Jump to content

ram seçimi yardım

polat1989

Recommended Posts

arkadaşlar 2 tane 1 gb 533 mhz rem alıcam ama a-data ilekingston arasında kaldım a-data sogutuculu olarak veriliyo 44

ytl kingston ise sogutucusu bulunuyor oda 38 ytl önml olan hangisinin daha verimli çalışması siz hangisini tavsiye edersiniz

arkadaşlar 2 tane 1 gb 533 mhz rem alıcam ama a-data ilekingston arasında kaldım a-data sogutuculu olarak veriliyo 44

ytl kingston ise sogutucusu bulunuyor oda 38 ytl önml olan hangisinin daha verimli çalışması siz hangisini tavsiye edersiniz

arkadaşaım kingston tabiki en kaikteli o ben laptop aldım

üzerine 2 tane ddr 2 1024 lük 677 mhz ram taktım laptopun üzerine canavar gibi çalışıyor

dual kit tavsiye derim. aldıgın yere dikkat et kingstone dahil bir cok firmanın fason ürünü var piyasada..

667 almanı tavsiye derim hatta birde overclock dökümanlarını oku 667 ye oc cekip 800 mhz yapabiliyorsun dual kit sogutuculu alırsanda o/c performansı artar..

dostum kinston, ne olursa olsun üstündeki bütünleşik bakır kaplamaları(soğutma için yeterli) ve bu işte olan başarısı tartışılmaz bana sorarsan kinstonu tek geçerim...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...