Jump to content

Sizce Kaç Tl Tutar ?

fth_zgr1965
 Share

Recommended Posts

Öncelikler herkese Selamın Aleyküm. Yakın bir arkadaşıma bilgisayar toplayacağım. Çocuğu için karne hediyesi amacıyla. Vatandaşın bütçesi ise sınırlı. En fazla 200 TL harcayabiliyor. Ben de kafamda bir sistem düşündüm. Sizce bu alacaklarım 200 TL yi geçer mi ? (Parçalar 2.el olcaktır. Sadece kasa )

- 4Gb DDR2 800MhZ Ram

- Amd Athlon 64 2.00 GhZ Çift Çekirdek İşlemci

- 150 Gb Hard disk

- Amd Radeon 520 Ekran kartı 2 Gb

Bu parçaların hepsini 200 TL ye buldum. Sizce bunları almalı mıyım ?  Ya  da daha uygun fiyata toplayabilir miyim ?

Fikirlerinizi bekliyorum.

Herkese iyi forumlar, iyi çalışmalar ....

erdal4444, 21 saat önce yazdı:

çocugunuza karne hediyesini sadece internete giriş olarak alacaksanız alınır.oyun içinse almaya degmez.sıkıntı yaşanır.bu pc 150-200 tl arası edebilir.

Bilgisayar çocuğun ödevlerini yapması powerpoint word vb kullanması için toplanacak bir de facebook üzerinden oyun oynayabilir yorumunuz için teşekkürler iyi günler

RaZoRWounD, 05.01.2018 - 00:49 yazdı:

Katılmakla beraber

Please register to see this content.

bu ürüne göz atın derim fiyatı 10 lira düşürebilirsiniz.

kapmışlar. @RaZoRWounD :)  benimde aklıma ik tablet geldi. . bütçe düşük galiba.  bence seninde düşndüğünü sandığım gibi sıfır alınamaz bu fiyata. yada arkadaşın toplama becerisine bağlı. veya iyi anlayan biri optimum bir konfigürasyon önerebilir sıfır yada 2. el. 

abdulhey_, 13 saat önce yazdı:

kapmışlar. @RaZoRWounD :)  benimde aklıma ik tablet geldi. . bütçe düşük galiba.  bence seninde düşndüğünü sandığım gibi sıfır alınamaz bu fiyata. yada arkadaşın toplama becerisine bağlı. veya iyi anlayan biri optimum bir konfigürasyon önerebilir sıfır yada 2. el. 

Kapmışlar dediğin şeyi konudaki arkadaş kaptı zaten :D adres alıcısına ulaştı :D problem yok yani

• Like 1