Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Anket: Hangi Cep Telefonunu Kullanıyorsunuz?

emily
 Share

316 members have voted

1. 1. Hangi marka cep telefonu kullanıyorsunuz?

• Samsung
      107
    • iPhone
      47
    • Sony
      23
    • HTC
      12
    • Nokia
      41
    • Huawei
      11
    • BlackBerry
      2
    • LG
      31
    • Motorola
      5
    • Diğer orjinal
      14
    • Çin malı takılıyorum
      14
    • General Mobile
      19
    • ZTE
      4
    • Asus
      11

Recommended Posts

Lenovo P2P2a42.  reset ve uygulama durma sorunu vardı. bir sürü stock rom denedim. en sonda romu Türkiye romuna çevirmeyi öğrendim. Ondan sonra sorunlar oldukça azaldı. 

Ama çok nadirde olsa yine oluyor. sizce bu özellikle reset sorunu neden oluyor? takılsada kassada kasmasada ve hatta bazan elimde değilken bile reset attığına tanık oldum.

bu resetle  olası telefon işletim aksaklığınıda pini iptal ederek hallettim. yani telefon reset te atsa kendiliğinden  yeniden başlayıp pin olmadığından kendiliğinden hat devrede oluyor.

abdulhey_, 1 saat önce yazdı:

Lenovo P2P2a42.  reset ve uygulama durma sorunu vardı. bir sürü stock rom denedim. en sonda romu Türkiye romuna çevirmeyi öğrendim. Ondan sonra sorunlar oldukça azaldı. 

Ama çok nadirde olsa yine oluyor. sizce bu özellikle reset sorunu neden oluyor? takılsada kassada kasmasada ve hatta bazan elimde değilken bile reset attığına tanık oldum.

bu resetle  olası telefon işletim aksaklığınıda pini iptal ederek hallettim. yani telefon reset te atsa kendiliğinden  yeniden başlayıp pin olmadığından kendiliğinden hat devrede oluyor.

Telefonu ne kadardır kullanıyorsunuz.. Reset sorunu genelde pilin yetersizliğinden kaynaklanır. Pil durumunu kontrol edin..

CEM0KA, 2 saat önce yazdı:

Telefonu ne kadardır kullanıyorsunuz.. Reset sorunu genelde pilin yetersizliğinden kaynaklanır. Pil durumunu kontrol edin..

Telefon u 2. el olarak sahibinden.com dan aldım. Bayan ın telefonuymuş? abisiyle satışı yaptık. 10 aylık telefondu. Kozmetik olarak sıfır gibi.  Yalnız daha ilk elime geçtiğinde 120 mb lık yama vardı. İndirdim ama uygulanırken % 25te error verdi ve recovery modda kısır döngü ye girdi. Eve gelip stock rom yükledim. Yine aynı şey oldu en son romu yükledim yine reset attı. Ancak bir gizli tuş ile Türkiye romuna çevirmeyi öğrendim epey azaldı.

Pil rekortmeni zaten bu telefon. Yani yoğun kullanımda bile 2 gün gidiyor. Yani pilde herhangi bir sorun görmedim. 

abdulhey_, 2 saat önce yazdı:

Telefon u 2. el olarak sahibinden.com dan aldım. Bayan ın telefonuymuş? abisiyle satışı yaptık. 10 aylık telefondu. Kozmetik olarak sıfır gibi.  Yalnız daha ilk elime geçtiğinde 120 mb lık yama vardı. İndirdim ama uygulanırken % 25te error verdi ve recovery modda kısır döngü ye girdi. Eve gelip stock rom yükledim. Yine aynı şey oldu en son romu yükledim yine reset attı. Ancak bir gizli tuş ile Türkiye romuna çevirmeyi öğrendim epey azaldı.

Pil rekortmeni zaten bu telefon. Yani yoğun kullanımda bile 2 gün gidiyor. Yani pilde herhangi bir sorun görmedim. 

Pil uzun süre gidebilir, ama o pil ekranın ilk açılımında yüklenen onlarca android apkleri pilin o anki gücünü sıfırlayıp resetlere neden olabilir. Yani pil demek; hep uzun süre kullanım ile alakalı değil, pil; telefonun ram gücünü karşılayabilmesi önemlidir. Ram ve Rom ne kadar düşükse, bir hafta giden pil olsa dahi, telefonun o anki gereksinimlerini (apk ilk yüklenimleri, ram yetersizliği, işlemci saat hızı vb.) önemlidir.

CEM0KA, 47 dakika önce yazdı:

Pil uzun süre gidebilir, ama o pil ekranın ilk açılımında yüklenen onlarca android apkleri pilin o anki gücünü sıfırlayıp resetlere neden olabilir. Yani pil demek; hep uzun süre kullanım ile alakalı değil, pil; telefonun ram gücünü karşılayabilmesi önemlidir. Ram ve Rom ne kadar düşükse, bir hafta giden pil olsa dahi, telefonun o anki gereksinimlerini (apk ilk yüklenimleri, ram yetersizliği, işlemci saat hızı vb.) önemlidir.

Evet çok anlamasamda bunları iyi kötü düşünebilecek kadar bilgim var.  Ama telefonu üretende bunu biliyordur.  4 gb ram var. İşlemci de iyi. Gsmarena da daha da ayrıntılar vardır. Telefon un Facebook grubuda var. Kimse genel böyle bir sorun var demedi. Servise gönder denildi daha çok. Ama karar veremedim. 

Lenovo motorola oldu. yüzde verilirken bu gözetiliyormu?şu anda kullandığım Lenovo  P2 şimdiye kadar kullandığım en iyi telefon her bakımdan. genel olarak sony kullanmama rağmen. Özellik olarak nerdeyse yok yok. sırf metal gövde 4 gb ram 32 gb rom. 2 ghz işlemci 8 çekirdekli.

• 1 ay sonra...
kacaksevgilim, 07.04.2010 - 11:23 yazdı:

SONY ERİCCSON P1İ

product5.jpg

Dokunmatik konusunda 5800 yarışa girebilirim:)

9 yıl sonra gelen edit:

Dokunmatik konusunda nal topladım ?

Şuan Redmi NOTE 5 pro kullanıyorum, kesinlikle tavsiye ederim. SD 636 ve pie güncellemesi alıyor. Kapalı beta testlerinde Honor'daki GPU BOOST tarzı bir özellik ekleniyor.

Ama hiç biri P1i'min ve o güzel günlerin yerini tutmaz tabiki.

İlk aldığım zamanlarda klavyesine alışamayıp, sms geç yazabildiğim için kız arkadaşımdan azar yediğim zamanlardı. Ben hep orda kalsam , yada Doctor'a söylesem TARDIS'i ile beni o zamana bıraksa...

Huawei u8850

+'ları ergonomik,pil kullanımı,sağlam kasa,samsungS3'e benzemesi,arama aranma mesajlaşma,foto video çekme vb.işlemler için uygun  ihtiyar işi yani anlıyacağınız. :D 

-'leri Android versiyonu düşük yülseltme mümkün değil,tedavülden kalkmışta olabilir.alan kişi son sahibi olabilir! ama ben memnunum yinede ? 

images?q=tbn:ANd9GcSMEU-u_YJ21eMaPvjKjI7a7QmyZ09kAdr66rlE1Oy1aEX6AezK

• Like 2
  • Haha 1

• 4 years yıl...