Jump to content

jre1.6.0_02-iftw.msi dosyası lazım.

C@NgO

Recommended Posts

C@ngo arkadaşım ben hem 6u2 ve hem de 6u3 sürümünü sanal bilgisyara yükledim.Yüklemeden evvel thinstall ı açık tuttum.Ancak sözünü ettiğiniz bir isimde dosya yok.Bu programı kaldırmak için

C/Windows/İnstaller klasörüne atılan msi uzantılı java dosyası lazım size.Ancak 6u2 yi iki kez ayrı ayrı yüklediğimde gördüm ki İnstaller e atılan dosyaların numarası farklı.Bence zorla kaldır.Ben güncelleyeceğim zaman öyle yapıyorum.Registry kayıtlarından C/Program Files den ve Common Files teki java dosyalarını sil.

Sileceğiniz Dosyalar;

1.C/Program Files ---> Java

2.C/Program Files/Common Files -->Java

3.C:\Documents and Settings\Kullanıcı Aıyla Başlayan Klasör\Application Data--->Sun

Registry Kayıtlarından ise

H_KEY Local Machine/Software/JavaSoft u sil

NOT:Yukarıda belirttiğim 4 işlemi eğer javanın 6u2 yerine 6u3 sürümünü yükleyecekseniz uygulayınız.

Tekrar 6u2 sürümünü yüklemek istedğinizde dönüşüm hatası veriyor.Ama 6u3 sürümünü yüklemede hiçbir sorun olmuyor.Bizzat denedim.

>>>Unutmadan son işlem olarak Your uninstaller benzeri bir programla windowsun program ekle kaldır bölümünde gözüken java 6u2 yi de kaldırın.Sonra da 6u3 sürümünü yükleyin.Kolay gelsin.Saygılarımla

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

C/Windows/İnstaller klasöründe bulunan javanın kaldırma dosyalarının(dediğiniz isimde değil ama isim değiştirerek bir deneyin)

İndirme adresi:http://rapidshare.com/files/67495330/java.rar

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...