Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Easy Driver Packs 7.18 (2018)

bozart
 Share

Recommended Posts

WanDriver (Easy Driver Pack) 7.18.313.1 (16.04.2018)

easy+driver.png

2018-02-16_105459.jpg

ÇİNÇE LİNK       Easy Driver Pack v7.18.313
Win7 X32  - https://drive.google.com/uc?id=1Rc66RGNEyARSfGnLGMDfGqbZD9H3bM0e&export=download
Win7 X64  - https://drive.google.com/uc?id=1M1rvZzFElERqKaKczuNT_nqNLs4j7W0h&export=download
Win10 X32 - https://drive.google.com/uc?id=14r69yCp34kJag8_nG3Y-oBJ8q0bUzFs6&export=download
Win10 X64 -https://drive.google.com/uc?id=1OME5mJS3KhWsiR_bLvOjEO1rKBy37Gb5&export=download

BİR ÖNCEKİ SÜRÜM  İNGİLİZCE LİNK     Easy Driver Pack  v7.17.1023 English

Win7 X32  - https://mega.nz/#!oHwGBL7Y!oaDuK8CqPPSNGKoqHqlqI3jTseypmo57jGfvq2EvvKI
Win7 X64  - https://mega.nz/#!5KYT3ZYZ!FFyLejlYZiPnAhX9XGUtFu2Hp-CRZTKi4jEMm-18J-k
Win10 X32 -https://mega.nz/#!xTZjxISB!lUbTWVPBcY5QCTcB98B6SFjLvSP_1vKHF-fhjFpc9x0
Win10 X64 -https://mega.nz/#!9SoiyRZS!x49VoX5NttYka0Qf2QEddATAtdWcLh7Y3zrSjWkTO9I

-------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------          
PASSWORD ŞİFRE: 

Password:  downmienphi.com

Password:   itsk.com

Password:  atau

Password:  bDmc30b82kLanEsm55v2LzAxXc

Password:  downmienphi.com

-------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------          

İngilizce için açıklamalar;
Güncel ve orijinal olan (Vietnam'ca) klasör içerisindeki 3 adet Vietnam'ca text dosyası ile EasyDrv7(Win10.x64).text dosyasını ve
EasyDrv7(Win10.x64).exe dosyalarını silin veya başka bir yere yedekleyin.
Benim verdiğim linkteki dosyaları
1- EasyDrv7(Win10.x64).text,
2- EasyDrv7(Win10.x64).exe ve
3- LANG klasörü
birebir aynı yere kopyalayın.

Daha sonra; asıl sorun yaşayabileceğiniz yer olan Data klasörü içerisindeki SoftExt klasörünü silin.
SoftExt klasörü içerisinde 3-4 tane Vietnam'ca program var.
Vietnam'ca olan bu programları kurarsanız köprüden önceki son çıkışı geçmişsiniz demektir.

Ben sadece Windows 10 x64 için İngilizce dosyalarını buldum.
Tarafımca denenmiştir. Sorunsuz çalışmaktadır.

Link aşağıda

EasyDrv7_Win10.x64_ENGLISH

https://yadi.sk/d/Dr-XXNkz3VeQF4

Bu arada dip not: Windows 8.1 kullananlar için kötü haber. Windows 8.1 de çalışmıyor.
(Win 7 ve Win 10 için orijinal (Vietnam'ca) olanlarda Windows 8.1 de çalışmıyor.)

KAYNAK ADRES:

https://downmienphi.com/windows/download-wandriver-easy-driver-pack.616/link-view?version=9834

Edited by bozart
  • Like 5
  • Thanks 1

ylmz025, 1 saat önce yazdı:

Hocam ekran görüntüsü mü eski acaba? Çünkü bende 6.6.2016.0815 driver sürümlü olanı var.

Güncel resim bulamadım amma çalişma günceldir..  içiniz rahat olsun :)

goldfather1, 2 saat önce yazdı:

hocam nereden ingilizce yapıyoruz ...

İngilizce dil dosyasıni ayrı olarak paylaşıldığı için link şuan kırık ..yapacak bi durum yok. ..ilerde Paylaşilirsa yayınlarım

ttbarracuda, 2 saat önce yazdı:

Çince olmasından dolayı 1-2 program yüklüyor. Explorer ve chrome da giriş sayfaları değişti.

Yanlış seçenekleri işaretli olduğu için büyük ihtimalle  onlarida kurmuş ☺

bozart, 34 dakika önce yazdı:

İngilizce dil dosyasıni ayrı olarak paylaşıldığı için link şuan kırık ..yapacak bi durum yok. ..ilerde Paylaşilirsa yayınlarım

Yanlış seçenekleri işaretli olduğu için büyük ihtimalle  onlarida kurmuş ☺

siliyorum arşivden o zaman : bekleyeyim mi

• 2 hafta sonra ...
ylmz025, 07.05.2018 - 23:58 yazdı:

araştırırken bu sürümü buldum İngilizce. görüntü kendi bilgisayarımdan, indirip denedim. indirdiğim site

Please register to see this content.

Eski sürüm e ait Easy driver 7.17.1023  çalışması ondan ingilizce. .başlıktaki ise yeni sürüm

Edited by bozart

öyle olduğunu biliyorum. arada çok fark olduğunu düşünmüyorum hiç olmazsa 6.6 sürümünden iyidir günceldir yani. başlıktakinin ingilizce exesi yok silinmiş forumlardan

• Confused 1

Bence sizin verdiginiz link ile son sürüm arasında çok fark kaldık i easydriver6 olsun. .Örneğin son sürüm win10x64 bit 2gb dır sizinki 1.6gb arada 400mb boyut farkı war. .bence biraz daha bekleyelim son sürümün ingilizcesi çıkana kadar

• Like 1

ylmz025, 25 dakika önce yazdı:

olabilir üstad. exe çıkarsa verirsen linki indiririz yenisini :) 

Aklıma gelmişken söyleyim. ..sizin verdiğiniz linkteki ingilizce ile benim verdiğim son sürüm un Çince dili olan exe dosyalarının yerlerini değiştirin bakbakalim olacak mı?  Benim sistem win8 olduğu için deneme şansım olmadı. ..büyük ihtimalle olmasi gerek. .Siz denerseniz  iyi olurdu. ..

• TornadoEffect changed the title to Easy Driver Packs 7.18.130.1 (2018.02.10)
amd_turkey, Bir saat önce yazdı:

bozart başkan, win10 x64 driverları 8.1 e uymuyordu. Bunda bu sorun var mı?

Aynı sorun devam ediyor.?

..sistemim win8 olduğu halde win10 driverleri bende olmadı. ..Bu yazılım çok katı davranıyor ? 

bozart, 2 saat önce yazdı:

Aklıma gelmişken söyleyim. ..sizin verdiğiniz linkteki ingilizce ile benim verdiğim son sürüm un Çince dili olan exe dosyalarının yerlerini değiştirin bakbakalim olacak mı?  Benim sistem win8 olduğu için deneme şansım olmadı. ..büyük ihtimalle olmasi gerek. .Siz denerseniz  iyi olurdu. ..

o aklıma geldi fakat konudakini indirip çince olduğunu görünce sildim dosyaları maalesef deneme şansım yok

bozart, 48 dakika önce yazdı:

Aynı sorun devam ediyor.?

..sistemim win8 olduğu halde win10 driverleri bende olmadı. ..Bu yazılım çok katı davranıyor ? 

Eski surumlerde oluyordu.  Ne demeye engelledilerse

bozart, 18 saat önce yazdı:

İngilizce exe de paylaşmışlar fakat uymuyor çünkü exe 7.17 sürüme ait. orijinal exeyle arasında hemen hemen 1mbta yakın fark var yani baya bir kodlama farkı var iç tarafta o yüzden çalışmıyor. ama elinde tutacak olanlar indirebilir Google drive linki var.

ayrıca rar şifreleri downmienphi.com değil itsk.com

Edited by ylmz025
  • Like 1
  • Thanks 1

Bozart arkadaşım, Paylaşımın için teşekkürler.
Konu hakkında bende birşeyler diyeyim.

1-) Senin verdiğin indirme linklerinde eski versiyonlar bulunuyor.
Oysa zaten sitenin linkini vermişsin. Sitenin linkine tıklayınca güncel versiyonlar gözüküyor.
Ama senin download linklerinden indirdikten sonra ana siteye bakanlar GB larca dosyayı boşa indirdiğini anlıyor.
Yani bence indirme linklerini kaldırsan ve sitenin linki kalsa daha faydalı olur.

2-) Program güzel ve hızlı ancak yanında çok önemli sıkıntılarıda beraber getiriyor.
Özellikle orijinal kullanmak zorunda kalanların (ingilizce bulamayanlar) sıkıntı yaşaması muhtemel.
Bir defa ana sayfa Vietnamca bir site oluyor, ayrıca Vietnamca programlar kuruluyor vs. vs.

3-) Benim tavsiyem donanımlı değilseniz, sisteminizde sorun istemiyorsanız böyle Vietnamca programlar kullanmayın.
Ama yinede ben kullanırım diyorsanız aşağıda verdiğim linkteki dosyaları indirin ve İngilizce kullanın.

İngilizce için açıklamalar;
Güncel ve orijinal olan (Vietnam'ca) klasör içerisindeki 3 adet Vietnam'ca text dosyası ile EasyDrv7(Win10.x64).text dosyasını ve
EasyDrv7(Win10.x64).exe dosyalarını silin veya başka bir yere yedekleyin.
Benim verdiğim linkteki dosyaları
1- EasyDrv7(Win10.x64).text,
2- EasyDrv7(Win10.x64).exe ve
3- LANG klasörü
birebir aynı yere kopyalayın.

Daha sonra; asıl sorun yaşayabileceğiniz yer olan Data klasörü içerisindeki SoftExt klasörünü silin.
SoftExt klasörü içerisinde 3-4 tane Vietnam'ca program var.
Vietnam'ca olan bu programları kurarsanız köprüden önceki son çıkışı geçmişsiniz demektir.

Link aşağıda

Bu arada dip not: Windows 8.1 kullananlar için kötü haber. Windows 8.1 de çalışmıyor.
(Win 7 ve Win 10 için orijinal (Vietnam'ca) olanlarda Windows 8.1 de çalışmıyor.)

• Like 2
  • Thanks 2

NAMIKABI, 1 saat önce yazdı:

Bozart arkadaşım, Paylaşımın için teşekkürler.

Link aşağıda

Verdiğiniz link içinteşekkürler namikabi.  

Birde verdiğim indirme  linkler i koyduğum zamn günceldi..anasitesi benden sonra guncellemiş olmalı ? sürüm farklılıkların bakılırsa uzak değil. ..NYSE biraz daha kendini güncellesin indirme linklerini silerim. ..

Zaten güncel sürüm olan win10x64bit benim.için yeterliydi

bozart, 15 saat önce yazdı:

Verdiğiniz link içinteşekkürler namikabi.  

Birde verdiğim indirme  linkler i koyduğum zamn günceldi..anasitesi benden sonra guncellemiş olmalı ? sürüm farklılıkların bakılırsa uzak değil. ..NYSE biraz daha kendini güncellesin indirme linklerini silerim. ..

Zaten güncel sürüm olan win10x64bit benim.için yeterliydi

Bozart,  bu nasıl mantık.  (Zaten güncel sürüm olan win 10 x64 bit benim için yeterliydi)

senin linkteki sürüm 7.18.130.1 (10.02.2018)
yeni sürümü 7.18.313.1 (16.04.2018)

Yani 2 ay eski.

Bence download linklerini sil. Niye dersen 10 gün sonra bu linklerde eskiyecek.

Sürekli yeni versiyon için yeni linkler çıkacak, Senin takip etmen mümkün değil.

Muhakkak ki her versiyonda yenileyemeyeceksin, bu arada eskiyen linklerden indirenler sana selam gönderirler.
Onun için bence download linklerini sil. Site adresi belli yeni sürümü indirecekler oradan indirebilirler.

Edited by NAMIKABI
Eski linkler silindi
  • Thanks 1

Tamam üstad linkleri yeniledim. .ama sürümlerin eski 

Örnek 

sürüm 7.18.313.1 (16.04.2018)  demişsiniz

ama indirme linkleri 7.18.130 olarak verilmiş yani güncel değil bilginiz olsun. .

Edited by bozart