Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Nvidia Geforce Game Ready Driver 411.63

TornadoEffect
 Share

Recommended Posts

• TornadoEffect changed the title to Nvidia GeForce Game Ready Driver 397.93
  • TornadoEffect changed the title to Nvidia GeForce Game Ready Driver 398.36
RaZoRWounD, 25.05.2018 - 20:38 yazdı:

eski kartlar için 391.35 sürümüyle desteği son buldu :) kartınızın modelini yazarsanız en güncel sürümünü buraya atarım.

NVIDIA 64 bit driver hatası
398.36-desktop-win10-64bit-international-whql ve önceki sürümlerde aynı hata verdi
uygun donanım bulunamamıştır.kurulum devam edemiyor ibaresi çıkıyor
kurulum hatası veriyor. denemediğim çare kalmadı acil kesin çözüm arkadaşlar.
İşletim Sistemi:windows 10 Pro, 64-bit
ekran kartı zotac GeForce GT 730

Processor Name:  Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU    Q9400  @ 2.66GHz

Display Driver Uninstaller Kurulumu
Display Driver Uninstaller (DDU)
programını

Please register to see this content.
 linkine tıklayarak indirebilirsiniz. Daha sonra indirmiş olduğunuz dosyayı çalıştırın ve kurulum adımlarını izleyin. İşlemlerin ardından Display Driver Uninstaller (DDU) programı bilgisayarınıza kurulmuş olacaktır.

Display Driver Uninstaller nasıl kullanılır?

1. Display Driver Uninstaller (DDU) programını çalıştırın.
  2. Karşınıza bilgisayarınızı güvenli modda açmak için bir uyarı gelecektir.
  3. Uyarıya evet diyerek bilgisayarınızı güvenli modda başlatın.
  4. Bilgisayarınızın güvenli modda başlamısının ardından karşınıza aşağıdaki ekran gelecektir.
    Display-Driver-Uninstaller-Nedir-Nasıl-Kullanılır
  5. Program otomatik olarak ekran kartınızı tanıyacaktır.
  6. Eğer ekran kartınızın sürücüsünü temiz bir şekilde kaldırmak istiyorsanız 1. seçenek olan "Clean and Restart" seçeneğini seçin.
  7. Bilgisayarınız yeniden başlatılacak ve ekran kartı sürücünüz kaldırılmış olacaktır. 

DDU Ekran kartınızın sürücüsünü kaldırıp yeniden başlattıktan sonra tekrar kurmayı deneyebilirsiniz gene kurulmaz ise windows update üzerinden kurmayı deneyin (bu arada win 10 güncellemelerini aksatmayın bu sorunu yaşayıp güncellemelerle çözdüklerini söyleyenlerde var)
Tüm bunlara rağmen çözülmez ise yazın farklı yönergelerde bulunalım çözmeye çalışalım kolay gelsin

Edited by RaZoRWounD

malesef olmadı DDU v17.0.8.6 ile dediğin gibi harfiyen yaptım aynı hata verdi yeniden güvenli modda denedim aynı hatayı verdi  win 10 güncel driverllerimi devamlı güncel tutarım.tekrar 391.35 versiyona özel temiz kurulum yaptım onun üstüne398.36 ver denedim hata aynı kartı tanımıyor.valla insanı kafayı yidirecek bir haftadır internetden araştırdım NVIDIA sitesine geri bildirim yaptım tık yok windows sitesine konu açtım driveridentifier_setup taradtırdım full çare arkadaşlar

• TornadoEffect changed the title to Nvidia Geforce Game Ready Driver 411.63