Jump to content

Chrome Ve Klavye Sorunu

TimeShift
 Share

Recommended Posts

1.(Yönetici olarak) > 

Please register to see this content.
dosyasını çalıştırın  genel sistemi ve çöp yığınları temizler kendim kullanıyorum.

2.Google chrome'u sıfırlayarak denedinizmi? denemediyseniz eğer chrome'un menüsü üzerinden ayarlar,gelişmiş sekmesine geçiş yaparak  sıfırla yolu ile,varsayılan ayarlara alarak hesabınıza tekrar girerek deneyin yüksek ihtimal düzelir.Bu (İşlemler öncesinde chrome'da kullandığınız adresler varsa yedekleyin) Kolay gelsin.

• Like 1

Öncelikle başlığı içeriğe uygun olarak düzenlerseniz sevinirim.

Temp vs. temizliği @forjest 'in dediği gibi var olan bu sorunları çözmesi lazım. Ancak format attığınızı da söylüyorsunuz.

Format bilgisayarı sıfırlar. Attığınız format varolan bir imajı yüklemek ise imaj aldığınızda olan sorunları da devam ettirir.

Çalıştığını düşündüğünüz bir zamana geri yükleme yapabilirsiniz ya da sıfırdan hap windows kurarak sorunu çözebilirsiniz.

tenekecezve, 3 saat önce yazdı:

Öncelikle başlığı içeriğe uygun olarak düzenlerseniz sevinirim.

Temp vs. temizliği @forjest 'in dediği gibi var olan bu sorunları çözmesi lazım. Ancak format attığınızı da söylüyorsunuz.

Format bilgisayarı sıfırlar. Attığınız format varolan bir imajı yüklemek ise imaj aldığınızda olan sorunları da devam ettirir.

Çalıştığını düşündüğünüz bir zamana geri yükleme yapabilirsiniz ya da sıfırdan hap windows kurarak sorunu çözebilirsiniz.

Daha önce sorunsuz kullandığım imajın böyle bir sorun yapması mümkün mü ?

yineben, Bir saat önce yazdı:

merhaba

mailinize virüs bulaşmış gibi

acaba aynı bilgisayarda; başka bir arkadaşın yada farklı bir mail açtığınızda da durum aynı mı

Farklı mail kullandım yine aynı sorun

forjest, 13 saat önce yazdı:

1.(Yönetici olarak) > 

dosyasını çalıştırın  genel sistemi ve çöp yığınları temizler kendim kullanıyorum.

2.Google chrome'u sıfırlayarak denedinizmi? denemediyseniz eğer chrome'un menüsü üzerinden ayarlar,gelişmiş sekmesine geçiş yaparak  sıfırla yolu ile,varsayılan ayarlara alarak hesabınıza tekrar girerek deneyin yüksek ihtimal düzelir.Bu (İşlemler öncesinde chrome'da kullandığınız adresler varsa yedekleyin) Kolay gelsin.

@forjest .bat dosyasını yönetici olacak çalıştırdım fakat cmd ekranı açıldı kaldı öyle bir işlem yapmadı. eksik birşey mi yapıyorum. ve içeriği tam olarak neleri temizliyor ? yanlış birşey sildirmeyelim sonra :)

• Administrator

DİKKAT: Konu Başlığını forum Kurallarına gore yeniden düzenleyiniz. Aksi halde cope tasınacaktır.

- [ Madde 10-16 ]Konu düzenlenene kadar yazılan tüm iletiler silinecek, ileti yazanlar uyarı alacaktır.

uN1versum, 5 saat önce yazdı:

sorununuz tek sebebi chromenin yeni sürümü bir önceki sürüme dönün güncellemeleri tamamen kapatılmış katılımsız yapan arkadaşlar var onlardan birini tercih edinki chrome kendini güncellemesin

Hocam sen adamın dibisin varya eski sürümlerden birisini indirdim katılımsız olarak şuanda sorun yok gibi duruyor ama güncellemeleri kapalı mı bilmiyorum.Ona nasıl bakabilirim ?

Birde şu klavye için bi çözüm bulsak çok iyi olucak windows tuşunu kullanamıyorum kanser etti beni işlerimi zorlaştırıyor.