Jump to content
TNC-TR

Recommended Posts

Windows 10 Redstone 5 AIO 17650.1001.180414-2140 x86 x64 (8in2)

Windows 10 Redstone 5 AIO 17650.1001.180414-2140 x86 x64 (8in2)

Windows 10 REDSTONE 5 32/64  BİT ISO

3ZMOhg.jpg?nocache

Windows 10 Redstone 5 AIO ISO Ücretsiz Yükleme Son OEM RTM sürümü. Windows 10 Redstone 5 AIO ISO 32/64 Bit Tam Bootable ISO görüntüsüdür.

Windows 10 Redstone 5 AIO Genel Bakış
Program sürümü: -10.0.17650.1001.180414-2140

Sistem Gereksinimleri:
* İşlemci: 1 gigahertz (GHz) veya daha hızlı. 
* RAM: 1 gigabayt (GB). 
* Sabit diskte boş alan: 16 gigabayt (GB). 
* Grafik kartı: DirectX 9 grafik aygıtı veya daha yeni bir sürümü. 
* Belirli özellikleri kullanmak için ek şartlar. 
* Dokunmak için multitouch'u destekleyen bir tablete veya monitöre ihtiyacınız vardır. 
* Uygulamaları indirmek ve çalıştırmak için Windows mağazasına erişmek için etkin bir İnternet bağlantısına ve en az 1024 x 768 piksel ekran çözünürlüğüne ihtiyacınız vardır.

Açıklama:
MSDN'den orijinal görüntüler temelinde yapılan montaj. Net Framework 3.5 dağıtımına dahil edilmiştir. Sistem tamamen orijinal yükleyicide. 
Hem BIOS'un altından hem de sistemin altında kurulum yapmak mümkündür.

Derleme bileşimi:
Windows 10 Ev 
Windows 10 Ev N 
Windows 10 Pro 
Windows 10 Pro N

DOWNLOADLİNK | İNDİRMELİNKİ

Alıntı

Windows 10 Redstone 5 AIO 17650.1001.180414-2140 (4in1) | 64 bit | File Size: 3.24 GB
Please login or register to see this link.

Windows 10 Redstone 5 AIO 17650.1001.180414-2140 (4in1) | 32 bit | File Size: 2.43 GB

Title: Windows 10 Redstone 5 AIO 17650.1001.180414-2140 x86 x64 (8in2)
Developer: Microsoft
Language: English
Treatment: In-completed

Bilgi: Dış kaynaklardan edilinilmiştir  sadece paylaşıma sunuldu.Sistem İngilizce dilindedir bilgilerinize Esenlikle Kalınız! :) 

&

• Like 4
  • Thanks 3

Gereksiz bir paylaşım olmuş bence çünkü üzerine 2 yeni sürüm çıktı hemde Türkçe 

blue sky, 3 saat önce yazdı:

Gereksiz bir paylaşım olmuş bence çünkü üzerine 2 yeni sürüm çıktı hemde Türkçe 

hocam sen yenisin galiba

bu muhtemelem insidr sürümüdür. çünkü rs5 eylülde gelecek.  1809 olacak

sheqiLcocuq, 10 saat önce yazdı:

hocam sen yenisin galiba

Asıl sen yenisin galiba. 

Paylaşılan sürüm eski bir insider sürümüdür yenisi varken eskiyi kim ne yapsın. 

Adsız.jpg

cuneyt78, 6 saat önce yazdı:

bu muhtemelem insidr sürümüdür. çünkü rs5 eylülde gelecek.  1809 olacak

aynen öyle. yalnız bana demin bildiri olarak. "yeni microsoft kullanım koşulları" diye bir yazı geldi.  amaç ne bu kadar sürüm çıkartıp nereye varacaklar. trump crackli windowsları tesbit edin. hukuki süreç başlatın diye emirmi verdi ne yaptı? :) ama sanmam çünkü dünyayı windowsdan gözetlemek buna göre çok daha önemli olmalı. gerçi belkide yeterince gözetlemişlerdir :) 1803 çıkmadan 6 ay sonraki sürümün çalışmaları başlıyor. yani ne gereği var bu kadargürültü yapmanın. windows 10 çıkardın küçük güncellemeler şeklinde aylıkmı 6 aylıkmı ver işte. en iyisi güncellemeleri kapatıp pek ilgilenmemek. yeni 1803 sürümünü update den veriyor fakat 3 kez denememe rağmen üçünde de aynı hatayı veriyor kurulmuyor. ben kota gitmiyor diyordum. 650 mb tı bir kaç gün önce bunlarla uğraşırken 14 gb olmuş.

Bu sürüm bazı yerlerde SERVER olarak geçiyordu  sanki. Bir özelliği var ama bulamadım okuduğum yeri.

edit: buldum

Announcing Windows Server 2019 Preview Build 17650

Edited by efe34

sardes, 5 saat önce yazdı:

türkçe sürüm varsa neden paylaşılmadı halen acaba ?

Kendiniz Türkçe iso yapabilirsiniz son sürümü veya bu sürümü.

Edited by efe34

efe34, 27.06.2018 - 15:36 yazdı:

Kendiniz Türkçe iso yapabilirsiniz son sürümü veya bu sürümü.

bende beceremedim 60 yaş artık yoruldum beya,mümkün olsada Windows 10 Redstone 5 in herhangi bir sürümünü Türkçe iso olarak versede kursak son durum nasıl acaba?ricamdır olursa sıkıntı vermezse şimdiden olsun olmasın sağolun..

kmlnrikpc, 01.07.2018 - 09:40 yazdı:

bende beceremedim 60 yaş artık yoruldum beya,mümkün olsada Windows 10 Redstone 5 in herhangi bir sürümünü Türkçe iso olarak versede kursak son durum nasıl acaba?ricamdır olursa sıkıntı vermezse şimdiden olsun olmasın sağolun.

upload etmem uzun sürer evden.  teamviewer ile bağlanıp istediğiniz isoyu yaparım (internet bağlantınızın iyi olması lazım  düzgün indirmek için)son sürüm: ama öneri insider previewların rs5 ekadar neredeyse her sürümünü kullandım. önermiyorum beklenmedik bir anda yeşil ekran yiyorsunuz.

illede upload diyorsanız istediğiniz sürümü yazın home mu pro mu enterprise mı workstation mu yapayım upload deneyeyim işyerinden..

edit mesela 17650 de Lean sürümü var yetersiz pc ve tabletler için.

32 bitini yaptım ben ama eski 14 yıllık laptopa yükleyemedim

Edited by efe34
  • Like 1
  • Thanks 1

çok sağol kardeşim önermiyorsan sıkıntı yok muameredin 64 bit litesi var onu kullanıyorum bazı arkadaşlar hızından bahsetmişti rs5in ondan istedim senin bilgine güvenirim tamamdır ben kullandığımlan devam edeyim film,dizi,twitte tartışma için belgesel ve bilgiler için kullanıyorum oyun falan anlamam zaten yeterli bu sağol varol işin gücün rast gele kardeşim.

• Like 1

kmlnrikpc, 17 dakika önce yazdı:

çok sağol kardeşim önermiyorsan sıkıntı yok muameredin 64 bit litesi var onu kullanıyorum bazı arkadaşlar hızından bahsetmişti rs5in ondan istedim senin bilgine güvenirim tamamdır ben kullandığımlan devam edeyim film,dizi,twitte tartışma için belgesel ve bilgiler için kullanıyorum oyun falan anlamam zaten yeterli bu sağol varol işin gücün rast gele kardeşim.

Hız da belirgin bir fark yok ve bug dolu yeni sürümler. Sanıyorum RS5 de son olacak. W11 gelecek. Yine bu topikteydi sanırım. Tecrübeli bir kullanıcı, ismini unuttum, her insider previevi yayınlardı, w11 haberinden sonra windows 7 ye geri döndü ve bıraktı windows 10 kullanmayı. Ben de onun peşinden windows 8.1 denedim ki çok severdim zamanında(w7 kullanmam ve kurulmuyor benim yeni pcye zaten o da ayrı bir konu) hemen geri döndüm w10a 1803 17134.1 MSDN Enterprise kullanıyorum. Şikayetim yok şimdilik.

• Thanks 1

Dervişim rumuzlu kardeşimiz evet bıraktı hatta foruma girmiyor.Neyse ilgin için sağol nasılsa takipteyim yazılanları sıkıntı olursa başvurum olacaktır saygılar hayırlı geceler..

En güncel sürüm Windows 10 Redstone 5 Build 17704 ISO : Please login or register to see this link.

Edited by candemir2005
  • Thanks 1

Windows 10 Redstone 5 17711 son sürüm indirme linki:   Please login or register to see this link.

Edited by candemir2005
  • Thanks 1

blue sky, 07.05.2018 - 09:32 yazdı:

Asıl sen yenisin galiba. 

Paylaşılan sürüm eski bir insider sürümüdür yenisi varken eskiyi kim ne yapsın. 

Adsız.jpg

bu hangi site reis?