Jump to content
TNC-TR

Recommended Posts

Please login or register to see this link.

Yüklerken böyle bir hata oluyor sıkıntı ne olabilir nasıl düzeltilebilir

alipalmanak, 02.03.2018 - 15:05 yazdı:

Efendim geçmişe dönük mesajları kontrol ediniz.

alipalmanak, 8 saat önce yazdı:

Bildiğim her şeyi yaptım ama windows yüklenmiyor sürekli hata veriyor imkanı yok bu yapılan iso arızalı

alipalmanak kardesim Alphonso_Elric ustanın hiç bir isosu sıkıntılı degil ben yüledim 4 tane pc ye yükledim hiç bir sıkıntı çıkmadı cd den yüklüyorsan dvd sürürücü  yada hdd sıkıntılı olabilir yada isoyu yazdırırken antivirisü devre dısı bırak isoyu dvd ye yazdırıyorsan 4xde yazdır usb ile atıyorsan rufus kullan kopyalama eksik olmus olabilir ben direk multi bota isoyu attım kullanıyom  yardımcı olmaya calısıyorum kolay gelsin

anac0nda, 4 saat önce yazdı:

hatalı windows

s.a ustad nasıl hatalı anlamadım 4 tane pc yükledim bu benim 1 aylık kullandıgım pcden Md8QYg.jpg yapabiliyorsan hatasız sen yap kullanalım kac yıldır pc ile ugrasıyonsun ben 12 yıldır pc ye format atar tamir ederim illaki bir yerlerde sizinde hatanız vardır

AdnanG252m252351, Bir saat önce yazdı:

s.a ustad nasıl hatalı anlamadım 4 tane pc yükledim bu benim 1 aylık kullandıgım pcden Please login or register to see this link. yapabiliyorsan hatasız sen yap kullanalım kac yıldır pc ile ugrasıyonsun ben 12 yıldır pc ye format atar tamir ederim illaki bir yerlerde sizinde hatanız vardır

hayırdır avukatımısınız ?

anac0nda, 7 saat önce yazdı:

allah seni ıslah etsin insanların emeğine biraz saygı duyun beğenmiyorsan neden indirip kullandın yazıklar olsun başkalarının neden aklını çeliyon indirip kullanmasınlar diye

alipalmanak, 05.03.2018 - 15:23 yazdı:

Bildiğim her şeyi yaptım ama windows yüklenmiyor sürekli hata veriyor imkanı yok bu yapılan iso arızalı

İso arızalı diyorsanız arızalıdır. Kullanmayabilirsiniz.

AdnanG252m252351, 06.03.2018 - 00:08 yazdı:

alipalmanak kardesim Alphonso_Elric ustanın hiç bir isosu sıkıntılı degil ben yüledim 4 tane pc ye yükledim hiç bir sıkıntı çıkmadı cd den yüklüyorsan dvd sürürücü  yada hdd sıkıntılı olabilir yada isoyu yazdırırken antivirisü devre dısı bırak isoyu dvd ye yazdırıyorsan 4xde yazdır usb ile atıyorsan rufus kullan kopyalama eksik olmus olabilir ben direk multi bota isoyu attım kullanıyom  yardımcı olmaya calısıyorum kolay gelsin

Teşekkür ederim.

anac0nda, 07.03.2018 - 09:26 yazdı:

hatalı windows

Hatalı diyorsanız ki öle görünüyor arızalıdır. Kullanmayabilirsiniz.

AdnanG252m252351, 07.03.2018 - 14:17 yazdı:

s.a ustad nasıl hatalı anlamadım 4 tane pc yükledim bu benim 1 aylık kullandıgım pcden Please login or register to see this link. yapabiliyorsan hatasız sen yap kullanalım kac yıldır pc ile ugrasıyonsun ben 12 yıldır pc ye format atar tamir ederim illaki bir yerlerde sizinde hatanız vardır

Yıllardır madifiye hazırlarım, kullanan ve bilen bilir, saygı duyarım.

anac0nda, 07.03.2018 - 15:20 yazdı:

Sakin, ortada bişe yok. Hata bildiriminiz için teşekkür ederim. Sonraki çalışmalarda bu konuya dikkat edeceğim.

AdnanG252m252351, 20 saat önce yazdı:

allah seni ıslah etsin insanların emeğine biraz saygı duyun beğenmiyorsan neden indirip kullandın yazıklar olsun başkalarının neden aklını çeliyon indirip kullanmasınlar diye

Sakin. Arkadaşlar görüş meselesi saygı duyarım.

KISACASI SAKİN OLALIM LÜTFEN,  ben çalışma hazırlarken en ufak menfaat gütmemekteyim. Sadece emegim için iyi veya kötü bir teşekkür etmeniz benim için kafidir. Dogrudan kestirip atmak, bilemiyorum saygı duyarım, herkeste çalışmasa tamam derim demekki (bende kurdum ve bir süre kullandım) çalışmada veya kullandıgım iso kalıbında hata var ve zaten dosyaları kaldırırdım indirmenizede zaten izin vermezdim ama belkide sizin söylediginiz gibidir, dogru olabilir. Hata kullandıgım msdn iso kalıbından kaynaklanıyorudur. Sizde çalışmadıysa kestirip atmak yerine 'Bende çalışmadı, ama yinede emegin için sagol' demek zor olmasa gerek. Zaman ve kotanızı aldıysam üzgünüm.

SAYGILARIMLA.

Emeğiniz için teşekkür ederiz fakat linkin silinmesi lazım. Benim bilgisayarım da da hata verdi söylediklerinizi yapmama rağmen. İnsanlar daha fazla mağdur edilmesin lütfen

@Alphonso_Elric

Visual paketler sisteme gömülü olarak'mı geliyor? yoksa bir klasör içinde setup halindemi?

alipalmanak, 02.03.2018 - 14:05 yazdı:

bir kaç windowsu yüklerken bendede böyle hata veriyordu 8.1 de bile veriyordu flash bellekten yüklüyorsan port sorunlu olabilir ben başka yere takmıştım düzelmişti

Edited by Celest

pro sürümü ile ultimate arasındaki fark nedir performansı etkileyen bir şey var mıdır  ?  iyi forumlar

Edited by Deep&Blue

Selamlar,

Sistemin kurulumunu sanalda ve eski model bir bilgisayarda başarıyla gerçekleştirdim. Kurulum USB üzerinden yapıldı ve sorunsuz gerçekleşti. Alta bir fotoğraf ekliyorum. 2014'te yapmış olduğunuz Windows 7 çalışması gibi arşivlik ve güzel bir çalışma. Elinize ve emeğinize sağlık.

QVGpX3.png

Edited by TheRifleman

Çok güzel herşey tamam ama yine Ethernet Bağlantısı kuramadım Ağ Bağdaştırcı Sürücü yok dedi nedense hiçbir Windows 7 İnternet Bağlantısı kuramadım Engelleme sözkonusu çok temiz Windows olduğu halde yararlanamadım Emeğe saygı. 

Hocam Temaları Masaüstü İconları Ve Fare işaretlerini Paylaşı Versen  Olurmu Rica Etsem :) Pls

Bu Arada eline KoLuna Sağlık hayal Gücün çook İyi ..

lord13, 14 saat önce yazdı:

Hocam Temaları Masaüstü İconları Ve Fare işaretlerini Paylaşı Versen  Olurmu Rica Etsem :) Pls

Bu Arada eline KoLuna Sağlık hayal Gücün çook İyi ..

Bu konuda inan yardımcı olamayacagım, nedeniyse hiçbir çalışmamda tema paketi kullanmamaktayım, yani ilgili dosyaları editleyerek iconları eklemekteyim. Üzgünüm.

güncel windows 7 ultimate görsel buna benzer olsa çok iyi olur

Merhaba,

Sistemi Kurdum Güzel Herşeyi İle Ve Driverları Kurarken Şu Hatayı Aldım ; 

"Bu Sistem, Yazılımı Yükleme Gereksinimlerini Karşılamıyor"

Nedir Bu Hatanın Düzeltilmesi ...

ByMusty007, 23.03.2018 - 17:28 yazdı:

Merhaba,

Sistemi Kurdum Güzel Herşeyi İle Ve Driverları Kurarken Şu Hatayı Aldım ; 

"Bu Sistem, Yazılımı Yükleme Gereksinimlerini Karşılamıyor"

Nedir Bu Hatanın Düzeltilmesi ...

Tahminim donanımınız ile ilgili genelde errak kartı surucularınde meyda gelen bır hata, çalışmadan kaynaklı bir hata olmadıgını bılmenızı ısterım, aldıgınız hatayı google yazarsanız çaözümlerine ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.