Jump to content

Sınıfa Forum Sitesi Kurcam Ama!..

Recommended Posts

Arkadaşlar Sınıfa forum sitesi kurcam ama ücretsiz yapıcağım için ücretsiz host alıcam

Ücretsiz hostlarda asp destekli bunun için site asp olucak (web wiz gibi) ama ben nasıl bişey kuracağımı bilmiyorum

yani tasarım olarak nasıl bişey kurmalıyım

Sana Free Host Sitesi Olarak Öneririm Php Uyumlu 5000mb Disk Alani Mysql Phpmyadmin Ve FTP Destegi Var Tek Sorunu Ucretsiz Oldugu Icin Disk Alanindan Sildigin Dosyalar Hala Ordaymis Gibi Yer Kaplar Yani Toplam 5000mb Dosya Upload Ettiginde Silsen Bile Baska Dosya Upload Edemiyorsun Yani Hakkini Dolduruyorsun Ama Bu Senin İçin Sorun Sayılmaz Nasıl Olsa Forum Sitesi Acacaksin Forum Olarak Da SMF Yani Simple Machine Forum'u Öneririm

Indirebilirsin

Buda Turkce Dil

Please register to see this content.

Umarım Dogru Anlamisimdir Ve Bunlar Isini Görür.. :D

cumman ->icon13.gifDİKKAT: Forum İçerisinde Aktif Link Kullanmak YASAKTIR.

Tavsiyem : MYBB dir..

illa Bir Free Host Olacaksa ve Bukonularda daha yeni iseniz PHP yi Tavsiye Ederim...

Ücretsiz Form Sistemleri içinden MYBB Bence Diğerlerinden Açık Ara Öndedir..

Detaylı Bilgi ve Resmi Türkiye Destek Sitesi için www.mybb.gen.tr

Orjinal Sitesi : www.mybboard.net

Hem Tema, Hem Eklenti Konusunda BiHayli Zengin...Artı Kullanımı ve Yönetimi Çok Kolay....

Tercih Sizin Tabi :D

• 4 hafta sonra ...
Arkadaşlar Sınıfa forum sitesi kurcam ama ücretsiz yapıcağım için ücretsiz host alıcam

Ücretsiz hostlarda asp destekli bunun için site asp olucak (web wiz gibi) ama ben nasıl bişey kuracağımı bilmiyorum

yani tasarım olarak nasıl bişey kurmalıyım

Arkadaşlar bende Sınıfa forum sitesi kurcam ama acemiyim bilen varsa lütfen yassın[ :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...