Jump to content
TNC-TR
yakuprap

Windows 8.1 Pro 32-64 Mart 2018 Güncel Türkçe

Recommended Posts

ALTERNATİF LİNK  (AYNI ŞEKİLDE!) :) 

Windows 8.1 Pro 32-64 Mart 2018 Güncel Türkçe RAR>ISO

Alıntı

Please login or register to see this link. x64  Bit

Please login or register to see this link.  x86 Bit

İNDİRME İŞLEMİ ? 

Spoiler

rOoj9m.gif

Edited by forjest
  • Thanks 1

Yakup Hocam. Emeğinize ellerine  sağlık. Dosyayı indirdim fakat bir türlü kuramadım 8 Gb USB ile. Acaba hangi yazdırma programını kurmalıyım ? Bu konularda biraz cahilim. Kusura bakmayın. Öneriniz hangi programdan yana ? Cevabınızı bekliyorum Hocam. İyi Pazarlar dilerim... 

• Like 1

fth_zgr1965, 5 dakika önce yazdı:

Yakup Hocam. Emeğinize ellerine  sağlık. Dosyayı indirdim fakat bir türlü kuramadım 8 Gb USB ile. Acaba hangi yazdırma programını kurmalıyım ? Bu konularda biraz cahilim. Kusura bakmayın. Öneriniz hangi programdan yana ? Cevabınızı bekliyorum Hocam. İyi Pazarlar dilerim... 

rufus

Please login or register to see this link.

• Like 1

red_d, 26 dakika önce yazdı:

rufus

Please login or register to see this link.

Çok sağolun Hocam. İyi günler dilerim 

• Like 1

KHEDIRA, 08.04.2018 - 22:29 yazdı:

gereksiz bileşenleri silince dört dörtlük oldu 

Hocam imkanınız varsa upload edebilir misiniz ?

fth_zgr1965, 9 dakika önce yazdı:

Hocam imkanınız varsa upload edebilir misiniz ?

Upload hızım o kadar düşük ki hocam inanın göze alamıyorum upload etmeyi, yoksa bende çok isterim paylaşmayı.  Gece olmazsa başlarım uploada sabaha bitmiş olur. 

KHEDIRA, 24 dakika önce yazdı:

Upload hızım o kadar düşük ki hocam inanın göze alamıyorum upload etmeyi, yoksa bende çok isterim paylaşmayı.  Gece olmazsa başlarım uploada sabaha bitmiş olur. 

Çok teşekkür ederim Hocam. Bir garibanı sevindirdiniz :D Mega dışında bir yere upload ederseniz çok müteşekkir olurum. Hayırlı günler dilerim

Ama durumunuz el vermiyorsa canınız sağolsun Hocam. Yüklemenize gerek yok. Ben diğer linklerden indiremediğim için sizden istedim . Linklerin 1 tanesi çalışıyor. Akşam oradan indireceğim İnşallah. Yani siz upload etmeyin.Sizi zor durumda bıraktığım için özür dilerim. Tekrardan iyi günler dilerim  

fth_zgr1965, 18 dakika önce yazdı:

Ama durumunuz el vermiyorsa canınız sağolsun Hocam. Yüklemenize gerek yok. Ben diğer linklerden indiremediğim için sizden istedim . Linklerin 1 tanesi çalışıyor. Akşam oradan indireceğim İnşallah. Yani siz upload etmeyin.Sizi zor durumda bıraktığım için özür dilerim. Tekrardan iyi günler dilerim  

Estrağfurullah hocam, upload etmekten bir diğer çekincem de kendimce yaptığım ayarlardı. Mağazayı defender'ı ve update'i tamamen sildim mesela. Turbobit linki işinize yararsa upload ederim.   Size de hayırlı günler. 

KHEDIRA, 15 saat önce yazdı:

Estrağfurullah hocam, upload etmekten bir diğer çekincem de kendimce yaptığım ayarlardı. Mağazayı defender'ı ve update'i tamamen sildim mesela. Turbobit linki işinize yararsa upload ederim.   Size de hayırlı günler. 

İlgileriniz için çok sağolun Hocam. Bu sistemi yeğenimin Kafeye kuracaktık. Sonradan çalışan link bulduk. Akşam kapattıktan sonra hepsine kuracağız. Upload etmenize gerek kalmadı. Tekrardan teşekkür ederim. Kandilinizi ve Cumanız hayırlı olsun.

fth_zgr1965, 8 saat önce yazdı:

İlgileriniz için çok sağolun Hocam. Bu sistemi yeğenimin Kafeye kuracaktık. Sonradan çalışan link bulduk. Akşam kapattıktan sonra hepsine kuracağız. Upload etmenize gerek kalmadı. Tekrardan teşekkür ederim. Kandilinizi ve Cumanız hayırlı olsun.

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Sizinde kandiliniz hayırlı olsun.

orjinal Windows 10 kullanıyorum güncellemeler sonrası kasma donma vs sorunlar yaşıyorum w8 geri döneceğim elinize sağlık hocam :)

nalet olsun win 10 a. burdan 32 bit olanı indirdim uzun zamandır win 10 için heba etmişim kendimi anladım. tavsiye ederim 8 kurun. burdaki 32 kullanıyorum çok rahatım arkadaşlar. emeğin için teşekkürler