sunucuna geçildi konudaki linki yeniledim indirme yapabilirsiniz değerli kardeşim saygılarımla.

• 1 ay sonra...
  • TornadoEffect changed the title to Avira Phantom VPN Pro v2.41.1.25731