Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

crysis yükleme sorunu

hummers
 Share

Recommended Posts

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
BENDEDE VAR MALESEF :(:(

arkadaşlar acillll yardım bende de crysis allother.cab dosyası hata veriyor arşiv bozuk diyo bu dosyayı bulmama yardım ederseniz çok sevinirim şimdiden çok saol

olay_firar_111 Q hot

Forumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız.com

Forumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız.com

Edited by olay_firar

• 2 hafta sonra ...
ya arakadaşlar bende 'uygulama yapılandırması doğru olmadığından,bu uygulama başlayamadı.tekrar kurup tekrar deneyiniz'falan yazıo ya..YARDIM PLSSSSS:(

BİRİ KURULUMU BAŞTAN SONA ANLATIRSA SEVİNİRİMMMMM.....

beyler konuyu açan arkadaşın sorunu bende de var lütfen çözüm please

beyler konuyu açan arkadaşın sorunu bende de var lütfen çözüm please

oyunu kaldır tekrar kur...orjinalmi oyun...orjinal değilse crak ı yanlış yapıyorsundur...sistemininde iyi olması lazım,,cok ağır bi oyun...ben korsan yükledim gayet iyi calışıyor

Error 1311. source fie not found.

D:\CRYSIS\1\suppor~1.cab verify that the file exist

and that you can acces it.

evet bendede aynı hata var help meee!! :clapping:

dvdlerın ıcındekı dosyaları rar dan cıkararak atmıssın rardan cıkarmadan dırek dvdlerın ıcındekılerı c ye kaydedin.oyunu ondan sonra yükleyebilirsiniz

bu sorunu şöyle çözebilirsiniz

oyunun yükleme dosyalarını kopyaladığınız klasörün içinde alloth-2 diye bir rar var onu o klasörden dışarı taşıyın oyunu yüklemeye başlayın alloth-2 rarını isteyince tekrar oraya taşırsınız

• 4 hafta sonra ...
OYUNU TEK BİR KLASÖRE KOPYALAYIN. Tüm dvd ler kopyalandıktan sonra zip ten dosyaları açın ve kurun.

ya ben crysis dvd sinden dosyaları cıkardım nasıl yüklücem smdı setup a tıklayıp next dıorm sürklı en sonunda c d ıkısınden bırını seccem d secılmıo sadece c ye tıklayabılıosn c yı secıncede baska bı kutu glıo onuda next dıınce tekrar c yı sectıgım yere glıo yardm lütfen yanlısmı yukluorm nasıl ypcam

• 3 ay sonra...

arkadaşlar benim sorunum şu: ben crysis orjinal yükleim ama oyuna girerken şöle bi yazı çıkıo

A required security module cannot be activated

This program cannot be executed(7000) lütfen yardımlarınızı bekliorm...

Türkçe paketinden kaynaklanan bir sorun bu. Öncelikle crysis ile birlikte gelen ekran kartı ( ATI ve NVIDIA ) sürücülerini yükleyiniz. Makinayı yeniden başlatınız. Daha sonrada microsoftun adını unuttuğum X ile başlayan bir programı var (CD içerisinde ) onu yükleyiniz makinayı yeniden başlatınız.

NOT: ati ekran kartlarında yükleme ile ilgili sorun çıkabiliyor. Bunu çözmenizin en güzel yolu ATI nin çıkarmış olduğu HOTFIX paketini yüklemeniz 98 MB civarı olacaktı.. Eğer sorununuz halledilmediyse noob vistayı silin XP yükleyin derim :mellow: kolay gelsin