Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 10 Pro Türkçe 17134.285 64 Bit (30 Ağustos 2018) 

alisaygin
 Share

Recommended Posts

toonjai, 7 dakika önce yazdı:

bu sürümde mail girmeden kurulum yapılabiliyor mu ?

Biosa gömülü lisans varsa ve işletim sistemi türünü doğru seçerseniz otomatik aktivasyon gerçekleşir.

Güncel kmspico gibi bir aktivasyon aracını kurulumdan sonra kullanırsanız 6 ay kullanabilirsiniz.

Kod, mail, telefon, legal aktivasyon yöntemlerinden birkaçı.

Lisanssız kullanımda ömrü 1 aydır. 

64 Bit Tüm sürümler bir arada, .Net Framework ve Cumulative güncellemeler tümleşik, Orijinal Windows 10 isosu ana konuya eklendi.

Dosya adı:  

17134.81.180520-0114.RS4_RELEASE_SVC_PROD2_CLIENTMULTICOMBINED_UUP_X64FRE_NETFX_TR-TR.ISO 

Dosya boyutu: 

4.22 GB (4.430.210 KB)

• Like 1

• 1 ay sonra...

Windows 10 version 1803_TR (Updated Jul 2018) iso

Windows 10 version 1803 (Updated Jul 2018) iso

Client Business Volume ISO Edition List:
Windows 10 Education
Windows 10 Education N
Windows 10 Enterprise
Windows 10 Enterprise N
Windows 10 Pro
Windows 10 Pro N

Client Consumer Retail ISO Edition List:
Windows 10 Home
Windows 10 Home N
Windows 10 Home Single Language
Windows 10 Education
Windows 10 Education N
Windows 10 Pro
Windows 10 Pro N

Please register to see this content.

Windows 10, 24 Temmuzda 1803 17134.191 IS derlemesine güncellendi.

64 Bit tüm sürümler bir arada, .Net Framework 3.5 ekli, Cumulative Updates entegre, Orijinal iso, eski sürümlerin yerine yüklendi:

Boyut: 4.26 GB

• alisaygin changed the title to Windows 10 TR 1803 (17134.191) 24 Temmuz Güncel
alisaygin, 1 saat önce yazdı:

Windows 10, 24 Temmuzda 1803 17134.191 IS derlemesine güncellendi.

64 Bit tüm sürümler bir arada, .Net Framework 3.5 ekli, Cumulative Updates entegre, Orijinal iso, eski sürümlerin yerine yüklendi:

Boyut: 4.26 GB

32 bit de olur da çok güzel olur?

alisaygin, 9 saat önce yazdı:

Windows 10 TR 1803 17134.191 X86 MULTI    

32 Bit Tüm Sürümler .Net Framework 3.5 aktif, toplu güncellemeler ekli, orijinal ESD kalıbından ISO ya çevrilerek ana konuya eklendi.

Eline koluna sağlık kardeşim,sorunsuz kurdum ve kullanıyorum.Başarılarının ve paylaşımlarının devamını diliyorum.

• Like 1
  • Thanks 1

alisaygin, 23 saat önce yazdı:

Windows 10 TR 1803 17134.191 X86 MULTI    

32 Bit Tüm Sürümler .Net Framework 3.5 aktif, toplu güncellemeler ekli, orijinal ESD kalıbından ISO ya çevrilerek ana konuya eklendi.

EYVALLAH 

• 3 hafta sonra ...
mephistooo2, 02.04.2018 - 10:35 yazdı:

Bu siteden istediğiniz sürümü seçerek indirilebilirsiniz...

Sizin seçimlerinize göre web sitesi bir cmd dosyası verecek, o cmd dosyasını yönetici olarak çalıştırn ve ISO dosyasının oluşmasını bekleyin...

NOT: Enterprise ve Education sürümleri dahil edilmiyor...

ben burdan indirdim ve dediğiniz gibi yaptım fakat isofolder diye bir klasör oluşturup içinde setup falan var yani iso dosyasına ulaşamadım

XXX90, 2 saat önce yazdı:

arkadasşlar hızlı link verecek kımse varmı acaba

üye ol  günlük 5gb limit  dosya  küçük boyutta olursa 2 sefer indirme imkanı var indırme vpn filan kullanma fark ederlerse bir daha aynı ıpden üye olmazsın ban yersin kolay gelsin

alisaygin ;

sitesinden ; creatingISO_17134.254_tr-tr_arm64_Professional.rar 6 mb bir dosya indi.

Bu dosya içinden ; multi_creatingISO diye bir dosya çıkıyor, bu dosyayı çalıştırıyorum.

CMD ekranından idirme işlemi başlıyor. Daha Sonra şöyle bir hata uyarı veriyor :

Error work script.

İnen dosyalara bakıyorum. Bütün Windows 10 dosyaları inmiş (31 dosya) ama ISO dosyası haline getirilmemiş.

sitesinde de 31 dosya var ve hepsininin hash değerleriyle de karşılaştırdım. Bendeki inen

dosya hash değerleriyle tutuyor. Ama ISO dosyası haline gelmemiş. CMD ekranında Error work script. diye bir hata veriyor.

Bu konuda yardımcı olursanız memnun olurum

Edited by hakarakurt

hakarakurt, 7 saat önce yazdı:

alisaygin ;

sitesinden ; creatingISO_17134.254_tr-tr_arm64_Professional.rar 6 mb bir dosya indi.

Bu dosya içinden ; multi_creatingISO diye bir dosya çıkıyor, bu dosyayı çalıştırıyorum.

CMD ekranından idirme işlemi başlıyor. Daha Sonra şöyle bir hata uyarı veriyor :

Error work script.

İnen dosyalara bakıyorum. Bütün Windows 10 dosyaları inmiş (31 dosya) ama ISO dosyası haline getirilmemiş.

sitesinde de 31 dosya var ve hepsininin hash değerleriyle de karşılaştırdım. Bendeki inen

dosya hash değerleriyle tutuyor. Ama ISO dosyası haline gelmemiş. CMD ekranında Error work script. diye bir hata veriyor.

Bu konuda yardımcı olursanız memnun olurum

Aynı mesajı ben de bazen alıyorum. Başka bir bilgisayarda başarılı oluyor.

Zaten ben de paylaşımımı acemiler, veya bu durumu yaşayanlar için yapıyorum. 

Turbobit ya da TNCTR Debrid üyeliği şart. Ancak, isteyen burada kendi upload sitesinden alternatif link oluşturabilir.

Bu arada, ilgi az da olsa, eski pclere kurulabilen Windows 10 x86 Core 8 AĞUSTOS Güncel sürümünü ana konuya ekliyorum.

• Like 1