Jump to content

Sağ Tıklamayla Internet Hıznızı Test Edin

Erdal1980
 Share

Recommended Posts

Sağ tıklamayla internet hıznızı test edin

sagtusta_hiz_testi.png

Zaman zaman internet hızımız aşırı yavaşlamaktadır bu gibi durumlarda bir tıkıla internet hızınızı test etmeniz size yavaşlığın servis sağlayıcıdan kaynaklanıp kaynaklanmadığını anında gözterecektir. bzende yanlışlıkla 16 mbps olması gereken interner yarı yarıya düşürülmekte hata aylar sonra farkedilmektedir , Peki ya indirme (Download) hızınızın kaç olması gerektiğini hiç merak ettinizmi ? , yavaş indirmelerde ya sorun servis sağlayıcı ise ? 
Sağ tuşunuza ekleyeceğiniz hafızada hiç yer kaplamayan minik bir eklenti ile dilediğiniz herzaman internet hızınızı kontrol altında tutabileceksiniz , işte gerekli eklenti ve videolu anlatım

Ayrıntılı anlatım

İndirme linki

• Like 1

chattt, 55 dakika önce yazdı:

Mümkünse bunun reg kaydını (Regedit) paylaşabilirmisin vbe uzantısından çok emin olamıyorum. bazen sıkıntı olabiliyor.:))

Malesef Bunu Registry ile yapmak mümkün değil diye biliyorum 

kmlnrikpc, 52 dakika önce yazdı:

vayy velo hocamın sesini 1 kere duymuştum şahane anlatım kolay gele hocam..

Ben ilgili forumdan Er0rr , Velociraptor bir zamanlar Karadenizde bilgisayar sorunlarının çözümü konsunda bir radyo programı yapıyordu sanıyorum kaçkar FM de 6 ay kadar devam etti  telefonla bağlananların Bilgisayar sorunlarını çözüyorlardı programa birkaç dakikalık iştirakim olmuştu , sendemi eskilerdensin ?