Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows Yükleme Sorunu

bitmez13
 Share

Recommended Posts

Zamanla oluşan tozlanmaya bağlı şekilde işlemci,anakart görüntü chipset birimlerinden herhangi birinin,ısınmadan dolayı kaynaklı,yada kullandığınız win7 sistemin iso yazdırma hatası vb,paket versiyonunun uyumsuzluğu ağır gelmesi  orn: (Starter yerine ultimate kullanımı gibi) sorun yaşıyor olmanız arkadaşlarında ilave ettikleri benzer sorunlar ihtimalleri muhtemel.

Günlük,online vb. işlemler içinhafif hızlı Linux işletim sistemlerinden herhangi bir dağıtımıda kurabilirsiniz ilkkez kuracaklar için elbette Linux mint,Ubuntu,ManjaroLinux tavsiye edilir.

Atom işlemci ve düşük donanımlı Pc'ler için: Lxde,Lxqt,Xfce,Mate masaüstü arayüzlerden herhangi biri  32 bit iso Kurulum tipi: Boot önceliği ile dvd/usbdisk üzerinden başlatılarak kurulum.

Spoiler

Linux Mint

Spoiler

thumb_cinnamon.png

Lubuntu

Spoiler

rect4537.png

Manjaro

Spoiler

Please register to see this content.

manjaro-xfce

%lik kısımda takılıyorsa  iso, yazdırma ve son olarak optik sürücü gözü tozlanmış olabilir.  

Ben dvd rw okumayınca lg süper multi aldım pek verimli değildi, sonra arkadaşta sony varmış onu denedim o da eskimiydi pek iyi is görmedi. Kasanın orjinal asus DVD rw si var maasallah en eski cd leri bile okuyor. 

Hadi ötekileri gectimde LG süper multi yi iyi diye sıfır aldım. Hiç doğru dürüst kullanamadım.

Gözü silmek çok işe yarıyor mu ondan da emin değilim. Birkaç kez sildim pek de fazla bii işe yaramıyor galiba.  Zaten onu acmaya uğraşacağına git 50. 60 TL ver yenisini al daha iyi. Baya incelik isteyen bir iş. Veya bana fazla tecrübem olmadığından öyle geldi.