Jump to content

pes6 sorunu

kaydin

Recommended Posts

arkadaşlar kaç haftadan beridir bu sorunla uğraşıyorum bilen varsa lütfen yardım etsin. sorunum şu ben 1 seneden beri pes 6 oynuyorum .son 1 aya kadar oyunda ne bir donma yada kasma olmuyordu ama artık ksasmaya başladı.herşeyi denedim oyunu tekrar yükledim format dahi attım ancak oynarken artık hep kasıyo bunu nasıl çözebilirim yardımlarınız için şimdiden sağolun.

arkadaşlar kaç haftadan beridir bu sorunla uğraşıyorum bilen varsa lütfen yardım etsin. sorunum şu ben 1 seneden beri pes 6 oynuyorum .son 1 aya kadar oyunda ne bir donma yada kasma olmuyordu ama artık ksasmaya başladı.herşeyi denedim oyunu tekrar yükledim format dahi attım ancak oynarken artık hep kasıyo bunu nasıl çözebilirim yardımlarınız için şimdiden sağolun.

hımm donanımsal bir sorunmuş gibi geldi bana.ekran kartının aşırı ısınmasından olabilir.donanımdan anlıyorsan ekran kartının fanını felan kontrol et, çalışmasında herhengi bir sorun varmı bak, tozlanma varsa temizle. donanımdan anlamıyorsan bilen bir arkadaşından yardım al derim ben.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...