Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 8.1 Pro 32-64 Mart 2018 Güncel Türkçe

yakuprap
 Share

Recommended Posts

Yakup Hocam. Emeğinize ellerine  sağlık. Dosyayı indirdim fakat bir türlü kuramadım 8 Gb USB ile. Acaba hangi yazdırma programını kurmalıyım ? Bu konularda biraz cahilim. Kusura bakmayın. Öneriniz hangi programdan yana ? Cevabınızı bekliyorum Hocam. İyi Pazarlar dilerim... 

• Like 1

fth_zgr1965, 5 dakika önce yazdı:

Yakup Hocam. Emeğinize ellerine  sağlık. Dosyayı indirdim fakat bir türlü kuramadım 8 Gb USB ile. Acaba hangi yazdırma programını kurmalıyım ? Bu konularda biraz cahilim. Kusura bakmayın. Öneriniz hangi programdan yana ? Cevabınızı bekliyorum Hocam. İyi Pazarlar dilerim... 

rufus

Please register to see this content.

• Like 1

fth_zgr1965, 9 dakika önce yazdı:

Hocam imkanınız varsa upload edebilir misiniz ?

Upload hızım o kadar düşük ki hocam inanın göze alamıyorum upload etmeyi, yoksa bende çok isterim paylaşmayı.  Gece olmazsa başlarım uploada sabaha bitmiş olur. 

KHEDIRA, 24 dakika önce yazdı:

Upload hızım o kadar düşük ki hocam inanın göze alamıyorum upload etmeyi, yoksa bende çok isterim paylaşmayı.  Gece olmazsa başlarım uploada sabaha bitmiş olur. 

Çok teşekkür ederim Hocam. Bir garibanı sevindirdiniz :D Mega dışında bir yere upload ederseniz çok müteşekkir olurum. Hayırlı günler dilerim

Ama durumunuz el vermiyorsa canınız sağolsun Hocam. Yüklemenize gerek yok. Ben diğer linklerden indiremediğim için sizden istedim . Linklerin 1 tanesi çalışıyor. Akşam oradan indireceğim İnşallah. Yani siz upload etmeyin.Sizi zor durumda bıraktığım için özür dilerim. Tekrardan iyi günler dilerim  

fth_zgr1965, 18 dakika önce yazdı:

Ama durumunuz el vermiyorsa canınız sağolsun Hocam. Yüklemenize gerek yok. Ben diğer linklerden indiremediğim için sizden istedim . Linklerin 1 tanesi çalışıyor. Akşam oradan indireceğim İnşallah. Yani siz upload etmeyin.Sizi zor durumda bıraktığım için özür dilerim. Tekrardan iyi günler dilerim  

Estrağfurullah hocam, upload etmekten bir diğer çekincem de kendimce yaptığım ayarlardı. Mağazayı defender'ı ve update'i tamamen sildim mesela. Turbobit linki işinize yararsa upload ederim.   Size de hayırlı günler. 

KHEDIRA, 15 saat önce yazdı:

Estrağfurullah hocam, upload etmekten bir diğer çekincem de kendimce yaptığım ayarlardı. Mağazayı defender'ı ve update'i tamamen sildim mesela. Turbobit linki işinize yararsa upload ederim.   Size de hayırlı günler. 

İlgileriniz için çok sağolun Hocam. Bu sistemi yeğenimin Kafeye kuracaktık. Sonradan çalışan link bulduk. Akşam kapattıktan sonra hepsine kuracağız. Upload etmenize gerek kalmadı. Tekrardan teşekkür ederim. Kandilinizi ve Cumanız hayırlı olsun.

fth_zgr1965, 8 saat önce yazdı:

İlgileriniz için çok sağolun Hocam. Bu sistemi yeğenimin Kafeye kuracaktık. Sonradan çalışan link bulduk. Akşam kapattıktan sonra hepsine kuracağız. Upload etmenize gerek kalmadı. Tekrardan teşekkür ederim. Kandilinizi ve Cumanız hayırlı olsun.

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Sizinde kandiliniz hayırlı olsun.

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...

nalet olsun win 10 a. burdan 32 bit olanı indirdim uzun zamandır win 10 için heba etmişim kendimi anladım. tavsiye ederim 8 kurun. burdaki 32 kullanıyorum çok rahatım arkadaşlar. emeğin için teşekkürler

• 2 hafta sonra ...
KHEDIRA, 13.04.2018 - 19:57 yazdı:

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Sizinde kandiliniz hayırlı olsun.

Hocam uploadı 4,5G üzeirnden yapın derim upload kotaya dahil edilmediğinden herhangi bir hız düşümü kullanım olmuyor üstelik uploadta belli hızların üstüne çıktığından ötürü upload işlemi hızlı ve kolay şekilde bitiyor ben bu şekilde upload yapıyorum hem hızlı hemde sorunsuz bitiyor. (ben çok rahat 15-20 mbpsleri görüyorum uploadta)

Edited by RaZoRWounD
  • Like 1

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...
red_d, 16.03.2018 - 21:04 yazdı:

Güncel sistem yapan arkadaşların sayısı gittikçe azalıyor. Hele ki güncel, saf Windows 8.1 çalışması bulmakta artık zorlanıyoruz. Bu çalışmalarınız eminim rağbet görecektir. Yanlış anlaşılmasın TncTR ya da portalcıyız farketmez, sizin gibi arkadaşların böyle çalışmalar yapıp paylaşması birçok kişiyi mutlu edecektir. Çalışmanızı paylaştığınız için çok teşekkür ederim, eminim birçok kişi deneyip geribildirimde bulunacaktır. Windows 8.1 ve Windows 10 konusundaki çalışmalarınızda başarılar dilerim. İyi forumlar.

Güncel entegreleri tek tek belirliyorsun. Hangisi güncelliğini yitirmiş, hangisi yerini almış ayarlıyorsun. Entegre ediyorsun. 0.67 hız ile upload ediyorsun.  Şahıs, indiremiyor. DVD veya USB'ye yazdıramıyor.  Kendi beceriksizliğini sana mal ediyor.  Bir küfür etmediği, kalıyor. Hele yeni öğrenenlerin saçma soruları insanı delirtiyor. Bir bilgisayarcı, güncel Windows'u indirdi. " Teşekkür etsene! " dedim. " Ne edeceğim be abi!  Ş......  ben mi yükle dedim? " dedi.  İşte! Emeğin karşılığı bunlar. Ustalar neden güncel çalışma yapsın?

• Like 1

• 4 ay sonra...
zafero, 27.12.2018 - 21:39 yazdı:

Ustam x64 linkleri guncellermisin.  Indirmem gerekiyor ve senden haber bekliyorum :)

KeremG252ney, 14.06.2018 - 00:19 yazdı:

linkleri lütfen yenileyin linkler gitmiş

besiktasjk87, 03.06.2018 - 13:46 yazdı:

linkler ölmüş hızlı link paylaşırsanız sevinirim

fth_zgr1965, 12.04.2018 - 19:22 yazdı:

fth_zgr1965, 12.04.2018 - 19:04 yazdı:

Çok teşekkür ederim Hocam. Bir garibanı sevindirdiniz :D Mega dışında bir yere upload ederseniz çok müteşekkir olurum. Hayırlı günler dilerim

KHEDIRA, 12.04.2018 - 18:32 yazdı:

fth_zgr1965, 12.04.2018 - 18:21 yazdı:

Hocam imkanınız varsa upload edebilir misiniz ?

aali2121, 27.03.2018 - 08:01 yazdı:

linklerde sıkıntı var

Windows 8.1 x64

Windows 8.1 x86

Please register to see this content.

• Like 1
  • Thanks 1

• 4 ay sonra...