Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Pdf To Word

social
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar yanlış yeremi açıyorum bilmiyorum ama pdf den worde başarılı convert eden bir program lazım tabiki ilaçlı olmalı, online converterları denedim ama içerigi çok bozuyor. Ayrıca bu converter ingilzceden türkçeyede çeviri yapıyorsa harika olur

orkuncand, 13 saat önce yazdı:

sitesinden indirin

ek dosyayı klasörüne atın.(Net kapalıyken aktifleştirin)

Diğer converterlerden biraz daha iyice çeviriyor.Nitro pdf den daha iyi sanırım.Test edip sonucu yazınız.

Sağlıkla...

Please register to see this content.

Hocam teşekkürler indirdim kurdum, neti kapattım ve crackledim ama trial olarak açıldı

bendeki key paylasiyorum. umarım benimki de bloke olmaz.

Lizenzname: [email protected]
Seriennummer: 8101450272E9AA01D270990143729301

or

Lizenzname: [email protected]
Seriennummer: E5F2CE01BAFC9E00002FA2014FDB4504

ayrıca arkadaşın paylaştığı crak eksik gibi ekte eklediğimi de sitesinden indirdiğinizde kullanabilirsiniz.

Please register to see this content.

Edited by yineben

social, 04.02.2018 - 14:42 yazdı:

Arkadaşlar yanlış yeremi açıyorum bilmiyorum ama pdf den worde başarılı convert eden bir program lazım tabiki ilaçlı olmalı, online converterları denedim ama içerigi çok bozuyor. Ayrıca bu converter ingilzceden türkçeyede çeviri yapıyorsa harika olur

abby üstüne program tanımam (nette bulamazsan pm): ingilizceden türkçeye çevirme olmaz

Spoiler

ABBYY FineReader® 12 Professional, salt resim biçimindeki belgelerde yer alan metinleri, Microsoft Office ve içinde arama yapılabilen PDF gibi formatlara doğru bir şekilde dönüştürür; böylece bu belgelerin içeriklerini tekrar kullanabilir, daha verimli arşivleme yapabilir ve aradığınız bilgilere daha çabuk erişebilirsiniz. FineReader belgelerin yeniden yazılması ihtiyacını ortadan kaldırır ve önemli bilgileri anında kullanmanıza olanak tanır. Her türlü dil kombinasyonu dahil, 190 dilde salt resim şeklindeki belgelere anında erişim sağlar.

Taranmış belgeleri veya resimden oluşan PDF'leri

Kağıt veya salt resim formatındaki orijinal belgelerden yeni belgeler oluşturup düzenleyin. FineReader'ın, görsel düzeni ne kadar karmaşık olursa olsun belgeleri düzenlenebilir dosyalara dönüştürme becerisi sayesinde zaman ve emekten büyük ölçüde tasarruf edebilirsiniz.

Belgeleri arayın ve arşivleyin

Kağıt kullanılmayan ofislerin olmazsa olmazı ABBYY FineReader, kağıda veya resimlere gömülü bilgileri işlenebilen ve içinde arama yapılabilen dijital içeriklere dönüştürmenize imkan verir.

Orijinal kağıt belgelerdeki bilgileri alın

Salt resim PDF'lerde veya taramalarda sıkışmış içeriklere hızla erişin. İster metin, ister tablo, ister görüntü olsun; içeriğin dilediğiniz bölümünü anında kopyalayın ve alıntılayın.

Resimleri hızla ve doğru bir şekilde metne dönüştürür
ABBYY FineReader 12, görüntü belgelerini tarayarak %99,8*'e varan bir doğruluk oranı ile düzenlenebilir metinlere ve içinde arama yapılabilen PDF'lere dönüştürür. Uyarlamalı Belge Tanıma Teknolojisi (ADRT®) orijinal belgelerin biçimini ve çok sayfalı yapısını hassas bir şekilde korur. Teknoloji, elde ettiğiniz sonuçlarda elle düzeltme yapma ihtiyacınızı önemli ölçüde azaltarak zaman kazandırır.

Daha da hızlı sonuçlar almanız için FineReader'ın Hızlı Modu işlem hızını %40 oranında (ortalama) arttırır.

Dünyadaki diğer tüm OCR uygulamalarından daha fazla OCR dilini destekler
FineReader 12 her türlü kombinasyonla 190 dili tanır ve özellikle Asya dilleri için daha gelişmiş OCR işlevi sunar

Desteklenen Uygulamalar

Microsoft Word 2003 (11.0), 2007 (12.0), 2010 (14.0) ve 2013 (15.0)
Microsoft Excel 2003 (11.0), 2007 (12.0), 2010 (14.0) ve 2013 (15.0)
Microsoft PowerPoint 2003 (11.0) (Microsoft Office Word, Excel, ve PowerPoint 2007 biçimleri için Uyumluluk Paketi ile), 2007 (12.0), 2010 (14.0) ve 2013 (15.0)
Apache OpenOffice Writer 3.4, 4.0
Corel WordPerfect X5, X6
Adobe Acrobat/Reader (8.0 ve üzeri)

Edited by efe34