Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 10 Pro Türkçe 17134.285 64 Bit (30 Ağustos 2018) 

alisaygin
 Share

Recommended Posts

İki saat önce x86 isoyu ekliyorum demiştim. Maalesef upload bitmek üzere iken kesinti oldu ve demin başa döndüm.

Turbobit downloadda kaldığın yerden devamlılığı destekliyorken, uploadda desteklemiyor. Anlık enerji kesintisi zaman ve emeği boşa çıkarıyor. 

Pratik çözüm, modem enerjisini besleyecek en ucuz, düşük kapasiteli UPS (Kesintisiz güç kaynağı) edinmek. En kısa zamanda almayı düşünüyorum.

Evin elektriği kesilse bile notebook 2-3 saat süreyle bundan etkilenmez.

Sanırım 1 saat sonra x86 isoyu eklemiş olurum.

Önceki paylaşım verilerime göre 64 bit pro yu 100 kişi indirmişse, 32 bit sürümü yaklaşık 10 kişi indirmiş. Yine de yüzde onluk kesim de dikkate alınmaya değer.

• Like 1

Burak47, 7 dakika önce yazdı:

Linkinden dosyayı 

Please register to see this content.
 üzerinden indirme yaptım hemde iki defa ikisinde de dosya 1.14 GB. indi, 4 GB diye belirtmiştiniz sanırım link çevirmede bir sorun vardı.

Evet indirdiğiniz sitede sorun vardır. Kaynak siteden indirmeyi deneyin.

Windows 10 TR 1809  RS4 17134.254 X86 CORE (8 AĞUSTOS GÜNCEL ORIJINAL ISO)  3.37 GB

Ana konuya eklendi.

Üstad AliSaygın bu ''  '' linkten leecher'ler vasıtasıyla indirme yaptım 841 MB'lık bir iso dosyası indi. Ancak Ultraiso programı ile bu iso dosyasını açtığımda 4.38 GB lık bir dosya açıldı. Bu nasıl olur, bu işte bir terslik varmı?  Bu siteden '' 

'' indirme yaptım.

TNC Debrid ya da AllDebrid gibi sorunsuz indirme yöntemleri dışında leecher sitelerini tavsiye etmem. Dikkat ederseniz indirdiğiniz dosya boyutu 841 MB, yani eksik. Genelde 1 GB üzeri indirmeye o siteler izin vermez. 

Diğer iki alternatif, biri turbobit üyeliği ki sürekli bu işlerle meşgul olanlara tavsiye ederim; amaç değil de araçsa işletim sistemi kurulumu, tavsiye etmem.

İkincisi de konu girişinde adresini gördüğünüz kaynak siteden kendiniz iso oluşturmanız. 

En iyi alternatif bence, bu siteye arada takılıyorsanız, cüzi bir bağışla TNC Debrid kullanın.

Burak47, 3 saat önce yazdı:

Teşekkür ederim, benim asıl sorum 841 MB iso dosyası indi ama Ultraiso ile açtığımda nasıl 4.38GB' lık dosya oluşuyor. Bunu anlamadım.

Kurulduğunda Program Files ile birlikte en az 20 -30 GB yer kaplayan Windows, iso halinde zaten 4 GB civarında maximum sıkışmıştır.

Verdiğim Hash değerleri, indirdiğin dosyanın doğruluğunu test etmen içindir.

İndirdiğin dosyayı karşılaştır, eksik ve hatalı olduğunu göreceksin.

XXX90, 23 saat önce yazdı:

EN GUNCEL MSDSN BU AY CIKAN

Bu 18:09 çıkış saati.

Tarihi de 180808(8 august 2018)

Yani bu 1809 sürüm değil. 

1809 RS5 sürümü hala deneme aşamasında olan.

Bu paylaşımda RS4 1803.

Edited by DJ_Rush
  • Like 1

Windows 10 TR 1809  RS4 17134.254 X64 PRO 

8 AĞUSTOS GÜNCEL

ORIJINAL ISO

3.99 GB

CRC32: 3EA84A2F
MD5: 72E0B61C734F7B9DFD6F9F8FB814FA57
SHA-1: 0DEC36BE32DC5A80905A4030D119B8E26BE62849

Emeğiniz için teşekkür ederim ben bir şey sormak  istiyorum, üstte adı geçen windows 10   64 bit sürümü indirdim  bütün sürümleri  görebilmek için ei.cfg dosyasınıda sources klasörüne attım fakat kurulumda hangi sürümün kurulacağını sormuyor bunun için ne yapmalıyım? iyi çalışmalar dilerim

alisaygin, 6 saat önce yazdı:

Olur.

ustad cvb icin tşkler  microsft sitesinden indirdim demek ıstedıgım  KMS Aktivasyon v4.7.8.6  la ) daha önce leri pro sürümünü kullanıyordum  bunla onun arasındaki fark varmı stabil yönden

Edited by nextadam

trmk1299, 3 saat önce yazdı:

Windows 10 TR 1809  RS4 17134.254 X64 PRO 

8 AĞUSTOS GÜNCEL

ORIJINAL ISO

3.99 GB

CRC32: 3EA84A2F
MD5: 72E0B61C734F7B9DFD6F9F8FB814FA57
SHA-1: 0DEC36BE32DC5A80905A4030D119B8E26BE62849

Emeğiniz için teşekkür ederim ben bir şey sormak  istiyorum, üstte adı geçen windows 10   64 bit sürümü indirdim  bütün sürümleri  görebilmek için ei.cfg dosyasınıda sources klasörüne attım fakat kurulumda hangi sürümün kurulacağını sormuyor bunun için ne yapmalıyım? iyi çalışmalar dilerim

İndirdiğiniz iso tek işletim sistemi Windows 10 64 Bit Pro'dur. Yani içinde alternatifi yoktur. Multi olanı onun hemen altında paylaştım. Onu indirin. 

Ancak, bilgisayarınızın biosuna gömülü lisans varsa, çoklu işletim sistemi de kursanız, başlangıçta seçim menüsü gelmez, direk kuruluma geçer.

Böyle bir durumda da internete girdiğiniz anda windows kendisini otomatik lisanslar, yani aktivasyon yapar.

XXX90, 1 saat önce yazdı:

Arkadaşlar indirebileceğiniz link verme şansınız yokmu acaba

Alternatif olarak, konu girişinde verdiğim resimlerde kaynak site adresi görünüyor.

Başka seçeneğiniz yoksa, kendiniz oradan iso oluşturup indirmeyi deneyin.

nextadam, 59 dakika önce yazdı:

ustad cvb icin tşkler  microsft sitesinden indirdim demek ıstedıgım  KMS Aktivasyon v4.7.8.6  la ) daha önce leri pro sürümünü kullanıyordum  bunla onun arasındaki fark varmı stabil yönden

Kararlılık açısından daha iyi.

Çünkü, microsoftun orijinal isosuna, yine microsoftun en son kümülatif update'i, yani son toplu güncelleme dosyası entegre edilmiş halidir.

Ben gerektiğinde, kmspico nun çok eski versiyonu olan Portable 10.2.0 sürümünü kullanıyorum, klasör içindeki kmseldi.exe'ye çalıştırarak.

Yeni versiyon ama sisteme tek dosya gömülü olanlar, kısa sürede geçersiz olabiliyor.

Bunda ise hiç bir kurulumda 6 ay içinde sorun yaşamadım.

• Thanks 1