Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Ortak Rapidshare hesabı almak isteyenler

sonmezfikret

Recommended Posts

arkadaşım rapidshare premium şifreni 1 kişi kullanabilir eğer 2 kişi aynı anda kullanırsın soru sormaksızın rapidshare premium şifreni iptal etme hakkına sahiptir

2-3 kişi kullanabilir sıkıntı olmaz :p

Rapidin günlük download limiti 5 Gb ile sınırlı olduğu için, 2-3 kişinin ortak kullanması limiti sürekli aşacağı için pek faydalı bi yöntem olmaz zaten. Adslyi kotasız kullanıyosan 11 Ytl için yorma kafanı, al bitane kendine özel premium hesap.

neden 2-3 kişi kullanamasın ki ben kullanıyorum farzedelim ben işyerimde evimde vs bir yere gittiğimde kullanacam buna hayırmı diyecek .

KARDEŞ bak sen olayı başka boyutlara çekiyorsun aynı anda 1 kşiden fazla kullanımı yasaktır diyorum sana

KARDEŞ bak sen olayı başka boyutlara çekiyorsun aynı anda 1 kşiden fazla kullanımı yasaktır diyorum sana

elbette yasak sen aynı premiumu 100lerce kişiye dağıtırsan rapidshare uyanır, herşeyi sınırlarında yaşamak lazım

2-3-4 kişi ortak kullanmak sorun olmaz, Rapid istese bunu engeller aynı anda indirme olunca tespit eder, ama bunu umursamıyor çünkü zaten günlük 5 GB gibi yetersiz bir kota var. Bu 5 GB 1 kişiye bile yetmiyor. 24 saat download yapan biri 3-4 premium hesap satın aldığı oluyor.

Yani 5 GB kotayı adil şekilde kullanır geçinir gideriz diyorsanız ortak hesap alabilirsiniz.

rapidin günlük limiti bildiğim kadarıyla günde 5 gb değil istersen 1 günde 20 gb indir ancak ikinci günde 5 gb indirdiğin anda limit dolar, yani limit 5 gün içinde 25 gb. bunu güne bölmeye gerek yok. Ben şifremi 10 dan fazla kişiyle paylaşmıştım 1 yıl boyunca hiçbir sıkıntı olmadı hep beraber indirdiğimiz anda tabi sürekli limitin yakınlarında dolaşmak dışında :D tavsiyem aylık 4 gb kotalı kullanıcılarla ortak hesap almak mantıklı olabilir ancak sınırsız kullanıcıyla ortak olmayın derim :p

ortalama 35 kişiye kadar destekliyor. kişi başı aylık 30 kuruş yeterli :p

seninde söylediğin gibi çok karlı bir iş :p yada benim gibi yapın aldığınız ve 10 kişiyle paylaştığınız hesabı limit dolduğu için kullanamayın ve gidin kendiniz için yeni bir hesap açın :D

ozgurozt

öncelikle paypal'a üye oluyorsun ve kredi kartı bilgilerini kaydediyorsun, bundan sonrasını kendisi yapıyor zaten.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...