Jump to content
TNC-TR

Recommended Posts

yüzde 89 kurulumda hata alıyorum, hata aynı şu şekilde 

windows yüklenesi beklenmeyen bir hatayla karşılaştı. yükleme kaynaklarının erişilebilir olduğunu doğrulayın ve yükleme işlemini yeniden başlatın.

hata kodu: 0xC0000005

birtane, 39 dakika önce yazdı:

yüzde 89 kurulumda hata alıyorum, hata aynı şu şekilde 

windows yüklenesi beklenmeyen bir hatayla karşılaştı. yükleme kaynaklarının erişilebilir olduğunu doğrulayın ve yükleme işlemini yeniden başlatın.

hata kodu: 0xC0000005

Konu ile ilgili üst yazılarda yazışma yapılmıştı bir onları deneyiniz, birde makinanızda win kurulacak hdd fare ve klavye (harici hdd, kasadaki fazla hdd gibi, ram slotlarında ram takılı ise 1 tanesi kalacak şekilde deneme yanılma yöntemi ile denemeler yapabilirsiniz.) dışında birşey takılı olmasın çakışma meydana geliyor olabilir, donanımdan kaynaklanan bir sorununuz mevcut gibi görünüyor. Çalışmada sorun olmadıgını bilmenizi isterim. İyi günler efendim.

• Like 1

teşekkürler. Daha önce de bir sürümünü kullanmıştım,  gayet hoştu. Bundan da şüphem yok..

Edited by menelan21

Alphonso_Elric Kardeşim tekrar teşekkür ederim sanal pc de  denedim çok güzel olmuş arkadaşıma film indiriyorum bittiğinde  hemen kuracağımm senin çalışmaların 1 numara ***** yıldız eline klavyene saglık  kolay gelsin allaha emanet ol

Celest, 3 saat önce yazdı:

ESD siz versiyonu gelecekmi acaba?

Böyle bir seçenek neden olsun. Siz sadece bios ayarlarından boot kısmından uefi,yi legacy yapacaksınız.

hayredin, 07.02.2018 - 03:52 yazdı:

indirdim ve kurulum yaptım çalışması güzel görsellikte harika sadece bi sorun var Windows media player açılmıyor böyle çıkıyor

Ekran Alıntısı.PNG

s.a hayrettin ilginc  bi olay windosw ozelliklerini ac veya kapat burdan media ozellikrini kaldir  sonra bidaha aynisini yap duzeliyor kolay gele

Alphonso_Elric ,öncelikle teşekkür ederim görsel olarak, hız olarak güzel bir çalışma olmuş,elinize sağlık,sistemle ilgili sadece windows Media Player problemi dışında hiç bir sorun ile karışılaşmadım.Zaten onuda hallettim.Bazı oyunlarda testleri gerçekleştirdim sorun olmadan gayet stabil bir şekilde oyunları açtı sistem boştayken düzgün optimizasyon ayarlarıyla gayet harika işliyor.

Snap1.jpg

Snap2.jpg

Snap1.jpg

Edited by nadas21
  • Thanks 2

sevgili alphonso öncelikle emeğine sağlık. indirip kurulum yaptım sıkıntı sadece aktivasyonda oldu ne kurulumdaki nede sonradan denediğim aktivasyon araçlarından  sonuç alamıyorum yani aktivasyon olmuyor . verdiği hatada An error has been logged to the systems event log yazısı çıkıyor. nasıl yardımcı olabilirsin ?

IMG-20180210-WA0021[1].jpg

Çalışma için teşekkürler.  Elinize sağlık ben  kurulumda sorun yaşadım  bir hata aldım windows dosyaları kopyalanıyorda  sürekli  "   0XC0000005 "   hatası aldım 3-4 kez kapandı eski işletim sistemide silindi  sabah arka arkaya denedım şansa kuruldu nette gezinirken baya yavaş.  Yükleme sırasında bölümleri silemedım . Sizce yenıden format atmak gerekıymı sorun olurmu ? 

nadas21, 14 saat önce yazdı:

Alphonso_Elric ,öncelikle teşekkür ederim görsel olarak, hız olarak güzel bir çalışma olmuş,elinize sağlık,sistemle ilgili sadece windows Media Player problemi dışında hiç bir sorun ile karışılaşmadım.Zaten onuda hallettim.Bazı oyunlarda testleri gerçekleştirdim sorun olmadan gayet stabil bir şekilde oyunları açtı sistem boştayken düzgün optimizasyon ayarlarıyla gayet harika işliyor.

Snap1.jpg

Snap2.jpg

Snap1.jpg

Begenmenız sahsımı sevındırmıstır, size ayrıca tesekkur eıyorum ayrıntılı olarak ekran alıntıları paylaşmanız çok hos bır davanıs olmus, güle güle kullanınız emınım bır sorun yaşamayacaksınız, bundan emınım.

fenerli17, 11 saat önce yazdı:

sevgili alphonso öncelikle emeğine sağlık. indirip kurulum yaptım sıkıntı sadece aktivasyonda oldu ne kurulumdaki nede sonradan denediğim aktivasyon araçlarından  sonuç alamıyorum yani aktivasyon olmuyor . verdiği hatada An error has been logged to the systems event log yazısı çıkıyor. nasıl yardımcı olabilirsin ?

IMG-20180210-WA0021[1].jpg

Efendim öncelikli olarak çalışmada sorun olmadıgını bilmenızı ısterım kendımde kullanıyorum zaten, takdır edersınızkı donanım çeşitliliği çok fazla, bazen olabiliyor malesef. Size yardım su sekılde olabılır hangı aktıvasyon araçlarını kullandıysanız yazbılırsenız belkı kullanmadını bir aktıvasyon aracı ıcın sıze onerı sunabılırım.

ddarknes07, 26 dakika önce yazdı:

Çalışma için teşekkürler.  Elinize sağlık ben  kurulumda sorun yaşadım  bir hata aldım windows dosyaları kopyalanıyorda  sürekli  "   0XC0000005 "   hatası aldım 3-4 kez kapandı eski işletim sistemide silindi  sabah arka arkaya denedım şansa kuruldu nette gezinirken baya yavaş.  Yükleme sırasında bölümleri silemedım . Sizce yenıden format atmak gerekıymı sorun olurmu ? 

Efendim ust konularda hata kodu ile ilgili paylaşımlar yapılmıştı bir kontrol edersenız ıyı olur, format atarken olabildigince donanımlarınızı cıkarınız birde öle deneyiniz. (harıcı hdd vs..) Yıne olmaz ise sızden özur diliyorum degerlı zamanınızı aldıgım ıcın. Lütfen dogrudan MSDN kalıp windows kurunuz veya 8.1-10 da olabilir. (sistem özelliklerine göre)

SAYGILARIMLA..

• Like 1

sevgili alphonso sorunun paylaştığın sistemden olmadığını biliyorum. çünkü kendi pc mede kurdum oradan yazıyorum. uzun zamandan beri zaten senin paylaştğın sistemleri beğenerek tüm eşime dostuma da aynı sını kurarak formatlıyorum. demem o ki bazı pc lerde bu türlü aktivasyon sorunu olabiliyor. derdim buna sebeb olan nedir onu çözebilmek. mesela şu anda arkadaşımın oğlunun pc sine hem bunu hemde diğer tnc paylaşımlarından indirdiğim win 7 leri de denedim nedense yüklemede kullanımda sürücülerde vs. sıkıntı olmuyor . tek sorun ne otomatik aktivasyon nede sonradan denediklerim sonuç vermiyor. yani   sıkıntı donanımsal mıdır. öyle olsa formattan önce bu pc de işletim sistemi vardı ve çalışıyordu ne oluyor da sadece aktivasyonda sorun oluyor bunu çözemedim. anakart asus p5b ram 2gb kinston ddr2  Hdd seagate barracuda 1000gb. ekran kartı zotac gt 630 synergy. dvd Lg gsa h55n  başkada takılı donanım yok . yine diyorum ki sorun paylaştığın sistemde değil . haricen kullandığım aktivasyon aracı wloader V2.2.2.

uzun zamandır aradığım sistemdi.
orta halli bir pc için özellikle kasma yapan fazlalıkların devre dışı bırakılmış olarak paylaşılması benim için önemli bir etken.
Windows media player ile ilgili sorun yaşayanlar varmış.
ben bir pc'ye format attıktan hemen sonra yaptığım ilk iş program ekle-kaldır/windows özelliklerini aç-kapa bölümüne girip direk kaldırıyorum wmp'yi :) hiçbir işime yaramıyor.
sonuç olarak: teşekkürler. elinize sağlık.

olayı çözdüm teşekkür ederim . sıkıntı 32 64 mevzusu muş. bu anakartın 64 bit durumu yok demekki. tekrar emeğine sağlık alphonso.