Jump to content

Recovery Calısmıyor

TurkmenEfe
 Share

Recommended Posts

recovery calısmıyor

selamun aleykum arkadaslar 

ben ıkı gun once asus vivobook 15 x542bp model laptop aldım tek harddısktı ve win10 kurulu ıdı ben format atıp 8.1 yukledım ama driverini bulamadım suruculerın oyuzden gerı donmeye calıstım recovery yapmaya fakat olmadı bı turlu bırcok kez denememe ragmen yapamadım bu konuda bana yardımcı olabılırmısınız sımdıden tesekkur ederım 

yalan yanlış bilgilerle vatandaşın aklını bulandırmayalım. hiçbir zaman fortmat recovery ye zarar vermez. bunu lenovo, pb, hp dizüstülerde toplamda en az 100 kez hem format hemde recovery yapmış biri olarka söylüyorum. recovery bölümü hatalı olabilir. servise gönderip ücretsiz olarak sorunun çözülmesini sağlayabilirsiniz.  

recovery arkadaşlara öğretmek için kullandım. kendim recovery kullanmam zira yerli yersiz gerekli genelde de gereksiz biçok içerik yüklenmekte. win 10 hangi sürümü kuruluysa onun msdn isosunu indirip format attığınızda sorunsuz bir şekilde yüklü olan lisansınızla win 10 u kullanabilirsiniz. recovery de olan gereksiz programları da yüklememiş olursunuz.

kendinize özel recovery bölümü yapabilirsiniz  basit bir şekilde AOMEI OneKey Recovery kullanarak...

(Professional sürümü kullanabilirsiniz )

Please register to see this content.

Edited by 34ero

DJ_Rush, 15 dakika önce yazdı:

Recovery bölümü gereksizdir. Temiz kurulum yapıp sistemi yedekleyn.

Hocam yukarıdaki yazılımla yedeği güncelleyebilirsiniz iso da değişiklik yaparak kurulumda yapılabiliyor...( usb ,cd gereksimi olmadan açılışta işlem yapılabiliyor)