Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Html Online Soru Çözdür Submit Sorgusu

Recommended Posts

Arkadaş Bu sitedeki online çözme HTML kendi wampserver'ımda geliştirmek istiyorum.

Acaba Code'ları konusunda yardımcı olabilirmisiniz. LOCAL'de çalışıyorum acaba yardımcı olabilirmisiniz

Edit Site kodlarını aldım ama sonuları göster deyince sonuçları doğruları göstermiyor galiba 2 adet index2 yapılmış bağlantıyı çözemedim.

bu benim kodları almış halim sadece bağlamasını yapamıyorum

Alıntı

busitenin orjinal hali;

http://ehliyetsinavihazirlik.com/index.php/23-aralik-2017-ehliyet-sinav-sorulari-coz.html

Acaba nerde hata yapıyorum.

Edited by Anarchosa

• Administrator

DİKKAT: Konu Başlığını forum Kurallarına gore yeniden düzenleyiniz. Aksi halde cope tasınacaktır.

Please register to see this content.
- [ Madde 10-16 ]Konu düzenlenene kadar yazılan tüm iletiler silinecek, ileti yazanlar uyarı alacaktır.

• Editor
checkMandatoryFields diye bir fonksiyon çalıştrıyor anladığım kadarıyla bununla kontrol ediyor. Fakat kullanılan js dosyalarında buna dair birşey göremedm.
Edited by pairs

pairs, Bir saat önce yazdı:

checkMandatoryFields diye bir fonksiyon çalıştrıyor anladığım kadarıyla bununla kontrol ediyor. Fakat kullanılan js dosyalarında buna dair birşey göremedm.

adres bu hocam bunun js css gibi kaynakları alabilme şansımız yokmu?

• Anarchosa changed the title to Html Online Soru Çözdür Submit Sorgusu
  • Editor
Anarchosa, 14 saat önce yazdı:

adres bu hocam bunun js css gibi kaynakları alabilme şansımız yokmu?

Ben kullandığı js dosyalarına baktım fakat o bahsettiğim fonksion yok malesef. Orda nasıl bi kontrol yapıyor bakmak lazım.

pairs, 19 saat önce yazdı:

Ben kullandığı js dosyalarına baktım fakat o bahsettiğim fonksion yok malesef. Orda nasıl bi kontrol yapıyor bakmak lazım.

ben sitenin kaynak kodlarından birkaç js dosyası elde etti mama onlar galiba işine yaramıyor.