Jump to content

Sağkulakçık Eklentileri 1.4.1

blackman12
 Share

Recommended Posts

@cuma08

Kayıt defterindeki aşağıdaki yolları izleyip silersen klasöre kopyala - taşı seçeneklerini silersin...

[HKEY_CLASSES_ROOT\AllFilesystemObjects\shellex\ContextMenuHandlers\Klasöre Kopyala]

[HKEY_CLASSES_ROOT\AllFilesystemObjects\shellex\ContextMenuHandlers\Klasöre Taşı][/CODE]

• Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bu dosyayı çalıştırırsanız klasöre taşı klasöre kopyala silinir

unlocker ise hangisini kullandığınıza bağlı kurulumsuzu kullandıysanız onu özelden söyleyin hemen size hazırlayayım

bu dosyayı çalıştırırsanız klasöre taşı klasöre kopyala silinir

Please register to see this content.

unlocker ise hangisini kullandığınıza bağlı kurulumsuzu kullandıysanız onu özelden söyleyin hemen size hazırlayayım

bu arada orcun uninstallerini eklicem ve anasayfada uyarımı yapıcam. ByKonfizik aslında hepsini yükle seçeneğinin olmasını istemişti ama bunları duyunca yapmaktan vazgeçtim bence doğru olanda bu...

@wmismail hatırladığım kadarıyla olması gerek.FirmAraçları adında.

Bu arada arkadaşlar versiyon 1.1 e yükseltilmiştir.Bu versiyonda font kırmızı olmuş ve konu altındaki eklentiler AIO ya ilave edilmiştir.Uninstallerı yapıcaktım ama vazgeçtim çünkü tam katılımsız olmuyorlar pencereler açık kalıyordu yarısını yaptıktan sonra sildim...Birde hepsini yükle seçeneği isteniyordu ama onu yapmaktan vazgeçtim çünkü bazı bilgisayarlarda hatalar ortaya çıktı

• 1 ay sonra...

Sitemizde piky basket adı altında verilen bir program daha buldum.Bu program farklı klasörler içerisindeki dosyaları işaretleyerek aynı anda kopyalama imkanı sunuyor fakat böyle herkesin işine yarayacak bir özelliğin ingilizce ve yüklemeli olması beni harekete geçirdi ve türkçeleştirdim hemen...Buyrun KopyalamaSepeti:

http://rapidshare.com/files/97802996/KopyalamaSepeti.exe.html[/CODE]

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...

SFX'te bir hata yapmışım yoksa katılımsız uninstall verecektim ama şimdi elle yapmak zorundasın.Kusura bakma.

Öncelikle Başlat > Çalıştır > regedit > Tamam

Gelen pencerede

HKEY_CURRENT_USER\Software\SpiritPyre Extensions\HiddenFilesToggle[/CODE]

yoluna git ve

[CODE]&Gizli Dosyaları Göster/Gizle[/CODE]

değerini sil.Eğer bu değerden başka bir şey yoksa [(Varsayılan) değerini saymıyorum]. HiddenFilesToggle yolunu sil.Daha sonra Bilgisayarında hiddenfi.dll dosyasını arat ve bulduğun klasörde bir bat dosyası oluştur ve.İçeriğine bunların yazıp çalıştır:

[CODE]%Systemroot%\system32\regsvr32.exe /s /u hiddenfi.dll[/CODE]

Ve sonra dll dosyasını sil.Bu kadar aslında bunları komutla yaptırmak isterdim ama hiddenfi.dll yi belli bir yere atmamışım tempe çıkarmış.Aradığın zaman temp klasöründe bulunacaktır.

SFX'te bir hata yapmışım yoksa katılımsız uninstall verecektim ama şimdi elle yapmak zorundasın.Kusura bakma.

Öncelikle Başlat > Çalıştır > regedit > Tamam

Gelen pencerede

HKEY_CURRENT_USER\Software\SpiritPyre Extensions\HiddenFilesToggle[/CODE]

yoluna git ve

[CODE]&Gizli Dosyaları Göster/Gizle[/CODE]

değerini sil.Eğer bu değerden başka bir şey yoksa [(Varsayılan) değerini saymıyorum]. HiddenFilesToggle yolunu sil.Daha sonra Bilgisayarında hiddenfi.dll dosyasını arat ve bulduğun klasörde bir bat dosyası oluştur ve.İçeriğine bunların yazıp çalıştır:

[CODE]%Systemroot%\system32\regsvr32.exe /s /u hiddenfi.dll[/CODE]

Ve sonra dll dosyasını sil.Bu kadar aslında bunları komutla yaptırmak isterdim ama hiddenfi.dll yi belli bir yere atmamışım tempe çıkarmış.Aradığın zaman temp klasöründe bulunacaktır.

ilgine teşekkürler söylediğin gibi yaptım halloldu yanlız dll dosyası kullanımda dedi o yüzden silemedim kalmasının sakıncası olmaz umarım olursa tekrar başlatıp silmeyi denerim tekrar teşekkür ettim iyi çalışmalar

• 2 hafta sonra ...
Programı güncelledim bugune kadar olan bir çok sorunu düzenledim.İlk postta açıklamalar var...

Kardeş birkaç eksiğine söylesem ayıp olmaz değil mi?

Bazı Türkçe karakterler görünmüyor.

screenhunter02fz5.jpg

Bir de açılış şifresini www.TnCTR.com yerine www.tnctr.com olsaydı. Büyük küçük harf farklılığından dolayı şifreli giriş bölümü açılmıyor.

Yaptığın değişikliklerle süper olmuş ayrıca.

ne ayıbı abi bu projede senn büyük katkın var.Ayrıca orada evet elle yazdığım için hepsini gözden geçirmem çok zor oldu.Onun için bunlar doğal.Şifreyide www.TnCTR.com böyle yazınca açılıyor.Direk ama değiştiririm dediğin şekilde.Tabi önce 1-2 shell bulmam lazım ki güncelleme yapmaya yüzüm olsun :wacko:

ne ayıbı abi bu projede senn büyük katkın var.Ayrıca orada evet elle yazdığım için hepsini gözden geçirmem çok zor oldu.Onun için bunlar doğal.Şifreyide www.TnCTR.com böyle yazınca açılıyor.Direk ama değiştiririm dediğin şekilde.Tabi önce 1-2 shell bulmam lazım ki güncelleme yapmaya yüzüm olsun :wacko:

Shell olayı kolay.Sorun değil. bir ara vereyim birkaç tane shell, eklersin.Google gibi bir hazine var elimizde :db:

• 4 hafta sonra ...

İyi günler doruk101 hocam

Bir sorum olacaktı şimdi ben bu sağ kilik işine yeni başladım bir sorunum var bi el atsanız :

Eklediğim shell "Ccleaner" ben bunu sağ kilik ten kaldırmaya çalıştım kayıt defterinden bütün regleri silmeme rağmen sağ klikte hala Ccleaner seçeneği gözükmekte bunu nasıl kaldırabilirim burada Ccleaner örnek olarak verdim mantıken anlatmaya çalıştım

şimdiden saolun:)

• Cyph3r unpinned this topic