Jump to content
TNC-TR

Recommended Posts

AdnanG252m252351, 02.06.2018 - 16:40 yazdı:

s.a alphonso elric kardeşim kolay gelsin win 10 gorsel hazirliyon yine cok guzel sen bu iste ustaligi aştın yakınmıdır paylasman hayırlı günler hayırlı ramazanlar 

Hayırlı ramazanlar, fırsat bulamıyorum ınanın, ama hazır sayılır eksıklerı var tamamlamalıyım, inşallah bir sıkıntı çıkmazsa en kısa surede yayımlamaya çalışacagım. Saygılarımla.

• Like 1

selamunaleyküm

hocam ben bunu pc kurdum çokta hevesli kurdum fakat kullanıcı adı girilen yere gelince klavye fare devre dışı kalıyor ne yaptıysam olmadı biostan klavye fare disable enable denedim yine olmadı bunu nasıl kurabilirim bir fikrin varmı teşekkürler.

Dostum bugün sistemini kurdum daha öncede birçok sistemini kullanmıştım herşeyden evvel emeklerin için sağol Allah razı olsun. ilk kurulumda herkesin yazdığı hatayı verdi hiç bozmadan tekrar denedim ve kurulum sorunsuz oldu (inadım inattır:D) evet doğrudur bikaç sorun var driverlar falan ama zaten iyi bir ilk kullanıcı iseniz bunları çözüyorsunuz. Sadece ilk açılış biraz uzun remdende fazla kullanıyor fakatt görsel çok güzel iconlar falan ellerine sağlık. sonuç olarak aga taş attıkta yoruldukmu hayır bedava sistem sahibi olduk hatası sevabı ile şahsen razıyım Allah'ta senden razı olsun.

battal525, 17.06.2018 - 23:48 yazdı:

Dostum bugün sistemini kurdum daha öncede birçok sistemini kullanmıştım herşeyden evvel emeklerin için sağol Allah razı olsun. ilk kurulumda herkesin yazdığı hatayı verdi hiç bozmadan tekrar denedim ve kurulum sorunsuz oldu (inadım inattır:D) evet doğrudur bikaç sorun var driverlar falan ama zaten iyi bir ilk kullanıcı iseniz bunları çözüyorsunuz. Sadece ilk açılış biraz uzun remdende fazla kullanıyor fakatt görsel çok güzel iconlar falan ellerine sağlık. sonuç olarak aga taş attıkta yoruldukmu hayır bedava sistem sahibi olduk hatası sevabı ile şahsen razıyım Allah'ta senden razı olsun.

hocam eksik dll ler beni pes ettirdi toplu bişi varsa versen çok memnun olurum şimdiden sağol.....