Jump to content

Recommended Posts

DVB Dream 3.5 With LavFilterCodec + Sade Türkçe

Lavfiltercodec,Güncel kanal listesi,WinLIRC kumanda dahil edildi.

Güncelleme: 19 Mayıs 2018 (Yeni!)

Q2EgWj.jpg

Hakkında

DVB Dream, TV kartı bulunanlar için bir dijital TV izleme programıdır. Program ile kesinti olmadan TV izleyebilir, bilgisayarınıza kayıt yapabilir, kendinize özel kanal listesi oluşturabilirsiniz. Çoklu PIP ve kayıt desteği sunan DVB Dream, kanal üzerinde kırpma, yakınlaştırma, en/boy ayarlama yapabiliyor. Ayrıca uyku zamanlama, çocuk kilidi, şifreleme gibi pek çok özelliği bir arada sunuyor. Normalleştirme ve dijital dengeleyicisi ile kesintisiz bir TV keyfi yaşatıyor. Ancak unutmayın, DVB Dream yazılımı sadece TV kartı olan kullanıcılar içindir.

İNDİRME LİNKİ | DOWNLOAD

Alıntı

DVB Dream 3.5 With LavFilterCodec

https://userscloud.com/f5t4qbcxemcw

29MB Zipnopass! OS:Win32/64 Bit Katılımsız

DVBDream 3.5 PRO SADE

https://userscloud.com/24bfdz8s20y3 Sade 19MB Zipnopass!

BilGi: Orijinal setuplardan kurar.

Edited by forjest
  • Like 2
  • Thanks 1

• TornadoEffect changed the title to DVB Dream 3.5 Final Türkçe

gardaş bunu ilk kurdum. kalıntılar olmuş galiba yine trial uyarısı veriyordu sonra iyi biçimde kurdum trial uyarısı yok oldu ama kanalların hiç biri çalışmıyor. öyle verdiğin görüntü gibi siyah ekranda kalıyor. ne yapacam? sağol

abdulhey_, 10 saat önce yazdı:

gardaş bunu ilk kurdum. kalıntılar olmuş galiba yine trial uyarısı veriyordu sonra iyi biçimde kurdum trial uyarısı yok oldu ama kanalların hiç biri çalışmıyor. öyle verdiğin görüntü gibi siyah ekranda kalıyor. ne yapacam? sağol

TV Kartının sürücüleri yüklü ise,Dvbdream üzerinden ayarlara girip tanıtmak gerekli.Program tv kartını önce algılamalıki tarama ve gösterim moduna girsin.Uzun yıllar skystar tv kartı ile kullanmıştım bu programı ancak elimde mevcut tv kartı olmadığından işlemler hakkında fikrim yok ayarları iyi karıştırmak gerekli. :) 

forjest, 2 saat önce yazdı:

TV Kartının sürücüleri yüklü ise,Dvbdream üzerinden ayarlara girip tanıtmak gerekli.Program tv kartını önce algılamalıki tarama ve gösterim moduna girsin.Uzun yıllar skystar tv kartı ile kullanmıştım bu programı ancak elimde mevcut tv kartı olmadığından işlemler hakkında fikrim yok ayarları iyi karıştırmak gerekli. :) 

sürücü yüklü. daha önce gösteriyordu. trial diye 3.2. sürümünden bunlara geçtim ondan sonra böyle sorun oldu. neyse sürücü yeniden kurma v.s denicez artık.

snapshot ile resim çektiğimde çekim sesi geliyorç ama nereye kaydoluyor bulamadım?  kayıt dizini simgesi var ona tıkladığımda dizinde record klasörüne ulaşılıamıyor taşınmış olabilir v.s. uyarı veriyor. dvbdream klasörünün içine kendim record klasörü oluşturdum. kanallar sekmesinden bu sefer yine dizine tıkladığımda bu sefer record açılıyor. resim çekiyorum tekrar resim çekme effekti duyuluyor ama resim bahsettiğim dizin ve record klasöründe yok. bu resimler , fotoğraflar nereye kayediliyor? kayıt yaptığımda da record klasöründe yok.

• TornadoEffect changed the title to DVB Dream 3.5 With LavFilterCodec Türkçe
forjest, 51 dakika önce yazdı:

Dvbdream 3.5 LavFilterCodec,winlirc eklentileri dahil edilerek yeni setup derlemesi ile link,konu güncellendi!

Update: 19 Mayıs 2018

emek için şükranlarımı sunarım. bunda hazır liste varmı? birde yukarda dediğim gibi kayıt ve snapshot olarak çekilen fotoğraflar nereye hangi klaösüre kaydoluyor?