Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 10 Hwid : Dijital Aktivasyon/kalıcı Aktivasyon

efe34
 Share

Recommended Posts

efe34, 34 dakika önce yazdı:

İlk mesajda her sürüm için default keyleri verdim. Bir de sürümünüze uygun keyi girip dener misiniz?

edit: ne hatası aldınız? w7-8 den yükseltme yaptığınız bir pc ise HWID si olan bir pc olabilir.

edit2: windows update kapalıysa açın

RELEASE v9.32

v9.32 added hyperlinks to nsane and aiowares forums threads for info and support

Helal olsun sana o kadar uğraştın update kapalıymış açınca oldu.İyi geceler dostum çok çok çok sağol.

• Like 1

halilt, 17 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar rar şifresi nedir bunun ? İndirdim ama arşivden çıkmıyor şu verdiğiniz rarpassla.. Denemediğim şekil kalmadı.

3Fs44Rv#tZ4u3UOij656NgF____

dener misiniz: çok zor bir şifre koymuş s1ave77

Edited by efe34

fingerprint, 15 dakika önce yazdı:

burdan indir şifresiz rar

Please register to see this content.

teşekkürler.İndirdim.Açıldı.Bence rarpass lı olanın ın winrar la bir sorunu var.Herkes aynı dertten muzdaripse yükleyenin dikkate alması gerek.

• Like 1

halilt, 29 dakika önce yazdı:

teşekkürler.İndirdim.Açıldı.Bence rarpass lı olanın ın winrar la bir sorunu var.Herkes aynı dertten muzdaripse yükleyenin dikkate alması gerek.

Yok copy paste ı çok zor bir de hazırlayan sık güncelliyor yeni olduğu için program, her seferinde rarpass mı değişiyor anlamadım. Seçerken en sağdaki alt tirenin önünden bir ufak boşluk kopyalanabiliyor. Orjinalini bozmak istemedim bir de vaktim yok bu kadar sık güncellemeyi aktarabilecek. Orjinal sitenin adresi de ilk mesajda var. Bir de 7z ile skıştırılmış zaten winrar la değil, onla açmak lazım.

Edited by efe34

Gösterdiğiniz ilgi için teşekkürler.Elbette dediğiniz gibi sık güncellenen bir dosyayı herseferinde yeniden hazırlamak mümkün değil. /z  ile rarpass açılıyor.Keşke deneseydim.Bence program henüz yeni.Bu akşam güncel birkaç esd den iso hazırlayıp değişik  gerçek cihazlarda deneyeceğim.Sonucu paylaşacağım.

• Like 1

halilt, 10 dakika önce yazdı:

Gösterdiğiniz ilgi için teşekkürler.Elbette dediğiniz gibi sık güncellenen bir dosyayı herseferinde yeniden hazırlamak mümkün değil. /z  ile rarpass açılıyor.Keşke deneseydim.Bence program henüz yeni.Bu akşam güncel birkaç esd den iso hazırlayıp değişik  gerçek cihazlarda deneyeceğim.Sonucu paylaşacağım.

şunu incelemeni tavsiye ederim.

Üstad biosmodder in zaten sıkı takipçisiyim.Onun hazırladığı dosyaları yıllardır  msdn kalıplarında kullandım.  v4.7.8.3  den sonra kısa bir dönem güncel esd lerde pico denedim.Sorunsuz olmasına ve hala clientbusiness lerde  kullanmama rağmen nedense ısınamadım clientconsumer versiyonlarda kalıcı digital lisanslama için kolay ve risksiz bir yöntemin bulunmasını bekliyorum.v4.9 FİNAL ide deneyeceğim.

• Like 1

v10.01 changed process slightly to run gatherosstate.exe in Win 7 compatibility mode, so created ticket will have operation system info set to Windows 7, this better mimiks the original ticket from a Win 7 system

optimized the Splash screens

Beyler merak edenler için yazıyorum ciddi ciddi lisanslıyor ve format sonrası internete bağlandığınızda anında aktif oluyor. Konuyu açan arkadaştan allah razı olsun böyle bi konu hakkında bilgilendirdiği için bizi, kms derdinden kurtuldum tamamen 2 kere format attım ilkinde denilen programla lisanslama yaptım baştan başlatıp 2. formatı attım açıldığında nete bağladım lisans aldı windows elveda kms :)

_

cuneyt78, 2 saat önce yazdı:

şifresi nedir?

yukarıdaki şifre olmuyor.

yeni versiyon

v10.08 added Key-Install-Mode (Drop-Down-Menu) to allow fast switch to Retail/OEM on re-Installs with VL ISO, which already have HWID and don't need the whole process, tool will show this key in System Info if not installed

Spoiler

MIRROR1 Download:

Site:

Sharelink: /87mqgTbbV

MIRROR 2 Download:

Site:

Sharelink: /files/8479607/hwidgen.mk3.7z.html

Pass (both):  3Fs44Rv#tZ4u3UOij656NgF____

7z ile açın yukarıdaki şifreyi kullanıp

Edited by efe34

Şifre hatalı diyor

efe34, 40 dakika önce yazdı:

_

yeni versiyon

v10.08 added Key-Install-Mode (Drop-Down-Menu) to allow fast switch to Retail/OEM on re-Installs with VL ISO, which already have HWID and don't need the whole process, tool will show this key in System Info if not installed

İçeriği Gizle

MIRROR1 Download:

Site:

Sharelink: /87mqgTbbV

MIRROR 2 Download:

Site:

Sharelink: /files/8479607/hwidgen.mk3.7z.html

Pass (both):  3Fs44Rv#tZ4u3UOij656NgF____

7z ile açın yukarıdaki şifreyi kullanıp

eski paylaşım Şifre hatalı diyor bunda ise link boş

chattt, 26 dakika önce yazdı:

Şifre hatalı diyor

eski paylaşım Şifre hatalı diyor bunda ise link boş

Düzelttim, copy paste yaparken hata oluyor??

Edited by efe34

cuneyt78, 12 dakika önce yazdı:

şifre hala hatalı

Hala hatalı  şifre;bi düzeltemediniz gitti şifre nedir kardeşim burada birşey paylaşılacaksa www.tnctr.com gibi bilindik bir şey olsun bari.

Edited by chattt

Program  sık güncellendiği için yetişemiyorum, Ana konu linkine tıklayın güncellendiyse oradan indirin lütfen. Şifre ve linkler çalışıyor an itibariyle. Şifre değişmemiş: Kopyalarken dikkat edin). Güncellenince eski upload u siliyor yapımcı.

Edited by efe34