Jump to content
TNC-TR
karadurak

Kmpe 8-10 (x86_x64) 20.02.2018

Recommended Posts

red_d, 13 saat önce yazdı:

Video indirmenin farklı bir yolu. internete bağlanın, firefoxu açın, "eklentiler"e gelin, "eklenti edinin" başlığında aşağıya inip "video downloadhelper" i firefox a ekleyin.Youtube de çalışıyor fakat facebook videoları hiç açılmıyor, o nedenle faceden video indiremedim.Diğer siteleri denemedim.Tarayıcı oynatabiliyorsa büyük ihtimalle indirecektir.

Please login or register to see this link. İçeriği Gizle

5aa300228abbf_Adsz.thumb.png.30294fcebb46b3f98b2beba445ddb22b.png

İnternet download manager yüklüyse firefoxta hemen hemen tüm sitelerin videolarının üzerinde download butonu beliriyor

efe34, 4 dakika önce yazdı:

İnternet download manager yüklüyse firefoxta hemen hemen tüm sitelerin videolarının üzerinde download butonu beliriyor

kmpe deki tarayıcılarda idman çalışmıyordu, ilk onu denedik zaten.

Edited by red_d
  • Like 1

red_d, 5 saat önce yazdı:

kmpe deki tarayıcılarda idman çalışmıyordu, ilk onu denedik zaten.

add on VdhCoAppSetup-1.1.3 programını yüklemeye yönlendiriyor youtube dan video indirmek isterken: yükleyelim mi:

efe34, 2 saat önce yazdı:

add on VdhCoAppSetup-1.1.3 programını yüklemeye yönlendiriyor youtube dan video indirmek isterken: yükleyelim mi:

sanırım ihtiyaç duyduğu eklentiler.bir şey olmaz sonuçta sanal bir sistem kullanıyorsun,yerleşik sisteme zarar verecek bir durum oluşacağını sanmıyorum.

karadurak, 09.03.2018 - 16:14 yazdı:

@serhat100 burada görmemiz gereken  sonradan Türkçeleştirilmiş farklı bir yer mi var 

Üstad MInst.exe içindeki bütün rusça kelimeleri türkçeleştirdim yine rusça gözüken  yerler rusça olarak açılıyor sanırsam minst.idb diye bir dosya var onun içinde diğer rusça kelimler o dosyayı nasıl editleriz yardımcı olabilirmisin   5aa65310674a1_EkranAlnts1.PNG.4d99682ed1590eb589c89b286a4688ce.PNG

serhat100, 4 saat önce yazdı:

Üstad MInst.exe içindeki bütün rusça kelimeleri türkçeleştirdim yine rusça gözüken  yerler rusça olarak açılıyor sanırsam minst.idb diye bir dosya var onun içinde diğer rusça kelimler o dosyayı nasıl editleriz yardımcı olabilirmisin   Please login or register to see this link.

Ben Exe içerisindeki  Rusça karşılığı  olan kodları zaten düzenledim. Onun dışında zaten Rusça bir kelime göremezsin exe'de  .idb ye de baktım onda herhangi bir kelime yok sadece program açılışında logları oraya atıyor.

Edited by karadurak

Kurdum fazla sürmedi Kurulum Koktey geçti yineen Başlatınca çok güzel olmuş Eline sağlık Arka Planda çalışacak herhalde 

Çok Sağlam Sistem Bios Destekleri var. İstekte bulunacak olursam UEFİ menüsünde Sistem Dili kaldırma seçeneği olursa bundan yararlanmak isterim. Burada ağa çöreklenmiş Storage alışveriş Svcript birsürü sıkıntılar var şimdiden Emeğine sağlık. 

Total Command ile oluşturdugum image dosyasını X kayıt ettim kırmızı çarpı işareti tanımalayamadı imagı hata verdi Bilgiler eksik dedi kırmızı çarpı işareti ile imajla format atamam Bloke edildi. Bu çarpı işareti ve sarı üçgen Format atılmasının baş nedenleri bunları komple Engelleyecek bir Güncelleme siyden beklerim kolay gelsin Emeğe saygı.

yalandunya3535, 17 saat önce yazdı:

merhaba arkadaslar isb ye yazdirabilirmiyiz acaba su programla rufus-2.17 ile

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yardırabilirsin

• Like 2
  • Haha 1

karadurak, 9 saat önce yazdı:

yardırabilirsin

:D:D:D Allah iyiliğini versin hocam, süper hata, çok güldüm :D:D:D 

• Haha 1

red_d, 40 dakika önce yazdı:

:D:D:D Allah iyiliğini versin hocam, süper hata, çok güldüm :D:D:D 

Hata mı ? öyle olsa düzeltirdim ?

• Like 3

karadurak, Şimdi yazdı:

Hata mı ? öyle olsa düzeltirdim ?

Valla hocam malum KPME ile "yaRdırıyoruz" zaten, sonuç itibariyle güzel bir kinayeli harf oyunu yaptığını düşünüyorum :D 

• Like 2

red_d, 38 dakika önce yazdı:

Valla hocam malum KPME ile "yaRdırıyoruz" zaten, sonuç itibariyle güzel bir kinayeli harf oyunu yaptığını düşünüyorum :D 

Native  olayını da çözdüm. Önümüzdeki aylarda güncelleme gelir inşlalh yardırmaya devam ?

• Thanks 2
  • Haha 1

System düzeninde çalışan bu bios Programında c: yerel disk yok bende bu öyle bir Windows mu? Sonra burada'da benim ağ bağlanyısı kesildi Windows 7 kullandığım işletim Sistemi ASuS -_-

crasadure, 01.03.2018 - 22:32 yazdı:

GIMAGEX ile WIM DOSYASINI EDITLEME

Gimagex :gimagex.exe

hocam tşkler, bugun tekrra editlemek istedim, bu hatayı aldım, mount işlemi yaparken

Opening WIM...please wait...

ERROR: Unable to mount image.
ERROR: ???

Edited by ozanaus

ozanaus, 4 saat önce yazdı:

hocam tşkler, bugun tekrra editlemek istedim, bu hatayı aldım, mount işlemi yaparken

Opening WIM...please wait...

ERROR: Unable to mount image.
ERROR: ???

gimagex.exe dosyasına sağ click yapıp "Yönetici olarak Çalıştır" diyerek çalıştırın..

• Like 2