Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 10 Pro x64 1803 17134.5 Gaming Edition

melih9222
 Share

Recommended Posts

hunter44, 15 saat önce yazdı:

Bu reg kaydını herhangi bir windows 10 girsek aynı performansı alırmıyız?

aynı performansı alamazsın ama genede başka sistemde kullanbilirsin.

kacaksevgilim, 9 saat önce yazdı:

Sistemi kurdum ancak tuaf bir hata alıyorum

başlat menüsünü kendimce düzenliyorum ,ancak her kapatıp açmamda bozulup varsayılan haline geri dönüyor. Çözümü var mı ?

oyle bir sorun tespit edemedim kurulumda bir hata olabilir.

• Thanks 1

melih9222, 7 saat önce yazdı:

aynı performansı alamazsın ama genede başka sistemde kullanbilirsin.

oyle bir sorun tespit edemedim kurulumda bir hata olabilir.

Stardock'un başlat menüsü kurdum şimdilik. Başka sorun ile karşılaşmazsam sıkıntı değil. Mağazası olan ince ayarları yapılmış sistem bulmak kolay değil. Yıllardır ustalara anlatamadık "Windows 7 gibi " kullanmaya "store" engel değil. ama netflix-spotfy - msn hava- msn haber gibi yararlı uygulamaları kullanmaya engel. En iyisi ne yapıp edip modifiye araçlarını öğrenmek olucak .Sizin bu konuda rehber aldığınız referans var mı? Nasıl modifiye ederim Teşekkürler.

Edited by kacaksevgilim

Hep söylerim. En iyi modifiye kendi yaptığındır. Kendine göre hazırladığındır.

Modifiye sistemler her kullanıcıya uymayabilir. İstekler farklıdır.

Dism++ ile bu işe başlyabilirsin. Update online indir entegre et. Gereksiz servis ve uygulamaları kaldır. Sürcü entegre et. Bileşen ekle kaldır vs...

• Like 1

kacaksevgilim, 3 saat önce yazdı:

Yıllardır ustalara anlatamadık "Windows 7 gibi " kullanmaya "store" engel değil. ama netflix-spotfy - msn hava- msn haber gibi yararlı uygulamaları kullanmaya engel. En iyisi ne yapıp edip modifiye araçlarını öğrenmek olucak .Sizin bu konuda rehber aldığınız referans var mı? Nasıl modifiye ederim Teşekkürler.

Please register to see this content.
, uzun süredir kullanıyorum. rs4 uyumlu çıkmasını bekliyorum. 

dism ile bir yere mount edip .net3.0 ve diğer sürücüleri ekleyip, store  harici her şeyi silerek kendinde basitçe yapabilirsin sonra da dism++ ile de telemetri gibi istemediklerini silersin. zaten bir kaç denemeden sonra basitçe yaparsın.

Edited by muharremerd

DJ_Rush, 2 saat önce yazdı:

Hep söylerim. En iyi modifiye kendi yaptığındır. Kendine göre hazırladığındır.

Modifiye sistemler her kullanıcıya uymayabilir. İstekler farklıdır.

Dism++ ile bu işe başlyabilirsin. Update online indir entegre et. Gereksiz servis ve uygulamaları kaldır. Sürcü entegre et. Bileşen ekle kaldır vs...

Haklısınız hocam. Rica ediyoruz "Lütfen çalışmalarınızda store kalsın" diye ağız eğiyoruz ama layık görmüyorlar ricamızı canları sağolsun:). Sonradan eklense dert değilde eklenmiyorda.(Eklensede stabil olmuyor,ya donuyor yada bazı uygulamalar kapanıyor vs).

Önceden XP 7 de nLite ile iş gördürüyorduk. 

Please register to see this content.
,  duymuştum ama eğitim veren bir yer görmedim 3-5 bişi denmiş ,her yerde de o yazı araklanmış. Şöyle bir vidyolu anlatım bulsak 10 numara olur. Tr'de Tnctr'de yoksa zaten %99 diğer yerlerde de yoktur. Bu işin öncüsü Tnctr'dir.,

Bu işin bu hale gelmesinin tek sorumlusu Microsoft denen firmadır. Envai çeşit şeyle dolduruyorlar adam etmek kullanıcılara kalıyor.

Edited by kacaksevgilim

ersinbakar, 41 dakika önce yazdı:

kurup denediniz mi ? cortana geliyormu ? cortanayı daha önceki windows sürümlerinde kaldırmak baya uğraştırdı beni o sebepten soruyorum.

Ben cortanayı kullanmıyorum,ama aramaya yazınca bir şeyler geliyor.

• Thanks 1

• 2 hafta sonra ...
melih9222, 04.05.2018 - 01:17 yazdı:

Eline sağlık kardeşim indiriyorum umarım sorun yaşamam
Ben normal kullanıcıyım oğlum oyunlar oynuyor alttaki oyunları benim pc kaldırıyor bu Win10 ile bir sıkıntı yaşarmıyım önceki kullandığım sistem normal birşeyi çıkartılmamış win 10 du

Arma 3
GTA 5
Battlefield 3
Zula
Combat Arms

Hocam elinize sağlık. Rufus ile USB yazarak kurulum yaptım. Sistemi çok beğendim, herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Ekran kartı ve ağ kartı driverlarınıda kendisi yükledi. Oyun içinde 100 FPS aldım, bu değer benim bilgisayarımda daha önce hiç bu kadar yüksek olmamıştı. Stabil ve sorunsuz bir sürüm olmuş. Tekrardan teşekkür ediyorum.

• Thanks 1

Süper bir sistem olmuş hatasız çalışıyor.Cihaz kapanırken ve açılırken hiç kasma yapmadan hızlı bir şekilde görevini yapıyor

Normal win-10 Pro x64 kurdum (sizin sisteminizden önce) cihaz ne açılıyor ne kapanıyor kasma dersen ona keza  iyi ki varsın  sagolasın var olasın.

Sistem iyi güzel hoşta, başlat menüsü sıkıntısı çeken tek ben miyim ?

Başlat menüsünü düzenliyorsun , kapatıp açtığında geri varsayılan duruma dönüyor.

Dün format attığım başka bir lebtopda da aynı sorunu yaşadım. küçük bir sıkıntı ancak çözmek istiyorum , bulamadım.

• 4 hafta sonra ...
BaverGezer, 30.05.2018 - 12:01 yazdı:

Hocam 3.cü seferdir indiriyorum SHA-1 değerleriniz tutmuyor. İDM ile indiriyorum.  Bende ki değerler aşağıda ;

CRC32: 361A29E7
MD5: 9E3CDDD6669E4A0F9B2844B797EABB53
SHA-1: 94091DFE5A014E3BCAD0CD604A669E3FC36FC504

bende 3.defa indirdim aynı değerler çıkıyor hocam

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By utkurei19
      • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • 
      chickOS
      Gereksiz Microsoft Bileşenlerden Arındırılmış Windows İşletim Sistemi
      chickOS Helper GitHub
      chickOS GitHub
      chickOS Discord
      Kaldırılan Bileşenlerden Bazıları: 
      SmartScreen | Otomatik Oynat | Windows Kurtarma (WinRE) | Elle Kurulum (Manual Setup) | Sistem Geri Yükleme | Sistem Sıfırlama | WinSXS\Backup | Cortana | Konum Hizmetleri
      Uzak Masaüstü İstemcisi (AnyDesk Kullanabilirsiniz) | Disket, Kızılötesi, Akıllıkart, POS ve VR Desteği | Metro Uygulamalar
      Gereksiz 32 Bit Windows Bileşenleri | Bazı Fontlar ve Dil Dosyaları
      Iso Boyutu: 4.13 GB
      Kurulu Boyut: 10 GB (LZX ile 6 GB)
      ESD Sıkıştırma Uygulanmadı
      Enterprise LTSC 21H2 sürüm Microsoft Store içermemektedir
      Detaylı Bilgi:
      Rufus veya Ventoy ile kurabilirsiniz elle kurulum silinmiştir.
      Kurulum Öncesi İnternet Sürücülerinizi Elinizde Bulundurduğunuzdan Emin Olun
      https://drive.google.com/drive/folders/1Q8GzAIAinsJIrg-2sTuthzvRD2hmXx75?usp=sharing
      SHA-1: 5ed29deb8ec6a8ce4170b57e7d9619e9e0062b3c
      CMD > certutil -hashfile "ISO KONUMU"
      EKRAN GÖRÜNTÜSÜ
      chickOS Helper

• By utkurei19
      Güncellemeler bu konudan devam edecektr.

.NET Framework 3.5 Aktif
      Defender Tamamen Silinmiştir
      ESD Sıkıştırma Uygulanmamıştır
      Gereksiz gördüğüm bileşenler kaldırılmıştır. Neredeyse her şey sorunsuz çalışır durumda.
      Iso Boyutu 4 GB
      Kurulu Boyut 10 GB
      Sistemi Kurduğunuzda Herhangi Bir Şeyi Devre Dışı Bırakmadan Önce Store Üzerinden Sistemde Kurulu Uygulamaların Güncellemelerini Almanızı Öneririm
      Toolboxtan DirectX kuramazsanız bu offline installer ile kurabilirsiniz.
      chickOS Özelleştirmeleri
      Ekran Görüntüsü

Lite Versiyon (22H2 ve 1809)

chickOS Toolbox
      Rufus veya Ventoy ile kurabilirsiniz elle kurulum silinmiştir.
      Kurulum Öncesi İnternet Sürücülerinizi Elinizde Bulundurduğunuzdan Emin Olun
      Discord Sunucum
      https://discord.gg/gayZTErQzM
      https://github.com/utkurei19/chickOS
      https://drive.google.com/drive/folders/1Q8GzAIAinsJIrg-2sTuthzvRD2hmXx75?usp=sharing
      SHA-1 (22H2): 91a8831a4ad2be1198aff6115522a59876721aa9
      SHA-1 (22H2 Lite): 7b3b3d3d5bbafd4a9c7f6d98c7eb1ee815355e3f
      SHA-1 (1809): dbcfd8de789c3ace11fa4c9d0a9633e2a99a583d
      CMD > certutil -hashfile "ISO KONUMU"
    • By qxqx
      Windows XP x86 Multilingual Pack - Integral Edition 2023.11.24

[---------- INCLUDES ----------]
      (#) Language Packs for Windows XP Editions:
      * Professional
      * Tablet PC 2005
      * Media Center 2005
      * POSReady 2009
      (#) Language Packs for Windows XP Components:
      * .NET Framework 1.1 SP1
      * .NET Framework 3.5 SP1
      * .NET Framework 4.0 Extended
      * Active Directory Application Mode SP1
      * Internet Explorer 6 SP1
      * Internet Explorer 7
      * Internet Explorer 8
      * MSN Messenger 5.1
      * Remote Desktop Connection 6.0
      * Remote Desktop Connection 6.1
      * Remote Desktop Connection 7.0
      * Windows Installer 4.5
      * Windows Media Player 9
      * Windows Media Player 10
      * Windows Media Player 11
      * Windows Movie Maker 2.1
      * Windows PowerShell 1.0
      * Windows Rights Management Services SP2
      * Windows Search 4.0
      * Windows Update Agent 3.0
      * XML Paper Specification

File Details Author: Ramsey File Size: 5.95 GB (Gigabytes) Version: 2023.11.24 File Format: ZIP (Compressed File Archive)  
      Download Links
      Torrent (P2P) Download: Magnet HTTP Download: GoFile.io [---------- INSTALLATION -----------]
      1. Install the base Windows XP Language Pack by starting the file ".\Windows XP Operating System\1. Multilingual User Interface\MUISETUP.EXE".
      2. Install the "MUI Update" and the "MUI HotFix" from the folder ".\Windows XP Operating System".
      3. Install the Component Language Packs from the main folder for the Windows XP Components that are installed on your computer.
      4. Change the language at "START Menu -> Control Panel -> Regional and Language Options -> Languages" and then LogOff/LogOn or Restart your computer for the new setting to take effect.
      [---------- INFORMATION -----------]
      (#) Windows XP Updates:
      * If you want to update your Windows XP x86 (32-bit) with the latest updates, then download the latest version of the "Unofficial Service Pack 4" from:
      http://msfn.org/board/topic/171171-introducing-unofficial-windows-xp-sp4
      * If you want a Windows XP Professional x86 (32-bit) ISO with the latest updates already included, then download the latest version of the "Windows XP Professional SP3 x86 - Integral Edition" from:
      http://www.zone54.com/downloads/software/operating-systems/123-windows-xp-professional-sp3-x86-integral-edition
      (#) General:
      * If you have more Windows XP x86 MUI Packs, then feel free to share them, so that they can be also added to this Multilingual Pack.
      (#) Included Languages are:
      Arabic Bulgarian Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch (Standard) Estonian Finnish French (Standard) German Greek Hebrew Hungarian Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Norwegian Polish Portuguese (Brazil) Portuguese (Standard) Romanian Russian Spanish (Modern Sort) Slovak Slovenian Swedish Thai Turkish https://zone94.com/downloads/software/operating-systems/147-windows-xp-x86-multilingual-pack-integral-edition

• By qxqx
      Vovsoft All Softwares Pack 2022

Vovsoft All Softwares Pack 2022
      Windows Software
      We are dedicated to offering quality software and constantly improving our products according to user needs. Our software is compact and targeted to the job that you need.
      In this page, you can find Vovsoft applications for Windows. You can download and use them on your desktop or laptop computers.

Kaliteli yazılım sunmaya ve ürünlerimizi kullanıcı ihtiyaçlarına göre sürekli geliştirmeye adadık. Yazılımımız kompakttır ve ihtiyacınız olan işi hedefler.
      Bu sayfada Windows için Vovsoft uygulamalarını bulabilirsiniz. Bunları masaüstü veya dizüstü bilgisayarlarınızda indirebilir ve kullanabilirsiniz.
      HomePage:
      https://vovsoft.com/ https://vovsoft.com/windows-software/
       Full Pack 2022
      Vovsoft All Softwares Pack 2022.7z (294.59 MB)

Rar - Hash
      CRC32: EEA6EC0C
      MD5: CA84A7C66E5F823DF5B869FABF69CB22
      SHA-1: C8E17010A609571018360C410B72E5F61036C80E

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...