Jump to content
TNC-TR
karadurak

Kmpe 8-10 (x86/x64/ Native.x86) 20.04.2018

Recommended Posts

vidyodaki windows kurulumu sanırım son zamanlardaki çalışmalardan çok farklı.

Eskiden XP ye yapılan modifiyeler aklıma geldi.

Güzel Çalışma.

Başarılar.

musadilek, 10 dakika önce yazdı:

vidyodaki windows kurulumu sanırım son zamanlardaki çalışmalardan çok farklı.

Eskiden XP ye yapılan modifiyeler aklıma geldi.

Güzel Çalışma.

Başarılar.

Evet baya ayrıntılı bir çalışma, Windows u kurmadan önce tüm ayarlarınızı yapıp, sürücüleri, programları, yamaları vs.. aklınıza gelecek bi çok şeyi kuruluma dahil edebiliyorsunuz. 

• Like 2

@karadurak hocam harika bir çalışma olmuş. Geliştirilme alanı çok geniş bir proje olduğunu söyleyebilirim, katılımsız kurulum zamandan kazanmak ve ayarların hepsini aynı anda görmek açısından çok güzel olmuş. Forumda Autoit ile ilgilenen arkadaşlar vardı ama hala buradalar mı bilmiyorum, bazıları ayrılıp kendi sitelerini kurdu. Gerçi onlar da autoit in sürekli virüs olarak algılanmasından sonra katılımsız program kurulumu konusunda yöntem değiştirdiler. konuyu takip eden biri mutlaka denk gelecektir. Keşke biz de bir şeylerden anlayıp yardımcı olabilseydik ama  elimizden gelen tek şey deneyip geribildirimde bulunmak. Eline sağlık hocam, güncellemeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

herz, 18.05.2018 - 13:13 yazdı:

/LINUXMINT/mate64.iso

usb nin anadizininde /linuxmint klasörü içinde /mate64.iso şeklinde/isminde olması gerek. Eğer isimlerde bir hata varsa usb içindeki klasör ve iso isimlerini koddaki isimlere göre düzenleyin. büyük ihtimalle çalışacaktır.

• Like 1

karadurak, 16.05.2018 - 19:32 yazdı:

Grub2 için düşünmüştüm ama henüz bi başlangıcım olmadı çalışmaya :)  hayırlı ramazanlar.

Biraz araştırma yaptım. ve uygun programı buldum. Sürücüyü kilitlemek için  ekteki programı indirin.  cmd içerisine sürücü harfinizi yazın ve tıklayın.

Please login or register to see this link.

malesef çalışmadı hocam

herz, 1 dakika önce yazdı:

malesef çalışmadı hocam

bunu deneyin Please login or register to see this link.

karadurak, Bir saat önce yazdı:

bunu deneyin Please login or register to see this link.

kilitleme yapıyor fakat kiltliyken  içinden dosya silinebiliyor  .aradığın özellik fat 32 bölümü kilitlenecek hiç bir şekilde içine veri yazılamayacak veya içindeki veri silinmeyecek.aklınızın bir köşesinde olursa aciliyeti yok .ilginiz için teşekkür ederim hocam

herz, 3 dakika önce yazdı:

kilitleme yapıyor fakat kiltliyken  içinden dosya silinebiliyor  .aradığın özellik fat 32 bölümü kilitlenecek hiç bir şekilde içine veri yazılamayacak veya içindeki veri silinmeyecek.aklınızın bir köşesinde olursa aciliyeti yok .ilginiz için teşekkür ederim hocam

Bendeki flash bellek 64 gb sandisk exterme  fat32 olarak biçimli, lock.cmd yi yönetici olarak çalıştırıyorum. ver sade e okuma izni veriyor. yazma-silme yok/ aceba sorun sizin flash bellekte mi ?

karadurak, 19.05.2018 - 20:17 yazdı:

Yeni windows kurulum projesi başlattım. video'yu izleyin eger begendiyseniz destekleyin. Bu arada autoit'den anlayan arkadaş lazım. Çözemedigim bi problem mevcut. 

hocam kurulumdan sonra yaptığımız bir çok işlemi kurulum aşamasında yaptırmışsınız projeye netfx 3,5 aktif etmeyi ekleyebilirmisiniz? öneri olarak kabul edin

• Like 1

karadurak, 16 saat önce yazdı:

Bendeki flash bellek 64 gb sandisk exterme  fat32 olarak biçimli, lock.cmd yi yönetici olarak çalıştırıyorum. ver sade e okuma izni veriyor. yazma-silme yok/ aceba sorun sizin flash bellekte mi ?

tmm hocam oldu teşekkür ederim