Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 10 1803 AIO Tüm Sürümler Türkçe ISO Indir

Erdal1980
 Share

Recommended Posts

Erdal1980, 37 dakika önce yazdı:

1. Ayırıyor diye biliyorum lakin kesin birşey demek için denemek gerek

2. Aynen öyle biçimlendirme sırasında diski bölün sonrasında C veya D den birine kurulum yapın  

Bildiğim kadarı ile yok malesef , keşke olsa bende de BIOS a gömülü anahtar var kurulumda arkadaşınki gibi sadece single language leri gösteriyor. ama ilk yöntem çok zor değil sadece biraz dikkat istiyor

evet yok home ve enterprise isoların içine baktım. :ei.cfg dosyası yok, AIO multipl   isolarda var demek ki

Edited by efe34

edit: ekteki ei.cfg dosyasını iso source klasöründeki ile değiştirince gömülü lisans pas geçiebiliyor

[Channel]
Volume
[VL]
1

Please register to see this content.

Edited by efe34

bence şöyle işliyor; biosa gömülü hangi sürümün keyi varsa onu kuruyor. biosa gömülü key yoksa sürüm ekranı geliyor. ama esas konuya gelirsek biz biosa gömülü key var ve buna göre  kurmasını istemiyor ve sürüm sayfasının gelmesini istiyorsak o zaman ei.cfg dosyasını source klasörüne atıyoruz. ve kurulumu öyle yapıyoruz. usb ile kurulum yapacaksak rüfus ile yazdırdıktan sonra dosyayı direkt atabiliriz. ama dvd ye yazdıracak olursak power iso ile eklememiz gerekir.

ama bu işlemezse windows 8 lere özgü bir durum vardı laptoplarda orda bir konu vardı böyle. ama o konuyu bilmiyorum.

• Like 1

abdulhey_, 7 dakika önce yazdı:

bence şöyle işliyor; biosa gömülü hangi sürümün keyi varsa onu kuruyor. biosa gömülü key yoksa sürüm ekranı geliyor. ama esas konuya gelirsek biz biosa gömülü key var ve buna göre  kurmasını istemiyor ve sürüm sayfasının gelmesini istiyorsak o zaman ei.cfg dosyasını source klasörüne atıyoruz. ve kurulumu öyle yapıyoruz. usb ile kurulum yapacaksak rüfus ile yazdırdıktan sonra dosyayı direkt atabiliriz. ama dvd ye yazdıracak olursak power iso ile eklememiz gerekir.

ama bu işlemezse windows 8 lere özgü bir durum vardı laptoplarda orda bir konu vardı böyle. ama o konuyu bilmiyorum.

İşler

Erdal1980, 3 saat önce yazdı:

Bunu UEFI de deneyen oldumu arkadaşlar ?

Please register to see this content.
  yalnız bende sormuştum .orca 2002 kardeş dosya ile oynama falan bahsetmemiş. usb ile kurulumda rufus ta uefiyi seçeceksin. otomatik olarakda fat32 yi seçiyor sanırım rufus ve öyle yazdırıp kuruyorsun.uefi-jpg.12333

Erdal1980, 11 dakika önce yazdı:

Teşekürler fakat kastettiğim o değildi şimdi Install.wim i büyük olunca  UEFI kurulumu yaptırmıyormuşya bundaki kurtarıyormu acaba deneyen oldumu manasında yazmıştım

evet kurtarır, 4 gb den küçük.

isteyen istediğini yapabilirde . ben indirdim ama sorunsuz işleyen ve bir takım şeyleri oturmuş sistemi silip yeni diye bunu formatlamak pek akıl karı gelmiyor.  devlet dairelerinin çoğunda hala windows 7 kullaılıyorken :)  ha olurda sistemde rahatsız edici bir durum olursa o zaman formatlarım.

red_d, 17 saat önce yazdı:

evet kurtarır, 4 gb den küçük.

Anladım  , teşekürler

abdulhey_, 10 saat önce yazdı:

isteyen istediğini yapabilirde . ben indirdim ama sorunsuz işleyen ve bir takım şeyleri oturmuş sistemi silip yeni diye bunu formatlamak pek akıl karı gelmiyor.  devlet dairelerinin çoğunda hala windows 7 kullaılıyorken :)  ha olurda sistemde rahatsız edici bir durum olursa o zaman formatlarım.

Microsoft nedense Kendisini her 6 ayda bir yepyeni bir sürüm çıkarmaya mecbur hissediyor , bu oldukça anlamsız  kullanıcı bunu istemiyorki , sadece stabil bir sistem istiyor, varolan hataları fixleseler çok daha iyi olacak 

• Like 1

Ben 2 ayrı bilgisayara kurdum. Diğer programları da yükledikten sonra her iki bilgisayarda açılışta windows logosundan sonra açılmadı. 1709 a döndüm. Forumlarda ekran kartı uymsuzluğu olduğundan bahsediliyor. Windows'un 17133 sürümünü yayınlamaktan vazgeçtiği, hatalar düzeltildikten sonra 17134 sürüm olarak yayınlanacağı ifade ediliyor.

Ben Burada verdiğim gün  VHD ye kurdum MBR şeklinde  ve ozamandan beri sıkıntı yok , lakin arasıra  aşağıdaki gibi bir hata veriyor  

nQ9QiMd.png

Microsoft Bu sürümü birde üreticilere dağıtmıştı , Yüksek ihtimalle yama çıkaracaklardır .  1709 da bu hatayı hiç almamıştım , Microsoft yine eline yüzüne bulaştırmış 

abdulhey_, 8 dakika önce yazdı:

bu 1803 ün final olarak microsoft tarafından çıktığı duyurulmuşmuydu?  kimileri daha sonraki haftalarda çıkacak falan demişte..?

Ben de benzer bir şey duydum. Geliştiriciler için çıktığını söylüyorlar. Yani stabil olmayabilir. Sistemi kuran bazı arkadaşlar da hata aldıklarını söyleyince süpheler kuvvetlenmeye başladı. Kesin bilgisi olan var mı acaba. 

Edited by red_d

red_d, 40 dakika önce yazdı:

Ben de benzer bir şey duydum. Geliştiriciler için çıktığını söylüyorlar. Yani stabil olmayabilir. Sistemi kuran bazı arkadaşlar da hata aldıklarını söyleyince süpheler kuvvetlenmeye başladı. Kesin bilgisi olan var mı acaba. 

googla göre ertelenmiş hata tesbit edildiğinden..  bunu parça parça verseler olmuyormu? her yeni sürümde yeniden formatmı atıcaz veya update den verilirse bu kadar büyük güncellemede yüklemek ne kadar sağlıklı olur?  birde eylül de de 1809 sürümü çıkacakmış. resmen saçmalık ve eziyet. Veya en iyisi sistemin iyi ise hiç yükseltmemek..

Edited by abdulhey_

Erdal1980, 19 saat önce yazdı:

Ben Burada verdiğim gün  VHD ye kurdum MBR şeklinde  ve ozamandan beri sıkıntı yok , lakin arasıra  aşağıdaki gibi bir hata veriyor  

nQ9QiMd.png

Microsoft Bu sürümü birde üreticilere dağıtmıştı , Yüksek ihtimalle yama çıkaracaklardır .  1709 da bu hatayı hiç almamıştım , Microsoft yine eline yüzüne bulaştırmış 

Microsoft bu aralar saçmaladı mesela mart win7 ve win8.1 toplu güncellemelerini offline entegre edip format atınca ya mavi ekran hatası veriyor yada siyah ekranda kalıyordu dosyalarını kopyaladıktan sonra... 

Extended, 3 saat önce yazdı:

Microsoft bu aralar saçmaladı mesela mart win7 ve win8.1 toplu güncellemelerini offline entegre edip format atınca ya mavi ekran hatası veriyor yada siyah ekranda kalıyordu dosyalarını kopyaladıktan sonra... 

Haydaa entegreleri bozuyorsa yandık demektir.

• Haha 1

arkadaşlar windows 10 ıyı güzelde chorme bu sıstemde videoları açmıyor dıyer tarayıcılarda aynı sayılır ama daha çok chormede sorun sadece ınternet ekpororer düzgün çalışıyor ve bu sorunu yaşayan bır çok arkadaşım var çözüm nedır ?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By qxqx
      Windows 10 AIO Full 2022 21h2 Türkçe 22 In 1 X86 X64 Eylül Güncel

Windows 10 AIO Full İndir 21H2, 11 farklı sürümün x86 ve x64 olarak birleştirilmiş halidir. İçerisindeki sürümleri aşağıdaki resimde görebilirsiniz. 11 farklı sürümün her mimarisine 13 Eylül 2022 tarihli güncelleştirme olan 19044.2006 build numaralı güncelleme entegrelidir ve bu güncellemelerin bıraktığı kalıntılar temizlenmiştir. Bu sayede sistemde şişkinlik yaratmayacak yer kaplamayacak. Net Framework 3.5 ve 4.8 etkinleştirildi. Formatlık Windows 10 AIO ISO kalıbı ile istediğiniz tüm sürümleri tek bir USB’den veya çift katmanlı olmak üzere DVD’den kurabilirsiniz.
      Boyutunu küçültmek için ultra sıkıştırma yapan ESD uygulandı. Bu sayede boyutu bir hayli küçültülüp hem internetten indirmekle geçen zamandan hem de çalışmayı USB veya DVD’ye yazarken ki zamanınızdan tasarruf etmeniz sağlandı. KiNGHaZe tarafından siz değerli kullanıcılarımız için oluşturuldu. Ev, ofis ve teknik servisler için bile gerekli windows 10 sürümleri tek bir pakette toplanarak sizin için hazırlandı.
      USB’ye yazdırırken rufus adlı araç kullanmanız tavsiye edilir. Bu sayede daha sorunsuz bir yazdırma süreci yaşamış olursunuz. Hem UEFI (GPT) hem LEGACY (MBR) kurulum yapabiliyorsunuz. UEFI kurulum sadece x64 mimariler için geçerli olup çalışmadaki x86 sürümler UEFI destekli değildir. Piyasadaki tüm çalışmalarda böyledir. Bu çalışmaya özgü bir özellik değildir. Windows 10 için geçerli olan separate şekilde yani 11 sürümün tek bir install.esd dosyasına yerine x86 ve x64 olarak ayrı ayrı 2 farklı install.esd şeklinde hazırlanmıştır. Sorunsuz UEFİ kurulum için bu yöntemi uygun gördüm. Tek bir dvd içinde gerekli olanlar sizin için toplandı.

Güncelleme Tarihi: 15.09.2022
       TEK LİNKLER:

Windows 10 AIO 21H2

Windows 10 AIO 21H2

Windows 10 AIO 21H2

Paylaşım ALINTIDIR >>----> KAYNAK  linkinden paylaşım yerine gidebilirsiniz... Gereksiz yorumlar yapmayın...

KiNGHaZe Arkadaşımıza Güncellemesi ve Değerli Çalışması için Çok Teşekkürler Emeğine Ellerine Sağlık...
    • By qxqx
      Windows 11 Tüm Sürümler | X64 | Türkçe | Tpm Fix | Eylül Güncel

Windows 11 Tüm Sürümler | X64 | Türkçe | Tpm Fix | Eylül Güncel
      Windows 11 İndir, türkçe dil desteğine kavuşan windows 11 tpm fixli şekilde artık kullanılmaya hazır. Windows 10’nun 2025’te desteği biteceği söylendikten sonra yeni bir işletim sistemi çıkacağı kesinleşmişti. Önceki sürümün yerini almaya hazırlanıyor. Geliştirilmiş görünüm desteği ile sanki mac cihaz temasını andırıyor. Resimlerde bu görünümü detaylıca inceleyebilirsiniz. Windows 11, önceki sürümlerin aksine artık sadece x64 ve arm64 mimarideki cihazlarda çalışacak. 32 bit yani x86 mimari desteği yoktur. Sistem oldukça görselleştirilmiş bir windows 10 tabanı üzerine inşa edilmiş, bir çok yerde halen windows 10 yazısını görebiliyorsunuz  Görselleştirmenin yanı sıra artık android cihazları gibi APK dosyalarını çalıştırmak için Amazon App Store ile mümkün. Bu sayede artık android oyun ve programlarınızı masaüstü denemiyle birleştirip oynayabilirsiniz.
      Yeni windows sizlere performans ve stabil bir birliktelik vadetiyor. İşletim sistemi içerisinde yapılan değişikliklere alışmak biraz zaman alacaktır ancak her geçen gün gelen güncellemeler yine peşimizi bırakmayacağı kesin. Yeni bir işletim sistemi yeni sorunları beraberinde her zaman getirmiştir. Örnek olarak bu sistem TPM ve Secure boot engeline takılıyordu. Bunu çözüp sizler için hazırladık. Artık sadece microsoft hesabı ile oturum açılabiliyor denmiş ancak çözümü mevcuttur. Kullanıcı adı kısmına “a” ve şifre kısmına “a” yazıp devam edin. Hata verince sizi offline yani microsoft hesabı olmayan şekilde hesap oluşturmanıza ve oturum açmanıza izin verecektir.
      Sadece kullanıcı adı girip şifre girmeden oturum açabilirsiniz. Kurulum sonunda yer alan gizlilik maddelerini kabul etmemenizi öneriyorum. Kurulum aşamalarındaki görüntüleri bir gif haline getirdim aşağıdan inceleyebilirsiniz. Klasik kurulum adımları içerir, sadece süslenmiş püslenmiş bir şekildedir.

Minimum Donanım Gereksinimi ise şu şekildedir:
      İşlemci: 1 GHZ veya üstü en az 2 çekirdekli ve x64 mimari uyumlu RAM: 4 GB e üstü Depolama: 64 GB ve üstü Sistem üretici yazılımı: EFI, Güvenli Önyükleme özellikli ve TPM 2.0 Grafik kartı: WDDM 2.0 sürücüsüyle DirectX 12 veya üstü Ekran: 720p ekran, renk kanalı başına 8 bit  
      Güncelleme Tarihi:  22.09.2022

TürkçeTEK LİNKLER
      -----------------

Windows 11 İndir TPM Fix

Windows 11 İndir TPM Fix

Windows 11 İndir TPM Fix
      -----------------
      Paylaşım ALINTIDIR >>----> KAYNAK  linkinden paylaşım yerine gidebilirsiniz... Gereksiz yorumlar yapmayın...

KiNGHaZe Arkadaşımıza Güncellemesi ve Değerli Çalışması için Çok Teşekkürler Emeğine Ellerine Sağlık...  
    • By KemalALKIN
      kealOS W10 Pro AIO x86 x64 TR MiXED 2022 07 13 Optimal 21H2 19044.1826
      Windows 10 Pro Türkçe 32 Bit ve 64 Bit 21H2 yapı 19044.1826 güncel. Kurulum sonrası Microsoft hesabı zorlamasını OOBE kolaylıkla atlatır. Net Framework aktif gelir. Güncel gelir. Defender yok. Masaüstü simgeleri aktif gelir. Kullanıcı hesabı denetimi UAC kapalı. Gizlilik ve güvenlik ayarları yapılı. Microsoft geri bildirim ve bilgi akışı kısıtlandı. Optimal genel ve özel arkaplan ayarları yapılıdır. Karanlık tema-modu tercih ederek gelir. Klasik sağ tıklama menüsü ile gelir. Klasik Windows Fotoğraf Görüntüleyici eklidir. Diğer dil dosyaları kaldırıldı (aktif olmayan). Ve dahası.

İndirmek için:
      https://drive.google.com/file/d/10Gk4tbOFoZsuOhrHof4mHPn1fzoYfm0W/view?usp=sharing
      https://drive.google.com/drive/folders/1BcTJeWIeoxDG9nz4Z6OfAKsEfuoQRrzK?usp=sharing
    • By KemalALKIN
      kealOS W7 Pro AIO X86 x64 TR MiXED 2022 07 13 Modern Driver Optimal M2
      Windows 7 Pro Türkçe 32 Bit ve 64 Bit 2022 07 13 Modern Driver Optimal  güncel. USB3, NVME m2, AHCI, WIFI ve Ethernet gibi temel donanımsal desteği vardır. DirectX, Net Framework ve Visual C++ gibi bileşenler eklidir. Defender yok. Masaüstü simgeleri aktif gelir. Kullanıcı hesabı denetimi UAC kapalı. Gizlilik ve güvenlik ayarları yapılı. Microsoft geri bildirim ve bilgi akışı kısıtlandı. Optimal genel ve özel arkaplan ayarları yapılıdır. Diğer dil dosyaları kaldırıldı (aktif olmayan). Ve dahası.

İndirmek için:
      https://drive.google.com/file/d/1KUvxXfzxkzWl0I4-p3bq8hJyPt6TGByC/view?usp=sharing
      https://drive.google.com/drive/folders/1BcTJeWIeoxDG9nz4Z6OfAKsEfuoQRrzK?usp=sharing
    • By KemalALKIN
      kealOS Windows AIO Serisi 2022 Temmuz 13 test ekranları:

---------
      Yedekler bulunup yüklendi.
      https://drive.google.com/drive/folders/1OytvsnZzQK8mJYJhfwS7reJVOpBEMabj?usp=sharing
      Duyuru: 2021_12 Güncellemeler konulara eklendi.

=======================================
      Yandex dosyaları sildi buradan direkt indirebilirsiniz: https://vip.kealos.com/ka/
      Final sürümler eklendi:
      TNCTR Windows 11 Bölümü

=======================
      Yeniler yolda.

=====
      Konular açıldı.
      İndirme bağlantıları için tıklayınız
      =======
      Projeler tamamlandı yüklenince yani upload olunca paylaşıma açılacak geriye kalanlar.

=====================
      (İnternet Erişim Çözümü) Windows XP Mozilla Firefox Tütkçe x32 x64 Bit Sürümleri
      =======================
      Alternatif olarak rev2.0 isminde yeni nesil sistemler için yeni kalıp eklenmiştir. USB devreye girmeyenler için; daha çok ryzen ve intel en yeni seriler için.
      Ekran Görüntüleri Kurulum İmajları (ISO) Devamı gelecek ve ayrı konular açılacaktır.
      =====================================================================
      Merhaba yıllar önce 2008/9/10-11 yıllarında herşey kaxp ve ka7 projelerimle başladı daha sonra kealOS isimli projemle Hackintosh macOS alanına geçiş yapmıştım.
      Yaşımız geçmeden genç üyeler ve usta modifiyecilere aşağıdaki projelerle selam durmak lazım dedim :=)
      Hali hazırda tnctr ve blog sitemde kealos windows 7 ve 10 ile kealarch arch linux projelerim bulunmakta. Biraz abartıp üstüne gideyim dedim.
      Projeler:
      kealOS Windows Serisi Hakkında | xp, vista, 7, 8.1, 10, 11 & AIO 2021
      Çalışmalar hakkında bilgi:
      Windows 11 x64 pro güncel derleme ve taban hazır kullanıldı esd devreden çıkarıldı tpm fix ekli windows all 7, 8.1 ve 10 all in one x64 x32 tek iso esd olmayan güncel windows all 7, 8.1 ve 10 all in one x64 x32 tek iso esd sıkıştırılmış güncel windows 10 x64 pro güncel resmi derleme esd devreden çıkarıldı windows 10 x32 pro güncel resmi derleme esd devreden çıkarıldı windows 8.1 x64 pro güncel ve taban hazır kullanıldı windows 8.1 x32 pro güncel ve taban hazır kullanıldı windows 7 x64 pro ve taban hazır kullanıldı esd devreden çıkarıldı windows 7 x32 pro ve taban hazır kullanıldı esd devreden çıkarıldı windows vista x64 home premium taban hazır güncel esd kaldırıldı kurulum hatası giderildi windows vista x32 home premium taban hazır güncel esd kaldırıldı kurulum hatası giderildi windows vista x64 z32 home premium tek iso all in one taban hazır güncel esd kaldırıldı kurulum hatası giderildi esd yok windows xp x64 pro belirli oranda türkçe güncel hazır taban kurulum hatası ve eksik sys dosyalar sorunu giderildi ve kısmen ayar yapıldı oto kurulum vb. için yerelleştirme yapan arkadaşın sistemdeki fotoğrafı kaldırıldı ve orijinal dosyalar eklendi windows xp x32 pro hazır taban kısmen ayar yapıldı oto kurulum vb için sertifika sorunu vs giderilmiş sürüm windows xp x32 pro hazır taban kısmen ayar yapıldı oto kurulum vb için sertifika sorunu vs giderilmiş sürüm 4gb ve üzeri max 128 gb ram desteği pae eklendi windows xp x32 pro hazır taban kısmen ayar yapıldı oto kurulum vb için sertifika sorunu vs giderilmiş sürüm 4gb ve üzeri max 128 gb ram desteği pae eklendi amd ryzen ve modern intel işlemci desteği eklendi acpi patch windows xp ve vista için hatta 7 dahil driver-sürücü ekli hali gelebilir
      şu an testler vs. devam etmekte.
      not: hazır taban sistemlerde eğer aktivasyon eklenmediyse tüm sürümler aktivasyon size ait.
      Saygılar efenim.
      ====================
      (İnternet Erişim Çözümü) Windows XP Mozilla Firefox Tütkçe x32 x64 Bit Sürümleri

===============
      konular açıldı not: upload devam ediyor tamamlanınca erişebilirsiniz ilgili dosyalara

Yedekler bulunup yüklendi.
      https://drive.google.com/drive/folders/1OytvsnZzQK8mJYJhfwS7reJVOpBEMabj?usp=sharing
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...