Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Sağkulakçık Eklentileri 1.4.1

blackman12
 Share

Recommended Posts

• Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 2 hafta sonra ...
Aioyu açarken sabırsızlık yapmış olabilir misin_Çünkü normal de o dosya aio içerisinde mevcut...
Aioyu açarken sabırsızlık yapmış olabilir misin_Çünkü normal de o dosya aio içerisinde mevcut...

Yok hocam açarken o kadar heyecanlı değildim :D , katılımsız kurulumlarda komutun bittiğini takip ediyorum.

Sanırım adres tenımlamalarında bir problem var.

Kurulum dosyaları "C:\Program Files\TnCTR\SagKlik Eklentileri\Sagklik\sagklik" konumunda yer alıyor.

Dosyaları bir üst konuma taşıdım yine aynı.

Şunu indirdiydim:

Yüklemeli ve Reklamlı Versiyon :

Please register to see this content.
:D

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

Güzel ve ayrıntılı bir çalışma olmuş.Yok yok ....

Ama bazı sorunlara yol açabiliyor.Örnegin; yükleme sonrası reg dosyaları çalışmaz yani açılmaz oldu.

Hatayı bulasıya kadar kendimin önceden kullandığım sınırlı içerikli eklentileri kullanmaya devam edeyim...

Halbuki anasayfasına önemli uyarı olarak ihtiyacınız olmayanı yüklemeyin şeklinde bir ibare koymuştum.Çünkü içindeki programlardan bazıları aynı işlevi görüyor fakat yöntemleri farklı olabiliyor ayrıca çalışmaya çeşitlilik katıyor.Bunun için çakışma falan fıstık olabilir.Sadece işinize yarayanı yükleyin.

Sağ kulakçık eklentilerinde ultraiso kulağının alt menüsünde CD veya dvd için dvd aç - dvd çıkar seçeneği var ! bunu yeni farkettim,paylaşmak istedim.

-'' ( Birileri uyan balığa gidelim demesin :) bilmeyenler içindi ),,

adszsl2.jpg

Tahminen diyorum siz bunu daha öncede istediğiniz gibi cd çıkar shell extensionı için dediniz.Yeni sürümde cdrom adındaki programı denediz mi? Programı kendim sizin için yazmıştım...

Sayın blackman O tüm sürücüleri çıkarıp takan ve aç kapa olan ŞEYİ (? cinsini bilmiyorum :D) son derce verimli olarak kullanıyorum oğlum ve arkadaşlarımda kendi bigisayarlarında beğenerek kullanıyorlar. Teşekkür ederim . tekrardan.

Kolay gelsin efendim ..

Edited by ressamsikar

bu sağ menüler zamanla program kurdukça ve biz bu yararlı sağ eklentileri ekledikçe sağ tıkladığımda ekran boydan boya bir menü , Menü değil padişah fermanı... :diablo::(

http://img153.imageshack.us/img153/8271/22mv2.jpg[/CODE]

Mmm+ v2.02 programı kullanarak düzenleme şanşımız var. kaspersky kullanıyor iseniz makinayı kasıyor :diablo: Bu yüzden bunu programsız elle yapmak mümkün mü?

Bir son olarak masa üzerinde sağ tıkladığımızda gelen menünün regeditte yeri nedir?

Mmm+ v2.02 kullanmak isteyen buyursun...

[CODE]http://rapidshare.com/files/141590001/Mmm__v2.02.rar[/CODE]

mmm programı program içerisinde kullanılmamıştır.Dll Dosyaları veya bazı işlevsel programlara reg aracılığı ile erişim sağlanmıştır.Bunun dışında bir program yok içerisinde.Masaüstündeki sağtıkın regedit yolunu bulmuştum ama şimdi hatırlamıyorum shell32.dll içerisinden daha rahat erişebiliyorum oraya...

bu sağ menüler zamanla program kurdukça ve biz bu yararlı sağ eklentileri ekledikçe sağ tıkladığımda ekran boydan boya bir menü , Menü değil padişah fermanı... :diablo::(

http://img153.imageshack.us/img153/8271/22mv2.jpg[/CODE]

Mmm+ v2.02 programı kullanarak düzenleme şanşımız var. kaspersky kullanıyor iseniz makinayı kasıyor :diablo: Bu yüzden bunu programsız elle yapmak mümkün mü?

Bir son olarak masa üzerinde sağ tıkladığımızda gelen menünün regeditte yeri nedir?

Mmm+ v2.02 kullanmak isteyen buyursun...

[CODE]http://rapidshare.com/files/141590001/Mmm__v2.02.rar[/CODE]

Mmm+ program güzel fakat saatin yanında çalışmazsa silmenin anlamı kalmıyor...

mmm programı program içerisinde kullanılmamıştır.Dll Dosyaları veya bazı işlevsel programlara reg aracılığı ile erişim sağlanmıştır.Bunun dışında bir program yok içerisinde.Masaüstündeki sağtıkın regedit yolunu bulmuştum ama şimdi hatırlamıyorum shell32.dll içerisinden daha rahat erişebiliyorum oraya...

menüleri düzenlemek istiyorum demiştim. mümkü değil mi? mümkün ise bir yol gösterir misin? birde

shell32.dll içerisinden nasıl erişiyorsun.? açıklama yapabilir misin?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

[HKEY_CLASSES_ROOT\*\shellex\ContextMenuHandlers

[HKEY_CLASSES_ROOT\*\shellex\ContextMenuHandlers\{645FF040-5081-101B-9F08-00AA002F954E}][/CODE]

Masaüstünün regeditteki yolunun bunlardan birisi olduğunu düşünüyorum.

cevap için teşekkürler...

• Cyph3r unpinned this topic