Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Win10 X64 5in1 Rs3 Ver 1709 (is Derlemesi 16299.214) şubat 2018

orca2002
 Share

Recommended Posts

Merhaba;

Dün yeni bir laptop aldım windows 10 Home SL sürümü ile yüklü geldi. Bunun ürün anahtarı biosa gömülü mü oluyor. Ekstradan key gelmedi.  İndirip SL sürümünün kursam etkinleştirme sıkıntısı çeker miyim arkadaşlar?

Edited by Umut37

Umut37, 3 saat önce yazdı:

Merhaba;

Dün yeni bir laptop aldım windows 10 Home SL sürümü ile yüklü geldi. Bunun ürün anahtarı biosa gömülü mü oluyor. Ekstradan key gelmedi.  İndirip SL sürümünün kursam etkinleştirme sıkıntısı çeker miyim arkadaşlar?

sorun olmaz kurulum sonrası internete bağlandığın anda etkinleştirme otomatik olarak yapılır.

bugün indirdim iso yazdırıcı ile yazdırdım DVD ye

dosya kopyalarken  kurulumda%92 de hata verdi pro hiç bir işlem yapmıyor home da %94 de kalıyor öyle bekliyor

md5 de doğru kontrol ettiğimde nerede yanlış yapıyorum=?

tekrar dosyayı indireyim dedim Google drive da mı hata var inmiyor

dejavu235, 12 saat önce yazdı:

Kolay gelsin Uefi olarak kurmak istedim fakat  Windows kurulumu gelmeden direkt olarak Windows Home Single Language sürümünü kurdu bilgisayarıma, Windows 10 Pro sürümünü kurmak istiyordum, acaba sorun nerden kaynaklanıyor..?5a8aa89cf2ed7_Adsz.png.460f79d8ae61b4a6d265034af1d7e908.png 

orca2002, 07.02.2018 - 21:28 yazdı:

Kurulum yaptığınız bilgisayarda biosa gömülü lisansınız varsa sürüm seçme penceresi gelmeden doğrudan kuruluma geçer

ilk paylaşımda indirip kurdum, 

dün akşam 20  02 2018  tarihinde win 7 de, bir paylaşımı indirip kurmak istedim. bir türlü yüzde 88 ve 89  geçip kurulmadı.

bende tekrar bu güzel paylaşımı yeniden kurdum. ( ilk kurulumda da ikinci kurulumda da sorunsuz kuruldu. )

emeği geçenlere teşekkürler.

Not: Sadece orijinal x64 bit sistem yapıyorum lütfen aktivasyonlu, Office entegreli veya eklemeli-çıkarmalı windows isteğinde bulunmayınız bu isteklere cevap verilmeyecektir. İşine gelen indirip kullansın.

demişsiniz ama. Win 7 8 10 64 bit sürümleri (pro) birleştirip tek iso yapma şansınız var mı?