Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Telefonda Dolphin Sorunu

abdulhey_
 Share

Recommended Posts

Ben telefonda dolphin tarayıcı kullanıyorum. Fakat reklam alan yoğun sitelere login olur olmaz hemen reklam pencereleri kullandığın yerleri kapatıyor. Ve işini yapamıyorsun. Reklam sayfayı kapladığından kapatma düğmesine de erişilmiyor.

Ancak reklam engelleyiciyi aktif ettiğinde (adblock)  reklam çıkmıyor. Ama bu seferde tarayıcı dan atıyor veya durdu hatası veriyor. Flashplayer falan olduğundan dolphine alışmışım. 

Şimdi bu durumda reklam pencerelerini nasıl kapatabilirim yada tersi olarak reklam engelleyiciyi adblock u aktif edersem tarayıcıdan atılmamanın bir yolu varmı?

Başka tarayıcılarda bunlar olmayabilir ama dediğim gibi ben Dolphine alışmışım.

Sayfalar adblock kurulu oldugunu anliyor olup ondan kapaniyor olabilir.  Adblock ta filtrelerde reek anti adblock killer diye bir filtre olmasi lazim. O eklenti sitelerin sende abdlock kurulu oldugunu anlamamasini sagliyor.

Kesin cozumdur diyemem ama denemekle kaybedecegin bisey yok

amd_turkey, 16 dakika önce yazdı:

Sayfalar adblock kurulu oldugunu anliyor olup ondan kapaniyor olabilir.  Adblock ta filtrelerde reek anti adblock killer diye bir filtre olmasi lazim. O eklenti sitelerin sende abdlock kurulu oldugunu anlamamasini sagliyor.

Oo tam çözümü söylemişsin? kardeş sen benim sorduğumu çözüm diye yine bana aktarmışsın. Dikkatli oku bir daha istersen.

Ama benim aklıma bir çözüm geldi. Sayfayı küçültücem. Böylece o reklamların kapatma düğmelerine ulaşabilirim sanırım. 

amd_turkey, 2 saat önce yazdı:

abdulhey bey kardeşim, sen de bidaha oku istersen.  Hatta yazdığım yazıyı kalın ve renkli yazdım. Adblock a manuel filtre ekleyeceksin. İsmi anti ablock killer. Tabi buna rağmen bazı siteler sende reklam engelliyici olduğunu yine de anlıyor..

Bu ve benzeri sorunlardan bu tarayıcıyı değiştirdim. Bana hızlı gibi görünüyor lakin değil reklamları engelliyor gibi görünüyor fakat çok detaylı engelliyor böyle hatalara yol açıyor sürekli uygulama durduruldu hatası veriyor siteler sorunsuz görüntülenemiyor bu yüzden samsung internet browser + adguard content blocker candır :)

• Thanks 1

durumlarına göre reklam politikası uyguluyorlar. adblock u açar açmaz ya hata veriyor yada atıyor Dolphin. adblocck u kapatıncada sayfa düzenide çok iyi değil aslında, bu seferde reklam düğmeleri bile sayfanın dışında kalıyor login olacaksın kapkara reklam login alanını kaplıyor ve kapama düğmeside kayıplara karışıyor.  chrome bile ondan daha iyi. aslında duruma göre ayrı avantajları olan tarayıcıları indireceksin ve hangisi lazımsa onu kullanacaksın. 

• Like 1