Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Recommended Posts

Windows 10 Pro RS5 with Office 2019 Pro Plus Mart 2019

RS5 | PRO | OFFiCE 2019 | UEFI | DART DESTEKLİ | MART 2019 GÜNCEL

pbA9yN.jpg

Hakkında

Aşağıda, Windows 10 Pro RS5'i Office 2019 Pro Plus ile yükledikten sonra yaşayabileceğiniz bazı şaşırtıcı özellikler Mart 2019 Ücretsiz İndirme özelliği, lütfen sisteminizin desteklemesine bağlı olarak özelliklerin değişebileceğini ve tamamen bağlı olduğunu unutmayın.

Bu güncellemeyle kullanılabilen işletim sistemi bileşenleri:

Servis Yığın Güncellemesi: KB4470788
Toplu Güncelleştirme: KB4482887
.NET Framework 3.5 ve 4.7.2 Toplu Güncelleştirmesi: KB4486553
Flash Player Güvenlik Güncellemesi: KB4487038
Kurulum Tamamlandı / Kurulum sonrası: .NET Framework 3.5
Dil ingilizce
Windows 10 Pro Office 2019 dahil
UEFI hazır yükleme.wim, UEFI desteği için ayrıldı (FAT32)
Teşhis ve Kurtarma Araç Seti 10 (Microsoft DaRT) Entegre
Rufus ile (ekli) önyüklenebilir USB oluşturun (şiddetle tavsiye edilir), veya düşük hızda DVD-DL'e yazın.
DİL: İNGİLİZCE, fakat dili her zaman bu kılavuzu izleyerek değiştirebilirsiniz.
Rufus ile önyüklenebilir USB oluşturun (şiddetle tavsiye edilir) veya düşük hızda DVD-R'ye yazın.

İndirme Linki / Multilink! (çoklu)

Alıntı

https://mirrorace.com/m/2bjsf

Multilink (Çoklu seçenekli) | İndirme şifresi: tnctr.com

Boyut: 6.28 GB Zip/Nopass!

Windows 10 64 Bit işletim sistemi

Kaynak: https://igetintopc.com/windows-10-pro-rs5-office-2019-pro-plus-march-2019-free-download

BilGi: Yabancı kaynaklardan edinilmiştir açıklamalar Türkçe diline_google çeviri ile eklendi herkezin istifade edebilmesi için sadece sitede paylaşıma sunulmuştur.

Sistem dili ingilizcedir,kaynak linkten sistemle ilgili detayları ziyaret ederek ayrıca inceleyebilirsiniz eklendi.

Edited by forjest
  • Like 4
  • Thanks 3

sheqiLcocuq, 10 saat önce yazdı:

hocam sen yenisin galiba

Asıl sen yenisin galiba. 

Paylaşılan sürüm eski bir insider sürümüdür yenisi varken eskiyi kim ne yapsın. 

Please register to see this content.

cuneyt78, 6 saat önce yazdı:

bu muhtemelem insidr sürümüdür. çünkü rs5 eylülde gelecek.  1809 olacak

aynen öyle. yalnız bana demin bildiri olarak. "yeni microsoft kullanım koşulları" diye bir yazı geldi.  amaç ne bu kadar sürüm çıkartıp nereye varacaklar. trump crackli windowsları tesbit edin. hukuki süreç başlatın diye emirmi verdi ne yaptı? :) ama sanmam çünkü dünyayı windowsdan gözetlemek buna göre çok daha önemli olmalı. gerçi belkide yeterince gözetlemişlerdir :) 1803 çıkmadan 6 ay sonraki sürümün çalışmaları başlıyor. yani ne gereği var bu kadargürültü yapmanın. windows 10 çıkardın küçük güncellemeler şeklinde aylıkmı 6 aylıkmı ver işte. en iyisi güncellemeleri kapatıp pek ilgilenmemek. yeni 1803 sürümünü update den veriyor fakat 3 kez denememe rağmen üçünde de aynı hatayı veriyor kurulmuyor. ben kota gitmiyor diyordum. 650 mb tı bir kaç gün önce bunlarla uğraşırken 14 gb olmuş.

Bu sürüm bazı yerlerde SERVER olarak geçiyordu  sanki. Bir özelliği var ama bulamadım okuduğum yeri.

edit: buldum

Announcing Windows Server 2019 Preview Build 17650

Edited by efe34

• 1 ay sonra...
efe34, 27.06.2018 - 15:36 yazdı:

Kendiniz Türkçe iso yapabilirsiniz son sürümü veya bu sürümü.

bende beceremedim 60 yaş artık yoruldum beya,mümkün olsada Windows 10 Redstone 5 in herhangi bir sürümünü Türkçe iso olarak versede kursak son durum nasıl acaba?ricamdır olursa sıkıntı vermezse şimdiden olsun olmasın sağolun..

kmlnrikpc, 01.07.2018 - 09:40 yazdı:

bende beceremedim 60 yaş artık yoruldum beya,mümkün olsada Windows 10 Redstone 5 in herhangi bir sürümünü Türkçe iso olarak versede kursak son durum nasıl acaba?ricamdır olursa sıkıntı vermezse şimdiden olsun olmasın sağolun.

upload etmem uzun sürer evden.  teamviewer ile bağlanıp istediğiniz isoyu yaparım (internet bağlantınızın iyi olması lazım  düzgün indirmek için)son sürüm: ama öneri insider previewların rs5 ekadar neredeyse her sürümünü kullandım. önermiyorum beklenmedik bir anda yeşil ekran yiyorsunuz.

illede upload diyorsanız istediğiniz sürümü yazın home mu pro mu enterprise mı workstation mu yapayım upload deneyeyim işyerinden..

edit mesela 17650 de Lean sürümü var yetersiz pc ve tabletler için.

32 bitini yaptım ben ama eski 14 yıllık laptopa yükleyemedim

Edited by efe34
  • Like 1
  • Thanks 1

çok sağol kardeşim önermiyorsan sıkıntı yok muameredin 64 bit litesi var onu kullanıyorum bazı arkadaşlar hızından bahsetmişti rs5in ondan istedim senin bilgine güvenirim tamamdır ben kullandığımlan devam edeyim film,dizi,twitte tartışma için belgesel ve bilgiler için kullanıyorum oyun falan anlamam zaten yeterli bu sağol varol işin gücün rast gele kardeşim.

• Like 1

kmlnrikpc, 17 dakika önce yazdı:

çok sağol kardeşim önermiyorsan sıkıntı yok muameredin 64 bit litesi var onu kullanıyorum bazı arkadaşlar hızından bahsetmişti rs5in ondan istedim senin bilgine güvenirim tamamdır ben kullandığımlan devam edeyim film,dizi,twitte tartışma için belgesel ve bilgiler için kullanıyorum oyun falan anlamam zaten yeterli bu sağol varol işin gücün rast gele kardeşim.

Hız da belirgin bir fark yok ve bug dolu yeni sürümler. Sanıyorum RS5 de son olacak. W11 gelecek. Yine bu topikteydi sanırım. Tecrübeli bir kullanıcı, ismini unuttum, her insider previevi yayınlardı, w11 haberinden sonra windows 7 ye geri döndü ve bıraktı windows 10 kullanmayı. Ben de onun peşinden windows 8.1 denedim ki çok severdim zamanında(w7 kullanmam ve kurulmuyor benim yeni pcye zaten o da ayrı bir konu) hemen geri döndüm w10a 1803 17134.1 MSDN Enterprise kullanıyorum. Şikayetim yok şimdilik.

• Thanks 1

blue sky, 07.05.2018 - 09:32 yazdı:

Asıl sen yenisin galiba. 

Paylaşılan sürüm eski bir insider sürümüdür yenisi varken eskiyi kim ne yapsın. 

bu hangi site reis?

• 2 hafta sonra ...