Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Ortak Rapidshare hesabı almak isteyenler

sonmezfikret

Recommended Posts

ortalama 35 kişiye kadar destekliyor. kişi başı aylık 30 kuruş yeterli ;)

güzeldi

arkadaşalr RapidShare Premium 6 AY lık hesap 60 ytl 3 kişi olursak 20 ytl düser 6 ay kullanırız.Düsüncem su bana parayı gönderin ortak hesap alalım yada bilmiyorum parayi sitede güvenilir bir arkadaşa da gönderebiliriz sanırım ne dersiniz

bilmiyorum ama o iş olmaz gibi admine bi danışmak lazım

ya aslında bende almayı düşünüyorum ama şu kredi kartıyla premıuım amak ezelden beri hoşuma gitmez ;) varsa bursadan almak isteyen arkadaşlar ortak alabiliriz ama =)

Dostum sanal kart olayı var net bankacılığında onu yaparsan limiti kendin ayarlıyabiliyorsun. Kart numarasını kaptırsan bile limit olmayınca bir işe yaramıyor.

rapidlimit 5 gb diil 5 günde 25 gb ayrıca ben rapidimi 7 kişi fln kullanıyoruz :D üniversitede .. tek sorun 25 gb yetmio 3. günde bitiyor. en kötü ihtimalla 1 MB ile indiriyorum 7 dk fln 700 mb lik film indiriğim oluyor hatlar dolu iken :D seviyorum üniversitelere verilen özel interneti ve üniversiteli olmayı..!

iptal fln daha olmadı geçen seferde bi cd ci abi ile kullanmıstık sonructa ip fln sürekli değişiyor.. bence bişi olmazda 10 ytl zaten cok bişi diil gittigidiyodan 10 ytl ye aldım 1 aylık..

• 5 ay sonra...

Rapid Çok sağolsun çok işimizi gördü. ama bana ortak premium ters gelir zaten 1 aylık 11 Milyon neki okadar paranız yokmu :( Sınırsız Dosya İndirebilmeniz için Pamuk eller cebe olmuyanlar biriktirsin alsın.Tahminen Ben şuana kadar 300 DVD Film indirdim çok memnum iyiki varsın Rapidshare :)

• 3 hafta sonra ...

Ben kotalı kullanıcıyım . Zaten aylık 1 gb anca download hakkım oluyor. saolsun arkadaşların rapid i kullanıyorum . Şimdiye kadar sorun olmadı..

tabi benim uplaodlarım sayesinde ayakta kalıyo premium hesabı ama :)

15 ytl ye rapidshare üyeliği verebilirim. 15 ytl içinde dolandırcılık yapacak değilim. zaten parayıda hesab numarama gönderiyorsunuz. para hesaba yatınca kullanıcı adınız ve şifreniz mailinize geliyor. siz yönetim panelinden şifrenizi ve e-posta adresinizi değiştiebilriisniz. ayrıca rapidshare download manager programınıda kullanabilrisniz. 2-3 kişi üyelğide ortak kullanabilrisniz. zaten istesnizde günlük 10 gb dosyayı indiremiyrsunuz. inat eder illa indirim derseniz ayrı:D:). herhangi bir sorun çıkmıyor. buna karşılık üyeliğinizi aylık almanızı tavsiye ederim. icon13.gifDİKKAT: Forum İçerisinde Kişisel Bilgilerin Verilmesi YASAKTIR. hot... msn adresinden ulşaşabilirsiniz detaylı anlatım için web sayfam yapım aşamasında yakında hizmete girince size burdan sunarım inşallah

bence hiç kalkışmayın yaaaa kendinize alınn sadece 5 gb sınırı insanı delirtio modem resetlesek daha ii diosunn :) kullandım tavsiye etmem

Bir yanlış anlamayı düzeltmek istiyorum.Limit günlük değil..Şöyleki 5 günde 50 GB

Ama şunu söyliyeyim Rapid üyeliği gibisi yok. :D

• 1 yıl yıl...

Arkadaşlar Download İşlemini Gece 00:00'dan Sonra Yaptığınız Taktirde Limitinizde 100 Mb Yerine 10 Mb Yemiş Olursunuz Dosya Başına Bilginiz Olsun.

Gece Yapılan Download'larda Sadece %10'u İşleme Geçmektedir.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...