Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Rootlu Note 8 E Stock Room Atamıyorum (çözüldü)

efe34
 Share

Recommended Posts

Rootlu Note 8 e stock room atamıyorum

Samsung türkiye garantili Note 8  telefonumu rootladım. efs yedeği alabilmek için. şimdi stock rom atmak istiyorum ekrandaki gibi takılıyorum ilerlemiyor. nerde hata yaptım. note 4 zamanından tecrübeliyim ama uzun süredir uzağım

Untitled.png

Edited by efe34

denizduac5, Bir saat önce yazdı:

Hocam frp lock açık mıydı ?

Kapalı görünüyordu Download ekranında custom binary blocked by fap lock hatası alıyordum sürekli. Bir önceki odin sürümüyle son stock romu yükleyebildim. Rootlu olduğu için garantiden çıkmıştı telefon. ucuz kurtardık. Twrp yüklemeye korkuyorum şimdi :(

Edited by efe34

denizduac5, 6 dakika önce yazdı:

Muhtemelen twrp de kuramayacaksınız çünkü geliştirici seçeneklerindeki oem kilidi açık değil ve eğer sisteme ve ayarlara erişiminiz yoksa onu açamazsınız dolayısıyla box olmadan rom atamazsınız

Stock rom attım fabrika ayarlarına geri dön de yaptım. Oem kilidini mi açayım twrp için

efe34, 1 dakika önce yazdı:

Stock rom attım fabrika ayarlarına geri dön de yaptım. Oem kilidini mi açayım twrp için

stock romu oem kilidi kapalıyken nasıl attınız hocam. tabii ki twrp'de ayrı bi sorun çıkmaması için kilidi açmanızı tavsiye ederim

• Like 1

denizduac5, 5 dakika önce yazdı:

stock romu oem kilidi kapalıyken nasıl attınız hocam. tabii ki twrp'de ayrı bi sorun çıkmaması için kilidi açmanızı tavsiye ederim

Odin son sürümle sürekli hata aldım twrp de yüklenmedi. bir önceki odin sürümü ile stock rom attım. Ben de anlamadım. oem le kilit açma aktif mavi mi olmalı

Edited by efe34

efe34, Şimdi yazdı:

Odin son sürümle sürekli hata aldım twrp de yüklenmedi. bir önceki odin sürümü ile stock rom attım. Ben de anlamadım

iyi denk gelmiş de twrp ile ne yapacaksınız sorması ayıp :D note 8 daha yeni bir telefon custom rom'ları çıktı mı ki 

• Like 1

denizduac5, 3 dakika önce yazdı:

iyi denk gelmiş de twrp ile ne yapacaksınız sorması ayıp :D note 8 daha yeni bir telefon custom rom'ları çıktı mı ki 

Stock rom atarken imei uçmasın diye imei yedek almak bir de telefondakileri hafıza kartına kopyalamak için yaptım. Smart switch ile bir türlü yedek alamadım

oem le kilit açma aktif mavi mi olmalı

Rootlu telefonda bir çok şey yapabiliyorsunuz fazladan. Custom rom var ama yüklemedim

Edited by efe34

efe34, 15 dakika önce yazdı:

Stock rom atarken imei uçmasın diye imei yedek almak bir de telefondakileri hafıza kartına kopyalamak için yaptım. Smart switch ile bir türlü yedek alamadım

oem le kilit açma aktif mavi mi olmalı

Rootlu telefonda bir çok şey yapabiliyorsunuz fazladan. Custom rom var ama yüklemedim

evet hocam aktif olacak

• Like 1

denizduac5, 6 dakika önce yazdı:

evet hocam aktif olacak

Çözüm stock rom yüklemekmiş zaten . Ama bende nednse son odinle olmadı . İyi aklıma geldi eski sürüm. Bir sürü uğraşacaktık. Teşekkürler ilginiz için

Please register to see this content.