Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

23 Mart Bim Jvc Tv Tavsiye Edermisiniz

abdulhey_
 Share

Recommended Posts

Çöpe atılmış tüplü jvc kenarda duruyordu. Kumandasında yanına koymuşlar. En az 15 yıllık vardı. Kumanda sını görüntüsünü ayarlayıncaya kadar baya uğraştım. Yani 15 yıllık tv nin ölüsü bile çok iyi dizayn edilmiş kayıt falanda vardı. Renkler de canlıydı. O öyle ise led smart kim bilir nasıldır. O değilde beni şaşırtan bu kalite bu fiyata nasıl oluyor?

bu vestel fason üretimi tvdir.zaten modeli aratın websitesinde yazıyor bu model vestel tracade co üretimidir gibisinden bişiler yazıyor.Kısacası vestel üretimi bir kaç forumda benzer modelleri okudum çoğu yazılım sıkıntılı renk skalasını ayarlayıp tvye görüntüyü ayarlamak oldukça zor vestel kalitesizliği hat safada yazanlar vs olmuş bilemiyorum tabi size kalmış birşey tv 800 hz yayın bandını destekliyor Türkiyede 50hz yayın veriyorlar 800 hz verilmeye değmez heleki vestel üretimi iste hiç değmez yani özetle tavsiye etmiyorum hocam

temhem, 8 saat önce yazdı:

Türkiyede samsung televizyonlar haricinde televizyonların hepsi vestel bantından çıkıyor.

Samsung sony lg philips kendi üretiyorlar vestel bu firmaların televizyonları vestelden çıksa  bu kadar kaliteli olmazlar

akıl var mantık var. o özelliklerdeki gerçek bir jvc televizyonu o fiyata vermezler. benim o çöpten alıp denediğim JVC tv de belliki orjinaldi ve şu bildiğimiz  malum yollardan geliyordu  zaten en ummadığın en kalite şeyler oralardan geliyor  emin olmak için bazı 2. el sitelerine bakmanız yeterli :)  yorumlarınız için teşekkür ederim aydınlattığınız için.

benim gözüm LG de ama işte onu da bu fiyatlara vermiyorlar :)

Benim akraba Vestel almış. HD eskiye göre Samsung dan daha iyi gibi geldi bana. Yani öyle hd de makyaj yapılmış gibi değil eskisi gibi varda çok az. Samsung bana soluk gibi gelmeye başladı.  Lg ler favorim. JVC Orjinal olsa Bim deki kaç8rmazdım hemde o özellik ve fiyata rağmen. Hele şu süreçte iyi bir şeyi ucuza vereceklerine hiç ihtimal vermiyorum.  

Bazan iyi birşeyler yiyeyim diyorum. İlk fiyat sorarım. İnsanın bırak lan bu kazığı yiyeceğine git simit ye diyesi geliyor. Ben acaba başka bir memlekette mi yaşıyorum diyorum.