Jump to content
TNC-TR

Recommended Posts

Ilhan350ahin, 1 saat önce yazdı:
Spoiler

Merhabalar efenim geçen gün laptop için yazmıştım 4 yöntem de başarısız olmuştu bana bir yöntem atmıştınız onunla aktivasyon sağlamıştım. Şimdi masaüstümü aktive edemiyorum  tekrar atabilir misiniz teşekkürler. win10 64x pro

Ekran Görüntüsü (1).png

Ekran Görüntüsü (2).png

Ekran Görüntüsü (3).png

Ekran Görüntüsü (4).png

Ekran Görüntüsü (5).png

Şimdilik Please login or register to see this link.  deneyebilirsin.

KMS/2038 & Dijital & Online Aktivasyon Suite uygulaması v6.3'e yükseltilmiştir.

v6.3 Değişiklikleri:

-WinDivert ve Inject yöntemlerinde ürün anahtarı yükleyememe sorunu giderildi.

• Like 1
  • Thanks 2

İyi geceler mephistoo2, 6.3 sürümünüzü denedim. Aslında 4.9 sürümüyle LTSC 2019 ve Office2010'u KMS ile lisanslamıştım. Bir önerim var. Önceki KMS sürümleriyle lisanslanma durumunda yeni sürümle (örneğin KMS 2038 ile ) lasnaslı halde iken, lisanslayabilmek için bir seçenek koysanız nasıl olur? Önceki lisansları kaldır gibi. Gerçi kendisi otomatik olarak yaptı. 2038 yılına kadar lisanslı görünüyor. Bir sorumda office 2010 ile ilgili. Onun da mı lisans süresi 2038 yılına kadar? Saygılarımla

YAGMURADAM, 15 saat önce yazdı:

İyi geceler mephistoo2, 6.3 sürümünüzü denedim. Aslında 4.9 sürümüyle LTSC 2019 ve Office2010'u KMS ile lisanslamıştım. Bir önerim var. Önceki KMS sürümleriyle lisanslanma durumunda yeni sürümle (örneğin KMS 2038 ile ) lasnaslı halde iken, lisanslayabilmek için bir seçenek koysanız nasıl olur? Önceki lisansları kaldır gibi. Gerçi kendisi otomatik olarak yaptı. 2038 yılına kadar lisanslı görünüyor. Bir sorumda office 2010 ile ilgili. Onun da mı lisans süresi 2038 yılına kadar? Saygılarımla

KMS 2038  yöntemini kullandığınızda eğer kullandığınız Windows destekliyorsa önceki lisans tipine bakmadan direkt etkinleştirir.

Ekstra bir not: KMS 2038  ile etkinleştirme yapmadan önce eğer işletim sistemi KMS ile etkinleştirilmişse, KMS 2038'in gerçekleşebilmesi için PC yeniden başlatılır, böyle bir durumda zaten CMD arayüzünden kullanıcı, işletim sisteminin yeniden başlatılacağına dair uyarı alır.

Ayrıca KMS 2038 sadece Windows 10 ve Windows 10 Server versiyonları için geçerlidir, Office ürünleri için sadece 6 aylık KMS geçerlidir...

oguzhan43, 6 saat önce yazdı:

Windows office aktivasyon durumumu kontrol edin seçeneğinde sanırım office 2010 lisans durumunu gösteremiyor

Olabilir...

Aktivasyon durumunu kontrol eden kodlar teoride bütün Windows ve Office sürümlerinde çalışır ancak gerçekler çok farklıdır 😁

Bütün versiyonları tek tek kontrol etme imkanım yok malesef...

Ancak şunu kesin olarak söyleyebilirim çünkü bizzat test ettim, Office 2016 ve 2019'da sorunsuz şekilde aktivasyon bilgisini gösteriyor...

Edited by mephistooo2
  • Thanks 1

mephistooo2, 15.12.2018 - 13:38 yazdı:

Olabilir...

Aktivasyon durumunu kontrol eden kodlar teoride bütün Windows ve Office sürümlerinde çalışır ancak gerçekler çok farklıdır 😁

Bütün versiyonları tek tek kontrol etme imkanım yok malesef...

Ancak şunu kesin olarak söyleyebilirim çünkü bizzat test ettim, Office 2016 ve 2019'da sorunsuz şekilde aktivasyon bilgisini gösteriyor...

Çok önemli değil hocam bilgin olsun diye dedim

• Like 1