Jump to content

Gears Of War!

derin55

Recommended Posts

Arkadaşlar, ben ne yaptıysam bir profil oluşturup save işini çözemedim razor1911 den indirdim. F1 tuşu, yok home tuşu, live id vs... Hala ama hala oynayamadım :D Sizden ricam oyuna başlayan ve save oluşturan arkadaş bana bir rapidden link verebilir mi save dosyası için? inanın hırs yaptım 2 günden beri aralıksız uğraşıyorum internette araştırma yapıyorum sonuç yok:( bir save bölümü profil arkadaşlar lütfen bu oyunu inatla oynamak istiyorum haftasonunu boş geçirmek istemiyorum...

http://rapidshare.com/files/71833302/Gears_of_War_for_Windows.rar.html[/CODE]

Belgelerim\Mygames içine atıcaksın

kardeş sağolasın. yok yok yok... save dosyalarını dahi attım hala netice aynı profil soruyor. :glare: yok ben bu oyunu bi daha indiririm. razor1911. geçenlerde senin vermiş olduğun linkten indirdim torent linkinden? sende oradan mı indirmiştin ? Razor1911 de mi var. bu sorun bir kaç kişide daha olmuş onları bulup ne yaptıklarını soracağım. herşey için sağolasın

• 5 ay sonra...

merhaba arkadaşlar ben oyunu sorunsuz bir şekilde indirdim ve elimdeki iso dosyasını daemontolls ile açtım kurulum yapmak istediğimde şu şekilde bir hata alıyorum sebeb ne olabilir yada karşılaşan varmı :good::D

adsztt9.jpg

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...