Jump to content
TNC-TR
Erdal1980

Windows 10 1803 AIO Tüm Sürümler Türkçe ISO Indir

Recommended Posts

Windows 10 1803 AIO Tüm sürümler Türkçe ISO İndir

win_10_1803_aio.png

Orjinal Microsoft ESD dosyalarından el değmeden ve herhangi bir Modifikasyon uygulanmadan hazırlanmış AIO (Hepsi birarada) sürümdür , Ütteki resimde içerisinde yeralan tüm sürümler listelenmiştir , kurulum sıraasında birtanesini seçip kurabilirsiniz. MBR de test edilmiştir UEFI de herhangi bir deneme yapılmamıştır. 

Windows 10 Verison 1803 (OS Build 17133.1) - Download ( 5,09 GB)

https://cloud.mail.ru/public/AYqo/WCq8Rz2gN
https://cloud.mail.ru/public/3pLU/jqsH6BCHv
https://cloud.mail.ru/public/9YPj/jaT2acWem

Şifre: sordum

Edited by Erdal1980
hata
  • Like 2
  • Thanks 2

Sistem yapımcısı kimdir ? Arşiv şifresinde sordum yazıyor. BlueLife yada Velociraptor mu ?

İlgili Forumda sadece başlık sayıları yüksek üyelerin görebileceği bir bölüm mevcut orada paylaşılmış , oradan aldım , Paylaşan Velociraptor idi   sanırım Ona ait

Edited by Erdal1980

Erdal1980, 4 saat önce yazdı:

Windows 10 1803 AIO Tüm sürümler Türkçe ISO İndir

win_10_1803_aio.png

Orjinal Microsoft ESD dosyalarından el değmeden ve herhangi bir Modifikasyon uygulanmadan hazırlanmış AIO (Hepsi birarada) sürümdür , Ütteki resimde içerisinde yeralan tüm sürümler listelenmiştir , kurulum sıraasında birtanesini seçip kurabilirsiniz. MBR de test edilmiştir UEFI de herhangi bir deneme yapılmamıştır. 

Windows 10 Verison 1803 (OS Build 17133.1) - Download ( 5,09 GB)

https://cloud.mail.ru/public/AYqo/WCq8Rz2gN
https://cloud.mail.ru/public/3pLU/jqsH6BCHv
https://cloud.mail.ru/public/9YPj/jaT2acWem

Şifre: sordum

3.part düzgün indi. 1 ve 2.partlarda sorun var galiba.  cloud.mail.ru indirme ekranındaki ögeler sarı olması gerekirken gri durumda. İndirmek için tıklandığında IDM algılamıyor ve zip uzantısı görünmüyor. Kontrol edermisin.

IDM de sorun olabilir  , download yöneticisi kullanmadan indirirseniz sorun olmayacaktır partlar aşağıdaki şekilde  IDM sadece .zip olanı indirebilmiş

Win_10_1803_tr.zip
Win_10_1803_tr.z01
Win_10_1803_tr.z02

bunu neyle sıkıştırdınız 1.24Gb  görünüyor çıkarıldığında 5.474 GB oluyor 

Winrar , ilk partın boyutu  1.24 Gb ama sağ tıklayıp çıkart dediğimizde diğer iki part ta çıktığı için toplamda o boyuta ulaşıyor

Erdal1980, 7 saat önce yazdı:

Winrar , ilk partın boyutu  1.24 Gb ama sağ tıklayıp çıkart dediğimizde diğer iki part ta çıktığı için toplamda o boyuta ulaşıyor

anladım teşekkürler

muhsin42, 16 saat önce yazdı:

3.part düzgün indi. 1 ve 2.partlarda sorun var galiba.  cloud.mail.ru indirme ekranındaki ögeler sarı olması gerekirken gri durumda. İndirmek için tıklandığında IDM algılamıyor ve zip uzantısı görünmüyor. Kontrol edermisin.

Partlarda herhangi bir sıkıntı yok hocam, idm ile indirdim ve WinRar ile sorunsuz çıkarttım. idm'de seçenekler-->dosya türleri'ne z01 ve z02 uzantısını ekleyip kaydet, bu işlemden sonra linkleri yakalayacaktır. Eğer istersen indirmen bittikten sonra eklediklerini geri kaldırabilirsin.

Paylaşım için teşekkür ederim. Ama normalde son partın boyutunun önceki partlardan düşük olması gerekir. Bunda ise tam tersine. İlk partın boyutu diğer iki parttan düşük. Bir anormallik yokmu sizcede !!!!

Screenshot_1.jpg

@helehoyni  iso nun md5 değerine bi bakıp paylaşır mısın ya da şu değerleri doğrulayabilir misin?

Dosya Adı: Win_10_1803_tr.iso

MD5: C3E964D884B35A35F8CD87953BB8743B

SH1: FE337A7097E558271C251144B519955BEA99F151

Bu arada bu WinZip in uzantısı değil mi yaa, velociraptor WinZip mi kullanmış :D 

Edited by red_d

mrkan, 4/6/2018 - 15:06 yazdı:

Paylaşım için teşekkür ederim. Ama normalde son partın boyutunun önceki partlardan düşük olması gerekir. Bunda ise tam tersine. İlk partın boyutu diğer iki parttan düşük. Bir anormallik yokmu sizcede !!!!

Screenshot_1.jpg

Boyutlar numaralarına bakınca doğru

Edited by efe34

mrkan, Bir saat önce yazdı:

Screenshot_1.jpg

Anormallik yok; WinZip bu şekilde farklı uzantılar ve alternatifler oluşturabiliyor ve boyutları da beklentimizden farklı çıkabiliyor.  Gönül rahatlığıyla indir hocam sen; içinden çıkan iso dosyasında sıkıntı yok.

red_d, 49 dakika önce yazdı:

@helehoyni  iso nun md5 değerine bi bakıp paylaşır mısın ya da şu değerleri doğrulayabilir misin?

Dosya Adı: Win_10_1803_tr.iso

MD5: C3E964D884B35A35F8CD87953BB8743B

SH1: FE337A7097E558271C251144B519955BEA99F151

Bu arada bu WinZip in uzantısı değil mi yaa, velociraptor WinZip mi kullanmış :D 

C3E964D884B35A35F8CD87953BB8743B

FE337A7097E558271C251144B519955BEA99F151; yani değerler uyuyor birbirine.

Edited by helehoyni
  • Thanks 2

Elinize sağlık. Bende redstone 3 vardı. 
Normal Pc kuruduğumda tüm sürümler görünüyordu.
Leptop var ona kurmaya çalıstıgımda sadece home single language görünüyor.
Acaba neden böyle bir sorun oldugunu bilen varmı. şuan bunu indiriyorum umarım böyle birşey olmaz.

Tekrar elinize sağlık. teşekkürler

jakado, Bir saat önce yazdı:

Acaba neden böyle bir sorun oldugunu bilen varmı. şuan bunu indiriyorum umarım böyle birşey olmaz.

Biosta gömülü olan lisansın sürümü görünür. Pas geçmenin yolu var sanıyorum, okumuştum sanki ama aklımda değil. Googleda vardır.

efe34, 1 dakika önce yazdı:

Biosta gömülü olan lisansın sürümü görünür. Pas geçmenin yolu var sanıyorum, okumuştum sanki ama aklımda değil. Googleda vardır.

Sonradan fark ettim onu gördüm. ama google arama yapıyorum pek birşey göremedim saolun ilginiz için.

jakado, 1 dakika önce yazdı:

Sonradan fark ettim onu gördüm. ama google arama yapıyorum pek birşey göremedim saolun ilginiz için.

ingilizce bir forumda görmüştüm hatırladım arıyorum. türkçe bilgi ben de bulamadım. Forum mydigitallife w10 bölümü onu hatırlıyorum.

• Like 1

jakado, 2 saat önce yazdı:

Pro kurmak istiyorsanız kendiniz pro isosu yapın microsofttan indirip mesela esd olarak indirip pro yapabilirsiniz. ben uupdump ile indirip önce home yapıyorum sonra home u enterprise a çeviriyorum.

Please login or register to see this link.

Şunu buldum MDL de,  pili sökmüş sanırım çözüm için.

Edited by efe34
  • Like 1

efe34, 22 dakika önce yazdı:

Pro kurmak istiyorsanız kendiniz pro isosu yapın microsofttan indirip mesela esd olarak indirip pro yapabilirsiniz. ben uupdump ile indirip önce home yapıyorum sonra home u enterprise a çeviriyorum.

Şunu buldum MDL de pili sökmüş sanırım

Sıkıntılı iş walla çok tşkler saolun

jakado, 2 saat önce yazdı:

Bunu aşmanın farklı yolları var birtanesini buraya başlık olarak açtım anlamsız şekilde çöpe taşındı  sağlık olsun tekrar link olarak vereyim bari

En iyi yöntem 
İkinci yöntem

• Thanks 1

Erdal1980, 14 dakika önce yazdı:

Bunu aşmanın farklı yolları var birtanesini buraya başlık olarak açtım anlamsız şekilde çöpe taşındı  sağlık olsun tekrar link olarak vereyim bari

En iyi yöntem 
İkinci yöntem

ei.cfg dosyasıyla oynayarak mesela , daha kısa bir yolu yok mu bunun

Edited by efe34

sadece bios yerleşik gelen lisans silsek sıkıntı çıkmayacak gibi. 
ben windows 10 home kurdum öyle orda lisans olmasına ragmen yinede etkinliştirmedi. zaten yapsada ben yine update falan kapatıyorum. bir anlamı olmuyor lisansın

Erdal1980, Bir saat önce yazdı:

En iyi yöntem 
İkinci yöntem

konuyu inceledim çok iyi bilgi için saolun. izninizle bir kaç birşey sormak istiyorum.
1. Normal sistem kurarken windows 10 300 mb bir alan ayırıyor. bu şekilde kurdugumuzda o alanı ayırıyormu. Ayırmıyorsa problem olurmu acaba.
2. ben D bölümü oluşturmak istiyorum. Anladığım kadarı ile biçimlendirme yaparken diskin bölüp sonra C diskine kurulum yapmam lazım yanlışsan düzeltin lütfen.

1. Ayırıyor diye biliyorum lakin kesin birşey demek için denemek gerek

2. Aynen öyle biçimlendirme sırasında diski bölün sonrasında C veya D den birine kurulum yapın  

efe34, 1 saat önce yazdı:

ei.cfg dosyasıyla oynayarak mesela , daha kısa bir yolu yok mu bunun

Bildiğim kadarı ile yok malesef , keşke olsa bende de BIOS a gömülü anahtar var kurulumda arkadaşınki gibi sadece single language leri gösteriyor. ama ilk yöntem çok zor değil sadece biraz dikkat istiyor

Edited by Erdal1980
  • Thanks 1